Witaj gościu!

Musisz być zalogowany, aby móc w pełni korzystać z forum! Jeśli nie masz jeszcze u nas konta, możesz się zarejestrować, klikając poniższy przycisk.

Skocz do zawartości

Witamy na forum Cs-Creativ.pl

[Odrzucona] Skarga

L9 Narindd
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick oskarżonego: @ watwat
2. Data zdarzenia: 02/11/2021
3. Szczegółowy opis sytuacji:  Nwm ten Technik Forum zaczął mnie atakować nawet na innych platformach np. od riotu league of legends + przeskadzał mi w boostowaniu poprzez pisanie na pw

4. Dowody/Świadkowie: 

1. podczas gry, tylko niechacy zgubilem ssa, bo musialem skopiowac wzor, więc daje pw po grze.

image.png.f540d6a292bef68955562ba693b6cd48.png 

image.png.37bdd9b5e7d05c6cb65dfba4ff258584.png

image.png.4311e69a85928a53beffb4ccb0e79c0f.png

image.png.8cc0b01d4dbb3b9f5526506acb12113c.png

• Nie lubię tego! 2
  • Przykro mi! 1
  • Haha! 3

smieszne

1

Spoiler

Yw0bdaT.png

ostatnia wiadomosc 10/30/21. tak serio, wyslalem ci to samo co ty mi, tylko ze na czacie w lolu, a potem usunalem wiadomosci tak samo jak ty :D

2 co ma czat w lidze do forum

18 minut temu, L9 Narindd napisał:

przeskadzał mi w boostowaniu

3 boostujesz kogos nie grajac z nikim w premade od dwoch gier, grajac normale (nie wliczam wbijania mmrow + grania tylko jednej gry z takowa osoba), ciekawe zajscie

Spoiler

Ij41eZ9.png

4 w kliencie ligi istnieje mozliwosc zablokowania, dlaczego tego nie zrobisz? ;D

• Lubię to! 1

Co ma forum do tego, co piszecie między sobą w jakichś grach? Gdy przychodzi co do czego, to innych publicznie 'obrażasz' - nie wiadomo co zrobią, ale jak ktoś już najedzie na Ciebie, to wielka krzywda Ci się dzieje. My, jako administracja sieci nie będziemy ingerowali w wiadomości prywatne, w jakichś grach. Poza tym, co on złego do Ciebie napisał?

• Lubię to! 2

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.