Skocz do zawartości

Propozycje dot. forum

Rekomendowane odpowiedzi

• Support

Witajcie drodzy użytkownicy!

Padła propozycja aby powstał temat, w którym użytkownicy będą mogli mówić co jest nie tak, co można poprawić, co można usunąć oraz co można dodać. Dodatkowo możecie napisać czy wprowadzone do tej pory zmiany podobają wam się. Zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby wprowadzić zaproponowane przez was rzeczy. Oczywiście tylko jeśli zostaną przyjęte przez administrację. Jak jakaś propozycja przypadnie nam do gustu to może dostaniecie jakieś vipki, premki. Liczymy na waszą aktywność i masę propozycji.

Pozdrawiamy, Administracja Cs-Creativ.pl

• Lubię to! 6
Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 11
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

1. Ja od siebie chciałbym zaproponować rangę "Typer". Komuś może się wydawać, że ranga jest totalnie zbędna, a w rzeczywistości tak nie jest. Jak wszyscy wiemy na naszym forum jest dział pt. "Typer -

Witajcie drodzy użytkownicy! Padła propozycja aby powstał temat, w którym użytkownicy będą mogli mówić co jest nie tak, co można poprawić, co można usunąć oraz co można dodać. Dodatkowo możecie n

Co do propozycji stylu już nie chce mi się szukać, ale virek bądź kingu gdzieś o tym pisali. Styl będzie nowy. Nie tak prędko bo nie chcemy jakiegoś gotowca za 30 dolarów, który może mieć każdy. 

Dodane grafiki

• Premium
Napisano (edytowane)

Jeśli chodzi o mnie, to jest mi szkoda trochę tej unikalnej rangi że administracja z niej zrezygnowała. Kupiłem ją aby mieć unikalny nick i kolor. Tylko dlatego :)  I jeśli z czegoś rezygnujecie po tym, jak ktoś wykupił daną rangę, to też by można było powiadomić wcześniej. I nie chodzi mi tutaj o pieniądze. :)  Ja bym wrócił do tego osobiście, ponieważ to zawsze jakieś urozmaicenie dla użytkowników. I coś by można było pomyśleć aby ożywić forum i przyciągnąć większą ilość nowych użytkowników. Przychodzą wakację i można by to było wykorzystać. Młodzi ludzie będą mieli więcej wolnego czasu. 

Pozdrawiam. 

Edytowane przez skowron
Odnośnik do odpowiedzi

Na pewno warto byłoby odświeżyć cały styl forum, nie oszukujmy się, ale jak ktoś nowy wchodzi na forum, to pierwsze co widzi to oprawa graficzna, styl forum  cs-creativ jest jednym z gorszych w Polsce, wygląda trochę, jak by się zatrzymał w rozwoju parę dobrych lat wstecz.

Wielu użytkowników, to młodzi ludzie, którzy dużą wagę przykładają do wyglądu, więc jeśli wchodzą i widzą takie forum jak teraz, to często nie mają ochoty spędzać na nim więcej czasu, a przecież wybór innych for jest na tyle duży, że nie będą mięli problemu ze znalezieniem innego, gdzie każde wejście na stronę cieszy oko.

• Lubię to! 2
Odnośnik do odpowiedzi
  • Redaktor

+1 dla @VENOMek styl jest tak z 200* roku xd @Radziuu to, że progres jest jeśli chodzi o styl to fajnie ale ten progres powinien być kilka lat temu. Teraz taki styl jak my mamy to mają takie forum po 100 ludzi xd Można porównać z szablonetem, co nawet już nie ma w ofercie nic podobnego.

W końcu można zrobić to, że gdy kopiuje tekst z 1 posta do 2 to i ma kolor to oczywiście mi wychodzi szary, a nie czerwony :profesor:

Jak ma być zmieniany styl to jest sens wgl coś poprawiać?

Nie lepiej przyłożyć się do tego nowego by był już dobry i nie potrzebował 1000 poprawek, które będą poprawiane przez 2 lata i będzie "progres" i ten styl już będzie do wywalenia gdy wszystkie poprawki będą zrobione bo zmienią się na pewno style?

Można też dodać takie kłódki jak na rekrutacji do moderatora itp. do rekrutacji na admina do serwerów, przynajmniej by jakoś odżywiło to wygląd.

+ można dodać rangę Typer albo jakoś podobniej nazwaną, tym bardziej że mam już dostęp do moder. i może ktoś byłby chętny do działu typera by prowadzić go razem ze mną ;) Nie gryzę :pepeno:

• Lubię to! 3
Odnośnik do odpowiedzi
  • Administrator

Co do propozycji stylu już nie chce mi się szukać, ale virek bądź kingu gdzieś o tym pisali. Styl będzie nowy. Nie tak prędko bo nie chcemy jakiegoś gotowca za 30 dolarów, który może mieć każdy. 

A tu się nie zatrzymaliśmy 200 lat wstecz tylko estetyka/prostota jest wskazana. Co prawda sam bym go zmienił, ale nie przesadzajmy. 

• Lubię to! 4
Odnośnik do odpowiedzi
  • Prezes
Prezes

Aktualnie prowadzimy zbiórkę między innymi na nowy styl który będzie kosztował +/- 1100/1200 zł. także jak widzicie koszty nie małe. Jeśli ktoś chce wspomóc zapraszam każda złotówka jest na wagę złota. 

• Lubię to! 1
Odnośnik do odpowiedzi
  • Support

Powyższe propozycje zrobione, poza typerem oraz wyglądem legendy. Przedyskutujemy to jeszcze i jeśli zajdą jakieś zmiany, pojawi się informacja.

• Lubię to! 1
Odnośnik do odpowiedzi
  • Premium

Zmienić czcionkę tytułów rozdziałów bo jest dramat jeśli chodzi o widoczność 😂

666EB660-5599-463B-90BF-B58413A83B3F.png

• Lubię to! 1
Notatka dodana przez Radziuu, .

Poprawione.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...

Nie podoba mi się. 

• Lubię to! 2