Witaj gościu!

Musisz być zalogowany, aby móc w pełni korzystać z forum! Jeśli nie masz jeszcze u nas konta, możesz się zarejestrować, klikając poniższy przycisk.

Skocz do zawartości

Witamy na forum Cs-Creativ.pl

Skarga - Oro13latmaczu

Revi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick oskarżonego: @ Oroczimaru
2. Data zdarzenia: Ogólnie od początku kiedy dołączył z serwerem.
3. Szczegółowy opis sytuacji: Co tu dużo pisać, @ cotuo @ XayleXayle @ exot1cwogole przed przyjęciem na sieć tego kogoś z własnym serwerem dowiedzieliście się coś na temat tego użytkownika? Powiem tak, chłop już został wypierdolony z każdej możliwej sieci, a wy go przyjeliscie z myślą rozwinięcia sieci, ale to tak nie działa. Na dole podsylam pierwsza dwa tematy z udziałem tego kogoś abyście chociaż tym się zainteresowali co on odpierdala. Myślę, że zdajecie sobie sprawę, że jak to wyjdzie na inne sieci to Creativ stanie się pośmiewiskiem, ale to już wasza robota co z tym zrobicie. 
4. Dowody/Świadkowie: 

Te uczucie kiedy masz wyjebane w rozpiski i dajesz bany na lewo i prawo, ale adminom dajesz ostrzeżenia, że nie rozpisują XDD

image.png.a2ea610136763b0f979ceb6ffbfd8d4e.png

• Lubię to! 3
  • Super! 1

Dorzucę tu swoje trzy groszę, bo jestem jednym z poszkodowanych tego pana. Nie mam żadnej urazy do pana @ Oroczimaru za dawanie banów, po to jest rola admina aby sprawdzać graczy. Jednak to co się dzieje po daniu tego bana, to już czysta poezja. 

Po 1. nie rozpisuje dem. Ile to już było przypadków na poprzedniej sieci i widzę, że trend jest kontynuowany. Po 2. poziom rozpiski demek jest na bardzo niskim poziomie. Czasówki, według których gracz ma w ocenie Oroczimaru nie wiadomo jakie czity są normalnymi strzałami. Może przykłady:

1. Bardzo śmieszna rozpiska...

2. Tutaj mamy dobry przypadek. o9u już nie po raz pierwszy jest przez niego banowany bez powodu, tutaj to jest hit. Jemu się nie podoba to, że o9u w ogóle wchodzi na serwer xD

3. Kolejny raz brak rozpiski, odpalony i elo.

4. Kolejna śmieszna rozpiska

5. A to już ostatni hit z moim udziałem:

6. Ostatnia sytuacja, która pokazuje jakim jest hipokrytą. Daje ostrzeżenia dla adminów za brak rozpisanego demka, a sam tego nie robi...

Tego jest jeszcze sporo, nie będę wymieniał wszystkich. Nie dosć, że jako właściciel sporo banów daje bezpodstawnie, to na dodatek banuje gracza z tego powodu, że nie podoba się mu jego obecność na serwerze. Weźcie porozmawiajcie na poważnie z nim, bo niszczy naprawdę zajebisty serwer. 

Edytowane przez Mykmyk
  • Lubię to! 3
  • Wow! 1

Dobra rozpiszę to dla Ciebie @Mykmyk Jeżeli ubt stwierdzi , że jesteś clear to ja rzucam prowadzenie serwerów. 

@ Revia Ty kim jesteś żeby mnie oceniać kolego? wyciągasz jakieś tematy a Ja Ciebie 1 raz na oczy widzę nie wiem czy @MykmykCi tak radził zrobic ale skoro chcesz iść w to dalej to idz :)

@Mykmyk Angażujesz osoby postronne w temat o którym pewnie 1 raz słyszą aby tylko szumu mi narobić... i za takie coś powinienem powiedzieć jasno , skoro chcesz mojej krzywdy to Ja nie chce Ciebie na serwerze kapujesz?

Nawet jeśli dostaniesz tego unbana dostaniesz coś lepszego ode mnie za takie robienie szumu ... nie pozwolę sobie na to!

• Lubię to! 2
  • Haha! 2
  • Wow! 2
  • Dziękuję! 1

Może napiszę bez edita, żeby było widoczne. Dobra, może poziom wyczucia tego, czy ktoś jest odpalony czy nie moze nie jest najlepszy. Sam płaczę na mikro ile razy, że ktoś mnie na mleku bije czy coś, a się okazuje że tak nie było. Ale gdybyś rozpisywał wszystkie demka, bez tych idiotycznych komentarzy typu: nie rozpisuje bo nie chce go widzieć na serwerze i elo itp. nie byłoby takich dymów, jakie są. Sam sobie zgotowałeś taki kocioł.

EDIT: Teraz przesadziłeś... Tych ludzi widzę po raz pierwszy na oczy i ty śmiesz takie coś pisać? Brak słow... Nie dość, że wróciłem tutaj niedawno, wiec mało znam ludzi to jeszcze teraz z siebie robisz poszkodowanego.  Dziwisz sie, że tak reagują, skoro odwalasz taką manianę? Wypraszam sobie te oskarżenia. 

EDIT2: 

[sVIP]*SPEC* MaMaed Kalidov :  odpal i tyle

Johny Pojara opuscil gre
 #45 *DEAD*  :  /rankstats

jbabk | CSSetti opuscil gre
[DD2#2] Johny Pojara zresetowal sobie statystyki!
 #41 *DEAD* cl_lw 0 :  pewnie bedziesz musial demko rozpisac

[sVIP]*SPEC* MaMaed Kalidov :  w dupie mam jego demko

*DEAD* mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm :  XD

To niezłe zachowanie właściciela po nadaniu bana. Wycinek z konsoli, po obejrzeniu dema zauważyłem. Jak widać za bardzo się nie przejął nadaniem bana.

EDIT3: No to już jest przegięcie: 

Nawet jeśli dostaniesz tego unbana dostaniesz coś lepszego ode mnie za takie robienie szumu ... nie pozwolę sobie na to!

Edytowane przez Mykmyk
  • Lubię to! 1

Dla mnie ta skarga to  plucie mi w twarz przez jakichś dzieciaków z rangą Sponsor, nie znam gości nawet z serwera pisza farmazony aby tylko szumu narobić. Tyle w tym temacie, niektórzy tak mają , że jak mają nudne życie to ingerują w kogoś i w tym przypadku znalazły sie 2-3 osoby. Pozdrawiam

@ Revi za ten tytul co dałeś będziesz rozliczony z tego kozaczku... Gość co dał 55 zł na siec fika w skargach no zobaczymy jak wysoko skaczesz kolego :)

• Nie lubię tego! 2
  • Wrrrrr! 1
  • Haha! 3

Właściciel serwera został ostrzeżony. Mamy nadzieję, że ta sytuacja się nie powtórzy, bo będziemy musieli wyciągnąć konsekwencje.

• Lubię to! 1
  • Haha! 1
  • Wow! 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.