Skocz do zawartości

odrzucona Skarga - AltaS

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój nick:  toveR
2. Godzina i data zdarzenia:  cały okres znajomości 
3. Link do profilu steam oskarżonego: https://steamcommunity.com/profiles/76561199087456795
4. Opis sytuacji: Cześć, przychodzę tutaj aby ogarnąć AltaS'a.

Administrator wagi ciężkiej zbyt mocno się poczuwa, rozkazując, bądź udając opiekuna. Altasiku masz dopiero nie cały miesiąc na naszej sieci (jako Administrator) rozumiem że chcesz się poznać z innymi ale nie w taki sposób się to robi. Po drugie wysłałem dla 2 osób z arenek 1vs1 z którymi się kumam (jako tako) discorda do serwera 5vs5 a AltaS'ik  mając swoje wielkie ego dał mi bana na discordzie Arenek za reklamę XD ( gdyż jest to serwer całej sieci ). Bądź była taka sytuacja że AltaS sprawdzał @Berecik'a  z regulaminu i taryfikatora  i odpowiedział prawidłowo, po kilku godzinkach zapytał go z byle jakiego podpunktu a ten mu nie odpowiedział. Wtedy zapytałem AltaS'a aby mnie przepytał to zapytał mnie i robiłem se z chłopa bekę XDD.  I mówił że nie wie jakim cudem znalazłem się w roli UBT XD. Gdyż  poszedłem sprawdzić Berecika sam, to odpowiedział mi wszystko dobrze.

Co do Altasik'a wariaciku jak wspominałem jesteś dopiero niecały miesiąc  tak jak mi mówiłeś że chciałbyś wylądować na roli Opiekun'a i usunąć @GooX'a z roli  gdyż ci się to nie uda z takim wysokim ego.  Tak samo jak nalatywałeś na @LynX'a wiele razy.  Powinieneś zostać surowo ukarany bo może każdy sądzi że jesteś święty ale wiele razy ja ci również dupsko uratowałem sam o tym dobrze wiesz ale teraz to mnie lekko mówiąc wkurwiłeś. 

5. Dowody: dużo mogę pw dać 
6. *Świadkowie: @LynX @nikusia

• Lubię to! 3
  • Haha! 3
  • Wow! 2
  • Hihihihi! 1
  • Nie lubię tego! 1
Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 6
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

1. Twój nick:  toveR 2. Godzina i data zdarzenia:  cały okres znajomości  3. Link do profilu steam oskarżonego: https://steamcommunity.com/profiles/76561199087456795 4. Opis sytuacji: Cześć, prz

@AltaS, nie widzę nic złego w przepytywaniu wyrywkowo adminów z regulaminu czy taryfikatora. Ale nie muszą Ci odpowiadać.  Co do bana na discordzie to pogadam z @dredekbo nie wiem jakie tam panuj

"otrzymałem informacje od pewnych graczy że reklamujesz się na pv" Reklamuje sie na pv? wysłałem dla 2 osób które znam aby dołączyły na discorda " co to ma być za reklama serwera gdy oba serwery

Dodane grafiki

Oskrarżasz mnie że udaję opiekuna? Podaj mi konkretne argumenty bo nie przypominam sobie żebym zrobił coś co przekracza moje kompetencje.
 odnośnie twojego bana na discordzie to otrzymałem informacje od pewnych graczy że reklamujesz się na pv kiedy poprosiłem cię abyś tego nie robił otrzymałem od ciebie wiadomość "Bo co spłaczesz się?" więc stwierdziłem iż nie masz zamiaru zaprzestać tego mrocznego procederu więc otrzymałeś bana na 7dni.
Chciałbym się odnieść do tematu sprawdzania regulaminu i taryfikatora przyszłych adminów jednakże nie jestem pewny o co dokładnie jestem oskarżany jeżeli chodzi o to.
A jeżeli chodzi o Berecika to bardzo dobrze wie do kogo się zgłosić kiedy ma jakiś problem związany z serwerem.
Jestem ciekawy skąd wziąłeś to że chciałbym usunąć GooX'a z roli opiekuna odkąd jestem adminem czyli jak już wspomniałeś niecały miesiąc nie zauważyłem aby GooX zrobił jakąś głupotę i tak szczerze mówiąc bardzo słabo go znam i nie mam do niego żadnego problemu i uważam że dobrze pełni role opiekuna.
Mówisz że nalatywałem na @LynX jeżeli chodzi ci o moje posty pod jego podaniem były one czysto jako administrator osobiście bardzo go lubię i uważam że nie mamy jakiś złych relacji.
Uważasz że uratowałeś mi wielokrotnie dupsko jednakże przypominam sobie tylko jedną taką sytuacje i uważam że nie można tego podpiąć pod ratowanie dupy.
Zarzucasz mi że się poczuwam ponieważ zwracałem ci uwagę na serwerze kiedy obrażałeś graczy (Serio teksty w stylu "utkaj pizde kastracie" itp nie są mile widziane).
Kiedy pierwszy raz zwróciłem ci uwagę zacząłeś grozić mi iż załatwisz mi degrada
Kiedy otrzymałeś permisje admina na arenkach praktycznie w ogóle nie stosowałeś się do taryfikatora przez co później w wiadomościach prywatnych otrzymywałem wiadomości w stylu "Zjebany jest ten wasz serwer" itp... Kiedy zwróciłem Ci uwagę drugi raz zacząłeś pisać mi że jesteś ubt i możesz robić co ci się podoba ha ha ha. Osobiście uważam że to właśnie ty powinieneś otrzymać ostrzeżenie a nie ja...

image.png.5c24b1f62a1a58e3b363222b12303a9c.pngimage.png.c9a17dd636276d733d580113fca427cb.png

• Hihihihi! 1
Odnośnik do odpowiedzi

Jedyne do czego mogę się przyczepić to ten ban na discordzie Arenka1v1/OnlyAWP. Według mnie jest niesłuszny, gdyż nie reklamuje on innych stron (bądź innych serwerów csgo). Bo tłumaczenie że "to jego serwer" to żadne tłumaczenie, nie jest to jego prywatny serwer tylko serwer dla graczy trybu 5vs5. To jedynie moje luźne spostrzeżenie więc proszę to brać z ogromnym dystansem oraz luźna sugestia co do ub dla @toveR na discordzie Arenka1v1/OnlyAWP :DDD

Odnośnik do odpowiedzi

"otrzymałem informacje od pewnych graczy że reklamujesz się na pv"

Reklamuje sie na pv? wysłałem dla 2 osób które znam aby dołączyły na discorda " co to ma być za reklama serwera gdy oba serwery są na tej samej sieci  ?

"otrzymałem od ciebie wiadomość "Bo co spłaczesz się?"

Odpisałem do ciebie arogancko bo to śmieszne że nie mogę zapraszać osoby z tej samej sieci / jakbym wysłał z cokolwiek innego nw swój kanał na yt/twitch/lub inną sieć to by była reklama.

"Chciałbym się odnieść do tematu sprawdzania regulaminu i taryfikatora przyszłych adminów jednakże nie jestem pewny"

Zauważ to że  nie jesteś od tego od tego jest opiekun, a nie dobrowolnie pytasz osoby które chcą napisać podanie / ty jesteś od tego aby utrzymać porządku na serwerze a nie poza nim 

"Jestem ciekawy skąd wziąłeś to że chciałbym usunąć GooX'a z roli opiekuna"

Wielokrotnie mi to mówiłeś na discordzie / i nie podlizuj się teraz tutaj  na forum

"Mówisz że nalatywałem na @LynX"

Wyzywałeś go, mówiłeś wielokrotnie że jest Niemcem i się nie nadaje tutaj 

"Uważasz że uratowałeś mi wielokrotnie dupsko"

A nie? :)

"Zarzucasz mi że się poczuwam ponieważ zwracałem ci uwagę na serwerze kiedy obrażałeś graczy (Serio teksty w stylu "utkaj pizde kastracie" itp nie są mile widziane).
Kiedy pierwszy raz zwróciłem ci uwagę zacząłeś grozić mi iż załatwisz mi degrada"

A co się nie poczuwasz? i nie o to chodzi że zwracałeś mi uwagę nie obrażałem ich, mówiłem im aby (zamknęli pizde) i nie wyzywałem od kastratów żadnych. Zwróciłeś mi uwagę po tym, i nie powiedziałem że załatwię ci degrada tylko napisze to wyższych rang 

"Kiedy otrzymałeś permisje admina na arenkach praktycznie w ogóle nie stosowałeś się do taryfikatora przez co później w wiadomościach prywatnych otrzymywałem wiadomości w stylu "Zjebany jest ten wasz serwer" itp... Kiedy zwróciłem Ci uwagę drugi raz zacząłeś pisać mi że jesteś ubt i możesz robić co ci się podoba ha ha ha."

Jedynie co dałem tylko 2 muty i jednego bana,  mordeczko jedno dałem dla Kuna za to że przekręcał mój nick na rower czyli poczułem się prowokowany więc otrzymał muta na 30min - (20. Prowokowanie -  kick / mute / gag ~ od 10 minut do 1 dnia.)  Drugi był dla osoby ISATE zaczął wyzywać graczy otrzymał muta na godzinę  (3. Wyzywanie, obrażanie innych -kick / mute / gag ~ od 10 minut do 2 dni).  po czym napisał mi na [email protected] że jebać was to otrzymał bana  na 1h - (21. Obrażanie, działanie na szkodę serwera - kick / mute / gag / ban od 30 minut do 3 dni).

W wiadomościach prywatnych napisał ale nie napisał przez co jest zjebany 

Więc w czym problem?

• Haha! 1
  • Wow! 1
Odnośnik do odpowiedzi
  • Administrator

@AltaS, nie widzę nic złego w przepytywaniu wyrywkowo adminów z regulaminu czy taryfikatora. Ale nie muszą Ci odpowiadać. 

Co do bana na discordzie to pogadam z @dredekbo nie wiem jakie tam panują zasady bo z niego nie korzystam.

Ta skarga to dla mnie wygląda tak "wkurwił mnie to napisze skarge na pewno go zdegraduja bo ja jestem ubt i mam racje"
Jedyny gość, który się poczuł to chyba Ty tover.

Ogólnie robić co chcesz możesz, ale we własnym domu a nie tutaj @toveR
Jak nie zmienisz swojego nastawienia do graczy to zabierzemy Ci admina z serwerów.

• Lubię to! 3
  • Niedobrze mi! 1
Odnośnik do odpowiedzi
  • Administrator
Skarga odrzucona.
  • Lubię to! 1
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.