Witaj gościu!

Musisz być zalogowany, aby móc w pełni korzystać z forum! Jeśli nie masz jeszcze u nas konta, możesz się zarejestrować, klikając poniższy przycisk.

Skocz do zawartości

Witamy na forum Cs-Creativ.pl

Skarga - Punki

KristoExel03
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick oskarżonego: Punki 
2. Data zdarzenia: 01.11.2021r / 21:55 +\-
3. Szczegółowy opis sytuacji: Otóż pan admin nie stosuje się do regulaminu obowiązującego na forum i nie traktuje wszystkich użytkowników jednej miary, a widocznie niżej dowody/ss pokazują jak kompatybilny jest administrator nie traktując wszystkich ku jednemu regulaminowi który obowiązuje Nas wszystkich z podkreśleniem NAS WSZYSTKICH. Forum raczej (a tak powinno być jest dla użytkowników którzy budują te jedność i są całością bez której tej społeczności by nie było) 

To są tylko przykładowe prowokacje w moja stronę na które odpowiadałem, ja dostałem blokadę na czat, a oczywiście osoba która mnei prowokowała nei otrzymała nic związanego nawet z upomnieniem. Czekam na wytłumaczenie osoby blokującej z uzuasadnieniem i dowodami przeciwko mnie które jakoby definiowały aby to tylko ja bym był winny. 
Chce podkreślić ze jedynie odpowiadałem na zaczepki kierowane ku mojej osobie. 
Oczekuje rowneiz iż osoba sprawdzająca te skargę będzie kompetentna. 
4. Dowody/Świadkowie: 

4CC50FCF-57A2-4BF1-ADD1-6C5838EF4771.jpeg

0566AD67-1D86-40DE-99A5-C465B3FD84D4.jpeg

8A636E2A-E428-4621-B0A6-0E1438F92483.jpeg

D3D0394B-941F-4130-AB58-CB660D618AE3.png

294A5A07-52B5-4B0A-BA8F-B26FB16C5BD9.jpeg

3AEB8622-50A4-4BAB-8256-FBE659AFD4D2.jpeg
Na koniec moje główne pytanie dlaczego tylko aj dostałem bloka a nie również Lolson?

Edytowane przez KristoExel03
  • Lubię to! 1
  • Przykro mi! 1
  • Haha! 1

No tak, bo przecież wszyscy są najgorsi - tylko nie Ty.

Spoiler

image.png
image.png
image.png
image.png

Oczywiście, nie tylko Ty powinieneś dostać blokadę na chat. Użytkownik @ Lolson123również otrzymał blokadę.
Temat zamykam, sprawę wyjaśnię z @ Punkie. Gdybyś chciał coś jeszcze dodać - zgłoś ten post.

• Lubię to! 2
  • Haha! 2

• exot1c zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.