Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Twój Nick:Rugged1920

Nick gracza/admina na którego jest Skarga:Zosia

SteamID (status w consoli):[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zbanowany przez Admina: ZoSia
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.Cs-Creativ.pl
[AMXBans] Powod: 'demko ezz'
[AMXBans] Dlugosc bana: '1 tydzien'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_2:0:1845764935'
[AMXBans] Twoje IP: '89.161.54.207'
[AMXBans] ===============================================
[CSXGuard] MOTD: Blocked
[Czlowiek - 17] widmo :  /lm
'Rugged1920' dostal bana na '1 tydzien'.
 Powod: 'demko ezz'

Treść: Dostałem degradacje za głupotę ze wbiłem o 1:30 pijany na serwer nadużywając swoich praw do tego ban na 3 dni i reset lvl spoko. Kiedy skończył mi sie ban znowu dostałem bana na dzień przed ucieczka od kary i obraźliwy bind. Teraz dostalem bana za nic. Nie sadzisz @ZoSia174ze to juz jest za wysoka kara, nawet nie dałaś mi się wypowiedzieć w mojej skardze proszę o dowody dlaczego dostalem bana na tydzień. Niszczysz tylko ten serwer prowadzać dyktaturę na serwerze powinnaś chronić administratorów za wszelka cenne i dbać o każdego gracza przez twoje zachowania potem jest tyle osób na serwerze ile jest widać ze pierwszy raz jesteś opiekunem serwera bo nie masz pojęcia jak się za to zabrać.

Dowody (Demko/SS): 

• Haha! 3
Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 6
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

Dyktaturę? Chronić administrację, która notorycznie obraża gracza? Właśnie dbam o dobro gracza usuwając Cię z roli administratora. Dowody proszę bardzo logi z mapy ezz plus demko http://7209

Dość mała kara jak na te logi. Na innym nicku się też żaden z Was nie dostanie tu na żadną range, nigdy. Pozdrawiam.

Skarga odrzucona.

17 minut temu, Rugged1920 napisał:

Twój Nick:Rugged1920

Nick gracza/admina na którego jest Skarga:Zosia

SteamID (status w consoli):[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zbanowany przez Admina: ZoSia
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.Cs-Creativ.pl
[AMXBans] Powod: 'demko ezz'
[AMXBans] Dlugosc bana: '1 tydzien'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_2:0:1845764935'
[AMXBans] Twoje IP: '89.161.54.207'
[AMXBans] ===============================================
[CSXGuard] MOTD: Blocked
[Czlowiek - 17] widmo :  /lm
'Rugged1920' dostal bana na '1 tydzien'.
 Powod: 'demko ezz'

Treść: Dostałem degradacje za głupotę ze wbiłem o 1:30 pijany na serwer nadużywając swoich praw do tego ban na 3 dni i reset lvl spoko. Kiedy skończył mi sie ban znowu dostałem bana na dzień przed ucieczka od kary i obraźliwy bind. Teraz dostalem bana za nic. Nie sadzisz @ZoSia174ze to juz jest za wysoka kara, nawet nie dałaś mi się wypowiedzieć w mojej skardze proszę o dowody dlaczego dostalem bana na tydzień. Niszczysz tylko ten serwer prowadzać dyktaturę na serwerze powinnaś chronić administratorów za wszelka cenne i dbać o każdego gracza przez twoje zachowania potem jest tyle osób na serwerze ile jest widać ze pierwszy raz jesteś opiekunem serwera bo nie masz pojęcia jak się za to zabrać.

Dowody (Demko/SS): 

Jak wynika z logów unikałeś jej jak ognia piekielnego 

Jechałeś po niej co byś jej nie zrobił a w realu to byś się posrał a nie to zrobił 

W dodatku współpraca 

No to na tydzień to na spokojnie się zebrało 

• Lubię to! 1
  • Haha! 2
Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Sprawia ci radość oglądania demka wieczorem innych graczy jak sobie grają czytanie ich wiadomości kto normalny to robi. Tylko zwykły spoleczniak, osiedlowy monitoring taki jak ty. Widać masz bardzo ciekawe zycie pewnie składałaś podanie do policji, ale cie tam nie przyjeli bo masz cos z bania

qwertyuiop ciebie nikt o zdanie nie pytal idz do swojej pani na dc.

Edytowane przez Rugged1920
  • Haha! 3
Odnośnik do odpowiedzi
  • Opiekun ZM

O mateczko. Nie, nie sprawia mi to żadnej przyjemności oglądania demke i czytania logów, gdzie mnie obrażasz. Ale możesz podziękować koledze, dzięki  któremu zainteresowaniem oglądałam demka i czytałam logi. Mam swoje życie prywatne, które zdrowo prowadzę. Podania na Policję nie składałam bo się nie nadaję do tej pracy i nie interesuje mnie ona. Z głową mam wszystko w porządku, czasem mnie chandra łapie, ale to normalna rzecz przy brzydkiej pogodzie. :)

Qwerty dobrze Tobie napisał i jego zdanie jest też ważne jako gracza.

• Lubię to! 4
  • Super! 1
Odnośnik do odpowiedzi
  • Administrator

Dość mała kara jak na te logi. Na innym nicku się też żaden z Was nie dostanie tu na żadną range, nigdy. Pozdrawiam.

• Lubię to! 3
  • Dziękuję! 6
Odnośnik do odpowiedzi
  • Administrator
Skarga odrzucona.
  • Lubię to! 5
  • Super! 1
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.