Skocz do zawartości

przyjęta Skarga - Slushiek. (Monsterek)

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój nick:zderzakrozkurwiony
2. Nick oskarżonego:slushiek.
3. Opis sytuacji:Jestem nowym graczem na serwerze diablo.Po niespełna 2-3 rundach od zaczęcia gry dostałem bana za "czitowanie".Pomijając fakt że miałem 0 fragów a pan admin nie spojrzał specta ani nic,dostałem banicje bezpodstawnie.Mam świadka w postaci kolegi z którym grałem i potwierdzi wszystko pod nickiem w grze:"niedzwiedzica" inni gracze online też pewnie potwierdzą.Pomijam fakt wyzywanka
4. Dowód (ss/demko): Mapa: fy_pool_day około 17;20 demko jeszcze niedostępne do pobrania

[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Reason: 'Czitowanie'
[AMXBans] Duration: 'permanently'
[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_1:0:544304645'
[AMXBans] Your IP: '188.146.65.157'
[AMXBans] ===============================================

Kicked by Console:  You are BANNED. Check your console.
Kicked : You are BANNED. 

5. IP oskarżonego:nieznane

Edytowane przez inelyo
Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 12
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

.

Jak grał odpalony to było zbanować go wtedy na poczekaniu. Nawet jeśli wyszedł z serwera jest taka opcja jak amx_last. Skoro powód bana jest "czitowanie" to Twoim obowiązkiem jest dostarczyć nam

Dodane grafiki

Mówisz że jesteś nowym graczem tak?
Ostatnim razem jak grałeś to latałeś odpalony jak nie powiem co tylko nie zdążyłem dać Ci bana i teraz było to samo.
Dzięki z góry.
@[email protected] wypowiedz się co o tym myślisz. :)) 

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Borsuk napisał:

Co do skargi nic mnie nie zdziwiło. Pan Wielki Admin wyżej sra jak dupe ma, czuje się jak król puszczy. Jakieś wyzwiska, oczernianie - na szczęście już tu nie gram, właśnie przez takich ludzi jak on.

Panie owy kolego przedstaw mi przynajmniej jeden dowód jak kogoś wyzwałem na serwerze, dobrze? :)
I niestety przykro mi się robi jak owy gracz @inelyo wykorzystuje kolegów aby uchronić swoją dupkę. 

Odnośnik do odpowiedzi

Błażejku ale nawet w internecie będziesz kłamał  i rozpowiadał innym swoje historyjki a mi w twarz jak zwykle nie ?.Wzywaj i tu sobie 10 kolegów ale po co inni mają kłamać i ryzykować dla ciebie>? Skoro latałem to ssy by wystarczyły chyba? Wracając do sedna.Udostępniłem w poście swój adres IP jaki adres Steam_ID i myśle że administracja wyżej ma jak sprawdzić czy kiedyś grałem na tym bądź innym nicku.Nawet na swoje usprawiedliwienie nie jestem w stanie wkleic gametrackera bo albo zbyt krótko grałem by mnie zapisało bądź nie ma mnie bo mam bana. I tak utrzymuje dalej że jestem nowym graczem diablo.Kiedyś dawno coś tam na codmodzie pykane.Pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
10 minut temu, Monsterek napisał:

Panie owy kolego przedstaw mi przynajmniej jeden dowód jak kogoś wyzwałem na serwerze, dobrze? :)
I niestety przykro mi się robi jak owy gracz @inelyo wykorzystuje kolegów aby uchronić swoją dupkę. 

Kolegów fakt grałem akurat z hadorem który tylko to potwierdzi.Co do rzekomych multikont.Administracja również może sprawdzić adresy ip oraz fizyczne by to sprawdzićimage.png.d39de18485d3d47f5b1bf30be96c43a1.png

//Edit Uprzedzając pytanie o skriny z discorda.Mamy wspólnych znajomych stąd ten discord oraz za czasów normalnosci pana błazejka bylismy znajomymi.

Edytowane przez inelyo
Odnośnik do odpowiedzi
  • Właściciel
Właściciel
32 minuty temu, Monsterek napisał:

Mówisz że jesteś nowym graczem tak?
Ostatnim razem jak grałeś to latałeś odpalony jak nie powiem co tylko nie zdążyłem dać Ci bana i teraz było to samo.
Dzięki z góry.
@[email protected] wypowiedz się co o tym myślisz. :)) 

Jak grał odpalony to było zbanować go wtedy na poczekaniu. Nawet jeśli wyszedł z serwera jest taka opcja jak amx_last.

Skoro powód bana jest "czitowanie" to Twoim obowiązkiem jest dostarczyć nam teraz demo i czasówki do weryfikacji tego gracza.

• Lubię to! 1
Odnośnik do odpowiedzi
  • Admin JB

każdy popełnia błedy, nie warto za 1 bład tak karać

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.