Skocz do zawartości

zm Sugestie graczy + Reset

dredek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

• Admin ZM

Gagowanie nie działa tak jak ma działać, a konkretnie zgagowana osoba i tak może pisać na chacie, a wydaję mi się, że ta komenda odpowiada właśnie za brak możliwości pisania na chacie 

Bezużyteczny bonus z misji dalej nie został usunięty "dodatkowy pakiet granatów"

Dodać do regulaminu coś w stylu zakazu przedłużania. Chodzi mi tutaj o latanie po mapach foda przez całą rundę oraz o naszą starą zabawę z frostami.

Dodać możliwość kupna expa będąc martwym

Z tego co się orientuje to w misji z bazookami dalej jest napisane aby zabić 500zm, a do zabicia jest 50

Ustawić losowanie vipa od 15 osób, a nawet od 10, gdyż aktualnie jest od 20 graczy, a jak dobrze wiemy ciężko jest wyciągnąć 15 osób, a 20 to nawet nie mówię 

Nominowanie map nie działa 

I ogólnie dodać nowe misję (chyba najważniejsza rzzecz)

• Lubię to! 7
Odnośnik do odpowiedzi

Ja natomiast chciał bym poruszyć temat nowych graczy jak ich zachęcić do pozostania na serwerze i do tego by nie wychodzili a zostawali na serwerze by oni też mogli grać jako ludzie a nie tylko zombie proponuję:

-Do 21lvl free vip dla takich graczy tak jak było za czasów gdy nequ prowadził to nie wiem jak jest teraz ale ludziom się to podobało oraz dawało im fajny start

-Oczywiście free exp 17lvl na start by ta M4A1 była gdy taki ktoś wchodzi na serwera by nie biegał z mp5 czy p90

Kolejną sprawą fajnie by było naprawić błąd który powodował że zombi nie miało głowy gdy stało na maksa przy lm co bardzo utrudniało rozgrywkę

• Lubię to! 6
Odnośnik do odpowiedzi

• Premium

Powiem tak oto moje sugestie:

-(genesis) jest za op, jego szybkość oraz hp jeśli jest mało graczy jest katastrofalna ponieważ go się nawet prawie trafić nie da więc ja bym mu dał min. 500 hp i w górę jeśli jest więcej graczy

-skakanie, bardziej chodzi mi o to że teraz nawet matka może skakać a jest to bez sensu, ponieważ jeśli matka ma 10k hp i skacze u gościa który ma tylko mp5 to wiadomo że nie ma szans więc ja bym powrócił do zasady matka zombi nie skacze!

-zmiana w misji 16 (zaraz 10 ludzi w 1 rundzie) otóż nie zawsze jest dużo graczy i jedyną opcją żeby tą misje zrobić to rzucać paki anti i zarażające lub wychodzić po rundzie i wbić jak jest pierwszy zombi, ja bym zmienił to na max 6/7.

-bazooka, chodzi mi o to że za mało hp sadzi jeśli się z niej wystrzeli a kosztuje jednak trochę, zmiana na 20/15 ap by ułatwiła innym wbijanie expa i robienie misji

-dodanie zombie boomera który ma umiejętność rzygania i za trafienie gracza nimi by było +3ap (klasa posiadałaby 2500hp i 0,75 speed)

• Lubię to! 6
  • Nie lubię tego! 2
Odnośnik do odpowiedzi

Moje Propozycje:

- dodać więcej misji.

- Losowanie vipa od 10 osób

- Jakieś Lotto na forum (do wygrania różne rzeczy na serwerze)

- Hud zmienić na kolor czerwony

Edytowane przez scyth3
  • Lubię to! 2
Odnośnik do odpowiedzi

• Właściciel
Właściciel

Wielu z was pisze odnośnie nowych misji. Jeśli chcecie nowe misje to pierw zróbcie burze mózgów i wymyślcie je.

Tj. nazwa, opis, nagroda. W tym celu proponuje założyć już osobny temat tak żeby wszystko miało ręce i nogi.

W dniu 19.07.2021 o 22:44, JessI. napisał:

Ja natomiast chciał bym poruszyć temat nowych graczy jak ich zachęcić do pozostania na serwerze i do tego by nie wychodzili a zostawali na serwerze by oni też mogli grać jako ludzie a nie tylko zombie proponuję:

-Do 21lvl free vip dla takich graczy tak jak było za czasów gdy nequ prowadził to nie wiem jak jest teraz ale ludziom się to podobało oraz dawało im fajny start

-Oczywiście free exp 17lvl na start by ta M4A1 była gdy taki ktoś wchodzi na serwera by nie biegał z mp5 czy p90

Kolejną sprawą fajnie by było naprawić błąd który powodował że zombi nie miało głowy gdy stało na maksa przy lm co bardzo utrudniało rozgrywkę

Jest free exp na serwerze, nowy gracz wchodząc na serwer, na którym są już wysokie lvl z automatu otrzymuje free lvl. Free vip do 21 lvl to trochę przesada imo.

W dniu 19.07.2021 o 23:17, Кюбишу napisał:

Powiem tak oto moje sugestie:

-(genesis) jest za op, jego szybkość oraz hp jeśli jest mało graczy jest katastrofalna ponieważ go się nawet prawie trafić nie da więc ja bym mu dał min. 500 hp i w górę jeśli jest więcej graczy

-skakanie, bardziej chodzi mi o to że teraz nawet matka może skakać a jest to bez sensu, ponieważ jeśli matka ma 10k hp i skacze u gościa który ma tylko mp5 to wiadomo że nie ma szans więc ja bym powrócił do zasady matka zombi nie skacze!

-zmiana w misji 16 (zaraz 10 ludzi w 1 rundzie) otóż nie zawsze jest dużo graczy i jedyną opcją żeby tą misje zrobić to rzucać paki anti i zarażające lub wychodzić po rundzie i wbić jak jest pierwszy zombi, ja bym zmienił to na max 6/7.

-bazooka, chodzi mi o to że za mało hp sadzi jeśli się z niej wystrzeli a kosztuje jednak trochę, zmiana na 20/15 ap by ułatwiła innym wbijanie expa i robienie misji

-dodanie zombie boomera który ma umiejętność rzygania i za trafienie gracza nimi by było +3ap (klasa posiadałaby 2500hp i 0,75 speed)

Bazooka jest mocna, na pewno nie sadzi za mało HP. Grając na serwerze ludzie z kamp potrafili wybijać cały szereg zm z bazooki. Odnośnie misji jak wyżej wspomniałem załóżcie nowy temat, zróbcie burze mózgów i wtedy nowe misje pojawią się na serwerze.

• Lubię to! 1
Odnośnik do odpowiedzi

• dredek zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.