Skocz do zawartości

x

test

x

[ODRZUCONA] skarga - monsree

goyaas JO-kupie neta
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój nick: goyaas JO
2. Godzina i data zdarzenia: okolo 22:55 12.01.2022 r.
3. Link do profilu steam oskarżonego: https://steamcommunity.com/profiles/76561199175739918
4. Opis sytuacji: napisalem na czacie "jebac cie z tym double jumpem" i czaje powinienem dostac za to gaga ale na chuj dawac za to mute na 30 minut i utrudniac tylko i wylacznie gre? nawet nie napisalem tam bezposrednio ze chodzi o niego
5. Dowody: https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=2717313051
nie mam screena gdy bezposrednio dostalem mute i gaga na 30 minut, ale bedzie to w konsoli serwera
6. *Świadkowie: ziolobolo, pan remek

• Haha! 1

Zacznijmy od tego że prawdopodobnie napisałeś coś odrobinę innego co nie zmienia faktu że dostałeś całkowite wyciszenia ponieważ było już wcześniej kilka okazji aby cie ukarać tylko że zazwyczaj lekko przymykam oko jak kogoś kojarzę ale w sytuacji w której zwracasz się ewidetnie w moja stronę właściwie bez powodu bo ten double jump nie miał żadnego wpływu na sytuację to postanowiłem dać krótsze wyciszenie ale za to całkowite ponieważ już wcześniej były sytuacje za które mogłeś/powinieneś zostać wyciszony.

• Haha! 1

• toveR zmienił(a) tytuł na skarga - monsree
  • toveR odblokował(a) ten temat
  • Moderator

Z tego co widzę @ MonsRee stosował sie regulaminu i taryfikatora także skarga odrzucona

• Moderator

Twoja skarga została odrzucona

Nie zgadasz się z tą decyzją - Reportuj post

*Wiadomość wygenerowana automatycznie*

~ Ekipa Cs-Creativ.pl

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.