Skocz do zawartości

odrzucona uprawnienia

Llukaszenko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

• Właściciel Serwerów

Cóż, chciałbym aby ranga właściciel serwera miała ciut większe uprawnienia, ja nawet nie jestem wstanie nikogo przenieść do siebie oczywiście jeżeli nie jest w poczekalni kanału.
No również nie mogę do nikogo wchodzić nie znając hasła. Mam mniejsze uprawnienia niż np. ubt :( 

• Nie lubię tego! 1
Odnośnik do odpowiedzi

• Administrator
1 minutę temu, Llukaszenko napisał:

Mam mniejsze uprawnienia niż np. ubt

W legendzie też jesteś niżej, właściciel serwera nie potrzebuję większych uprawnień. 

Z jakiej racji masz mieć uprawnienia żeby wchodzić do kogoś na kanał bez hasła czy rzucać innymi ludźmi. Jeżeli chodzi o załatwienie jakieś sprawy dotyczącej z serwerem jest kanał serwerowy. 

Jestem na nie.

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli chodzi o przenoszenie, to absolutnie odpada bo taka władze ma administracja ts i sieci. 

Co do omijania haseł wydaje mi się, że można by to dodać dla owej rangi myślę, że nie byłoby to jakieś problematyczne dla innych użytkowników 

Odnośnik do odpowiedzi

• Moderator Globalny

Przedyskutuję tą sprawę z @k1ng. i dam znać w owym temacie. To od razu jeśli przejdzie pomyślne to zmienimy Opiekuna Serwera oraz Admina Serwera.

Odnośnik do odpowiedzi

jestem za łukasz nic nie może zrobić będąc właścicielem. 

zakładając jakby miał pilną sprawę do dredka, a dredek gra lub nie widzi tego to co ma siedzieć w poczekalni ?

i to nie tylko do dredka a do wyższych ról administracji 

A admin ts3 jest od pilnowania porządku na ts oraz  ma uprawnienia do banowania/wyciszania  oraz wyrzucania. 

Odnośnik do odpowiedzi

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.