Skocz do zawartości

x

test

x

Szybka rekrutacja na redaktora!

exot1c
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z dniem dzisiejszym otwieramy szybką rekrutację na redaktora.

1. Imię:
2. Wiek:
3. Doświadczenie:
4. Dlaczego akurat Ciebie mamy wybrać:
5. Ile czasu dziennie będziesz mógł poświęcić na wykonywanie swoich obowiązków:
6. Co wniesiesz jako Redaktor:
7. Coś o sobie:

• Lubię to! 3
  • Nie lubię tego! 1

1. Imię: Adrianna
2. Wiek: 25 :(
3. Doświadczenie: Bardzo duże, byłam redaktorem i opiekunem na dwóch sieciach serwerów. 
4. Dlaczego akurat Ciebie mamy wybrać: Dział stoi pusty, chciałabym go rozwinąć. Mam kilka pomysłów, które mogłabym przedstawić. Z pewnością mam tutaj na myśli "podrasowanie" działów i ich zmianę, bo niektóre wydają się zbędne.
5. Ile czasu dziennie będziesz mógł poświęcić na wykonywanie swoich obowiązków: Zależy, nie oszacuje tego w minutach ani godzinach. U mnie z czasem jest bardzo różnie. Czasem mam cały dzień wolny, czasem go mam mało.
6. Co wniesiesz jako Redaktor: Świeżość, zmianę i myślę, że dobrą zabawę.
7. Coś o sobie: Zabawna, poukładana 25 latka z pomysłami i wyobraźnią. Ceniąca sobie dobrą pracę w zespole. Nie lubię marudzenia (chociaż czasem mi się samej zdarza) i kłamstw. Wolę usłyszeć prawdę niż się rozczarować. Po za światem wirtualnym pracuje w branży kosmetycznej, rozwijam się jako fotograf (z zawodu) i pasjonuje się motoryzacją. 

• Lubię to! 3
  • Wow! 1
  • Dziękuję! 1
  • Super! 2
Przez exot1c,

Przyjmuję.

• 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

1. Imię: Bartek
2. Wiek: 19
3. Doświadczenie: Bardzo dobre, byłem redaktorem niejednokrotnie.
4. Dlaczego akurat Ciebie mamy wybrać: Aktualny redaktor ma raz dużo czasu raz mniej i pytania dnia nie są regularnie wstawiane a ja bym mógł wrzucać tematy codziennie. Mam duże doświadczenie na danym stanowisku.
5. Ile czasu dziennie będziesz mógł poświęcić na wykonywanie swoich obowiązków: Nie mam określonego czasu, wchodzę cały czas na forum patrząc co się dzieję,  nie widzę problemu by działać na stanowisku redaktora.
6. Co wniesiesz jako Redaktor: To co najważniejsze: Codzienne dodawanie tematów w dziale redaktora.
7. Coś o sobie: Jestem Bartek, 19 lat, moje hobby to kickboxing, siłownia. Jestem zaangażowany, miły, kulturalny. W mimo tak młodym wieku mam 2 letnie dziecko, które na co dzień wychowuje z moją kobitką.

• Lubię to! 1
  • Wow! 1
  • Super! 2
Przez exot1c,

Jedynym minusem jest to, że jesteś nowy na forum. Nie mniej jednak, dostajesz okres próbny - zgłoś się do administracji po rangę.

• chomik przestał(a) promować i zablokował(a) ten temat
  • chomik odblokował(a) ten temat
  • exot1c zablokował(a) ten temat
  • 1 miesiąc temu...

1.Imię: Oliwia                 

2.Wiek:18 

3.Doświadczenie: W zasadzie to nie mam,ale myślę, że mogę przebić nie jedną osobę z długim stażem 😝

4. Dlaczego, akurat ciebie powinniśmy wybrać: jeśli mam być szczera to wiem, że brakuje ludzi :D a tak na poważnie to po prostu uważam, że dobrze będę się sprawdzać, a użytkownicy będą zadowoleni

5.Ile czasu będziesz mógł poświęcić na wykonywanie swoich obowiązków: Będę poświęcać tyle czasu ile będzie trzeba, nawet cały dzień poświęcę jeśli nastąpi taka konieczność :D

6.Co wniesiesz jako redaktor: Codzienne aktualizowanie tematów, mam też dużo pomysłów na  nowe tematy i zabawy, w których każdy będzie mógł brać udział :D Ale najważniejsze jest i tak to, że rozruszam te forum  i pobudzę użytkowników do działania :D

7.Coś o sobie: co prawda mam smutne i nudne życie,ale jestem duszą towarzystwa i jak za coś się biorę to wkładam w to 100% siebie :)  

• Lubię to! 1
  • Super! 5
Przez Radziuu,

Przyjęta na okres próbny.

Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.