Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój nick: Hokuto Shinken
2. Godzina i data zdarzenia: około 21:30
3. Link do profilu steam oskarżonego: 
https://steamcommunity.com/profiles/76561198897992056/
4. Opis sytuacji: Grałem na serwerze , wbiłem na sekunde i zabiłem w oknie administratora o nicku : kRISS , który po killu zaczął wyzywać mnie od jebanych cwelów po czym sam się wkurzyłem *wiem to nie jest odpowiednie zachowanie ale zacząłem sam go wyzywać *mój ban jest sprawiedliwy* , ale jakim prawem administrator zaczął mnie wyzywać? Chyba to nie jest odpowiednie zachowanie dla admina żeby obrażać graczy, kolega nagrał pewną sytuację *zobaczycie na nagraniu co mówił* i to chyba też nie jest odpowiednie zachowanie jak na admina.
5. Dowody: Mam nagrane pół rozmowy po tym moim banie ponieważ dostałem bana w 2 minuty i nie zdążyłem nagrać jak mnie obraża.
6. *Świadkowie: 
https://steamcommunity.com/profiles/76561199177085852/ 

7. Nick Świadka w grze  ℓιℓ♥𝕹𝖆𝖈𝖟𝖎

Proszę o kontakt discord : Hokuto Shinken#4092 pokażę film , który nagrał kolega bo na discordzie nie może mi wysłać :( 

• Lubię to! 2
Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 14
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

1. Twój nick: Hokuto Shinken 2. Godzina i data zdarzenia: około 21:30 3. Link do profilu steam oskarżonego: https://steamcommunity.com/profiles/76561198897992056/ 4. Opis sytuacji: Grałem na ser

To jest Prawda napiszcie Na Discordzie to film zobaczycie  

Zamykam przez niepotrzebny spam. Czekajcie na werdykt @dredek @toveR.

Dobra , to zaczynamy . 

1. Nie wiem dlaczego kiedy wchodzicie to uważacie że admin nie może nawet przeklnąć , a tym bardziej obrazić kogoś innego . Prawie każdy admin na serwie " obraża innych " co mogą potwieirdzć inni gracze.

2. Zgrywasz wielce pokrzywdzonego bo administrator cie zwyzywał , po czym sam to robisz i w skardze piszesz "*wiem to nie jest odpowiednie zachowanie ale zacząłem sam go wyzywać * "

3.To co robisz to po prostu zwykła dziecinada z której chce mi sie śmiać na dobrą sprawe .

4. Gdybym dawał bany każdemu kto mnie obraził to połowy graczy by już nie było , przez co przymykam na to oko bo dawanie takich banów jest bez sensu ale w sytuacji kiedy zachowujesz sie jak dzieciak płacząc ,  bo admin cie wyzywał , po czym sam to robisz nie pozostawia mi wyboru 

• Haha! 1
Odnośnik do odpowiedzi

1. Nie mówie że nie możesz przeklnąć ale kolego drogi jak ktoś cie zabije to nie wyzywa się go od jebanych cwelów kurew i innych takich bo jak serwer ma demko to wszystko można obejrzeć

2.Po drugie nie zgrywam pokrzywdzonego tylko po 1 zabiciu cie wyzywasz mnie od cwelów bo kurwa kupiłem deagla i cie zabiłem 1 strzałem w głowe i się zaczeło wyzywanie a to nie jest odpowiednie zachowanie jak sekunde temu wbiłem na serwer i po zabiciu cie odrazu klniesz .A  tak btw to wkurzyłem się i nie zgrywam pokrzywdzonego tylko wiem że zrobiłem źle i podkreślam że uznałem to za mój błąd i ban jest jak najbardziej sprawiedliwy

3.Dziecinadą jest to że mówiłeś na nagraniu że cały serwer pójdzie za tobą kolego :/

4.Zachowuje się jak dzieciak? To widzę że ten serwer ma wysoki poziom jak dają do administracji chłopa co klnie na kogoś po śmierci bo ktoś strzelił mu heada .. To ty płakałeś ziomek jak cie zabiłem i zacząłeś po banie argumentować kto nie pójdzie za tobą bo przymykasz na obrażanie ciebie oko :)

Przypominam Krisu dodaj mnie i jakiegoś administratora na discordzie i admin obejrzy demko i zobaczy twoje zachowanie jakim jesteś człowiekiem .. :)

Ja mam nagrane jak się tłumaczysz .. Mam na ciebie jeszcze więcej argumentów i zapraszam obejrzeć film :)

Jak masz się tłumaczyć że to dziecinne że jak nazwałeś mnie cwelem i robię z tego aferę bo jestem dzieciakiem .. To mylisz się bo klnąłeś na mnie non-stop i jest to na demku serwerowym więc admin może wszystko sprawdzić razem ze mną i tobą i moim kolegą ,który jest świadkiem demko oraz film jak mówisz różne rzeczy których tu teraz nie wspomnę bo się tego wyprzesz

Zapraszam discord ; Hokuto Shinken#4092

Odnośnik do odpowiedzi

1 . Kolego drogi , jak ktoś cie wyzwie to najgorsze co można wtedy zrobić to odpowiedzieć mu w ten sam sposób bo jak serwer ma demko to wszystko można obejrzeć 

2. Twoja odpowiedzieć jest tak bez sensu że nie wiem co mam pisać. Idąc  twoim tokiem rozumowania też mogłem sie wkurzyć i cie wyzwać bo sie wkurzyłem. 

3. Wyzywasz mnie bo zrobiłem to samo pierwszy , spoko . Po tymi jak dostajesz bana twój kumpel straszy mnie że jest wszytko nagrane , spoko . Idziesz na forum żeby napisać skarge w której sam twierdzisz że ban jest słuszny i zachowałeś sie źle . Jak myślisz,  ludzie z serwera w tej sprawie trzymają moją strone czy twoją ? 

4. Raczej napewno nie jestem jedybym adminem który klnie kiedy ktoś go zabije . I jeszcze nie widziałem żeby przez coś takiego była  na admina skarga 

Odnośnie obejrzenia razem demka , to spoooko , nie ma problemu . Moge cie dodać,  mogr wziąć innego admina i możemy ro obejrzeć.  I jestem zdania że ten "inny administrator" wyśmieje cie " za robienie afery o takie coś 

Odnośnik do odpowiedzi

edytujcie post a nie dodajecie nowy bo robicie spam i zamkną temat. @Hokuto Shinkenrozumiesz co to edit posta?

za chwilkę napiszę to co sądzę, tylko kolacyjke zjem

imo ta skarga jest bez sensu xddddd

co prawda admin też człowiek i ma prawo się wkurzyć, ale tak jak napisała osoba pisząca skarge, że admin nie powinien wyzywać graczy to akurat fakt, przynajmniej według mnie. Sam osobiście zazwyczaj zostawiam to dla siebie i nie obrażam na vc. Wracając do tego dlaczego uważam, że jest bez sensu?. Jesteś po prostu hipokrytą wraz z tym swoim świadkiem, tak samo wyzywaliście innych graczy wczoraj +- godz. 21(?) też od cyt. "cweli, kurw, frajer jebany itp", za to, że też was ZABILI , na szczęście posypały się muty. Uważam, że skarga do odrzucenia.

Edytowane przez grc
  • Lubię to! 1
Odnośnik do odpowiedzi

Ja o 23 nie mam czasu kolezko

Wlasciciel serwera sam to obejrzy

i nie robie zadnej afery o wyzywanie tylko o zachowanie bo piszesz o banie a nie zwracasz uwagi na to ze ty masz prawo wyzywac kazdego bez kary a ja musze dostac bana . tak btw to dostalem bana na 7 dni a powinienem dostac na 10h lub 24h wiec wytlumaczysz to adminowi

jutro jak wejde :)

Jutro mam rano szczepionke o 8 wiec napisze kolo 13 lub pozniej lub wczesniej zalezy jak bede sie czul wiec jutro wyjasnimy sprawe pana Krisa i okaze sie kto ma racje i jak to powinien sie zachowywac polecam administratorom rozpatrzyc sprawe od poczatku do konca i jutro pokazemy reszte zycze milego wieczoru i dobranoc :)

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli już wchodzisz na regulamin to patrz dokładnie na wszystko a nie tylko na to co ci pasuje . Bana Można dostać na 10h , 24h lub na 1 tydzień i to na ile go dostaniesz zależy od admina . I niebyłbym tak pewien na twoim miejscu pisząc że jutro sobie na spokojnie wejdziesz na serwer :>

Odnośnik do odpowiedzi
  • Punkie zamknął ten temat

Z tego co zauważyłem @Hokuto Shinken oglądając inne demka również wyzywasz graczy, po drugie nie masz mutacji - nadużywasz tego mikrofonu i każdego to irytuje, jedynie co możesz robić przez voice chat to podawać info. Co @KRISS  administratorzy również się denerwują, gdy dają ci ostrzeżenie to ty to ignorujesz i robisz to  notorycznie. Moim zdaniem dla  @KRISS'a  lekko adrenalina podskoczyła i otrzymuje upomnienie 

Odnośnik do odpowiedzi
Skarga przyjęta.
  • Haha! 1
Notatka dodana przez toveR, .

Po całkowitej analizie dzisiejszego dnia jednak kriss był winien, przepraszam hokuto za błędna decyzję

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.