Witaj gościu!

Musisz być zalogowany, aby móc w pełni korzystać z forum! Jeśli nie masz jeszcze u nas konta, możesz się zarejestrować, klikając poniższy przycisk.

Skocz do zawartości

Witamy na forum Cs-Creativ.pl

Skarga - Nick oskarżonego

S1lence
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick oskarżonego: Punkie + osoba, która nadała muta na Shoutbox
2. Data zdarzenia: 24.07.2021 r. 12:00-12;40
3. Szczegółowy opis sytuacji: Otrzymałem pierwszego Warna na forum z dodatkowo zawartością moderowaną (serio?), a następnie jeszcze mute na Shoutbox na okres 3 h. Czy nie powinno być przypadkiem odwrotnie, zamiast nakładania się kar? Na serwerze też się daje 1 godzinę, a potem 5 godzin? X D 
Zgodnie z artykułem 10 §1 Kodeksu Wykroczeń nie istnieje możliwość karania dwa razy za ten sam występek. Działania członków moderacji naruszają zasadę ne bis in idem.

Punkie jako strona konfliktu dał mi warna co jest jawną kolizją związaną z rangami na forum i regulaminem. To tak jakby admin się spinał z graczem na serwerze i tylko gracz został zbanowany bez żadnych dodatkowych konsekwencji. Ajin jako moderator nie dał nam po warnie czyli nie uznał płynących przesłanek za wystarczające do nadania ostrzeżeń. 

Jeśli ktoś nie wytrzymuje ciśnienia to niech odda rangi. 

Brawo, tak się niszczy forum i robi stypę. Gratulacje dla zarządzających sytuacją w danym momencie ?‍♂️
4. Dowody/Świadkowie: Widoczność jest ograniczona po mucie na Shoutbox.

Edytowane przez S1lence
  • Lubię to! 3
  • Nie lubię tego! 1
  • Wow! 1
  • Dziękuję! 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.