Skocz do zawartości

x

test

x

[Przyjęte] Podanie na Admina - bejt.

bejt.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Krystian
2. Wiek: 16
3. Staż na serwerze: Od 14.09 jestem na ts'ie.
4. Znajomość zadań administratora? [0-10]: 7/10
5. Doświadczenie: Z teamspakiem miałem dużo razy styczności jako administrator. Potrafię nadawać/zdejmować rangi, pomagać użytkownikom. Również potrafię tworzyć kanały typu: [cspacer] [lspacer] [rspacer]. Aczkolwiek też miałem styczność z permisjami, ponieważ robiłem kiedyś swojego teamspeaka pod serwer minecraft z licencją 64 sloty, bo na wiekszą nie było mnie stać. Były tam audioboty, które stały na vpsie i wszystko śmigało jak należy dzięki mnie.
6. Coś o sobie (*min. 3 rozbudowane zdania)?:  Mam na imię Krystian oraz posiadam 16lat, mieszkam w małym miasteczku w woj. Wielkopolskim i tutaj się uczę. Jestem osobą towarzyską, lubię poznawać nowych ludzi. Nawiązywanie kontaktów przychodzi mi z łatwością. Zawsze służę pomocą jak i radą czasem jak nie wiem czegoś to dopytuje innych aby uzyskać pomoc dla innej osoby.  Cenię sobie u ludzi szczerość, bardzo nie lubię kłamstwa i oszustwa. Jednymi z moich największych pasji są streamowanie oraz wykonywanie grafik (uczę się obecnie w tej dziedzinie). W wolnym czasie lubię pograć sobie w jakieś gierki na komputerze np. minecraft lub gta. Nie wiem co jeszcze mógłbym napisać także to tyle.
7. Dlaczego Ty (*min. 3 rozbudowane zdania)?: Dlatego, że posiadam dosyć duże doświadczenie w tworzeniu kanałów, rang, dodawaniu ikonek do rang oraz kanałów itp. Dodatkowo spędzam dosyć dużo czasu na ts, a tak naprawdę na teamspeaku jestem zawsze, jeżeli mam włączonego kompa. Dodatkowym plusem jest to, że nie posiadam żadnych sporów z użytkownikami teamspeak'a.
8. Posiadasz sprawny mikrofon?[TAK/NIE]: TAK
9. Składka za Admina [TAK/NIE]: TAK

Edytowane przez bejt.
  • Lubię to! 3
  • Haha! 2

@ Xayle @ cotuo @ exot1c Co sądzicie? Według mnie może wejść na okres próbny, wiadomo adminów na TeamSpeaka Nam potrzeba. Wtedy się zobaczy czy się nadaje i potrafi robić rzeczy niektóre, bo oczywiście kilka które podałeś robią rangi wyższe. Czekam także na Waszą opinię.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.