Witaj gościu!

Musisz być zalogowany, aby móc w pełni korzystać z forum! Jeśli nie masz jeszcze u nas konta, możesz się zarejestrować, klikając poniższy przycisk.

Skocz do zawartości

Witamy na forum Cs-Creativ.pl

[ODRZUCONE] [Rekrutacja] Opiekun Serwera 5vs5 #1

DoMci4k
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

• Moderator

• 1. Imię: Dominik
  • 2. Wiek: 17
  • 3. Nick: DoMci4k
  • 4. Serwer: 5vs5 #1
  • 5. Steam id: Steam_ID: 0:0:598342879
  • 6. Kontakt: Steam Forum fb i dc
  • 7. Kilka słów o sobie: Jestem Dominik mam 17 lat interesuje sie mechanika pojazdowa i grami wolny czas spędzam na komputerze grając lub z dziewczyna jestem aktywna osoba co do gier ponieważ lubię grać od dzieciaka a graczem csa jesyem już od 6 roku życia bo sie grało jeszcze w 1.6 na pluginie surf wiec to było cos
  • 8. Twoje stosunki z graczami i adminami na danym serwerze (ew. konflikty): Bardzo Dobre
  • 9. Ilość przegranych godzin (link do GT) : https://www.gametracker.com/player/𝔻𝕠𝕄𝕔𝕚𝟜𝕜/91.224.117.134:27015/
  • 10. Opisz swoje doświadczenie jako opiekun serwera CS 1.6/GO : Bardzo dobra ponieważ nie raz posiadałem własny serwer cs go 
  • 11. Dlaczego właśnie ty ? : Ponieważ jestem bardzo aktywna osoba na forum i serwerze bo gram w csa pół profesjonalnie i trenuje a takie serwery mi pomagają na serwerze 5vs5 #2 posiadam admina lecz zauważyłem ze trzeba pomoc serwerowi #1 ponieważ mało jest aktywnej administracji 
  • 12. Co chciałbyś zmienić ? : wszystko w swoim czasie ale napewno zmieniłaby się aktywność administracji serwerowej 
  • 13. Czy spełniasz podstawowe wymagania ? (TAK/NIE) : Tak
  • 14. Czy jesteś w stanie wspomagać serwer finansowo? (opcjonalne) : Raz ja jakiś czas pewnie 
  • 15. Czy byłeś wcześniej banowany u nas (sprawdź sourcebans): z tego co pamietam to nie
  • 16. 5 reklam naszej sieci: zrobię jak będę na kompie 
Edytowane przez DoMci4k

• Odpowiedzi 5
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• toveR

1

• Kysy

1

• DoMci4k

1

• Radosław

2

• Administrator

Jesteś aktualnie na urlopie, napisz podanie tuż po nim

Pozdrawiam 

• DoMci4k zmienił(a) tytuł na [Rekrutacja] Opiekun Serwera 5vs5 #1
  • toveR odblokował(a) ten temat
Cytat

bo gram w csa pół profesjonalnie

xD bez komentarza xD

btw, grasz na serwerze 1 dzień, masz godzine przegraną. Jeszcze urlopik, aktywnośc w uj młodziutki xD 

Edit:

jeżeli jesteście zdesperowani to bieżcie wariata xD 

Edytowane przez Kysy
bo zapomniałem
  • Haha! 1

Na nie.

-brak godzin przegranych na serwerze, co jest wymogiem

-brak wykonanych reklam

19 godzin temu, DoMci4k napisał:

• lecz zauważyłem ze trzeba pomoc serwerowi #1 ponieważ mało jest aktywnej administracji 

To złóż podanie na admina, nie na opiekuna, skoro brak administracji. O ile spełnisz wymogi oczywiście :pepebry:

• Właściciel

Odrzucam podanie, pograj na serwerze daj się poznać wykaż się jako  @ Moderator  i sprawdź się w kolejnym podaniu.

• Właściciel

podanieodrzucone1.png

Przykro nam! Twoje podanie zostało odrzucone.

Następne podanie możesz składać po upływie 7 dni

Jeśli nie zgadasz się z tą decyzją - Reportuj post

*Wiadomość wygenerowana automatycznie*

~ Ekipa Cs-Creativ.pl

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.