Skocz do zawartości

przyjęty Podanie na admina - KredkaBambino

kredka Bambino
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: KredkaBambino
2. Znajomość Sourcemod (1-10): 10 
3. Sprawny i działający mikrofon: sprawny dzialajacy mikro 
4. Składka (sms/przelew/psc): psc
5. Parę słów o sobie : Jestem Miłosz, dużo czasu spędzam na serwerze i uważam, że przyda się jakiś ogarnięty admin, który będzie konsekwentny. Powiem szczerzę, że czasem bywam zbyt szczery, ale ostatnimi czasy staram się hamować i podchodzić do graczy z kulturą.
6. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Często gram cały dzien kiedy dużo graczy którzy piszczą na czacie głosowym, wyzywają, bądź są nowi gracze którzy nie koniecznie znają zasady serwerowe.
7. Link do profilu STEAM:https://steamcommunity.com/id/KenyTHC/
8. Link do GT: https://www.gametracker.com/player/Kredka Bambino/145.239.20.145:27035/
9. Jesteś w stanie przegrać minimum 20 godzin w ciągu miesiąca? Bez problemu
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 10 lat 
11. Czy posiadałeś już admina? tak 
12. Ile masz lat? 19 
13. Czy zapoznałeś się z wymaganiami? tak 
14. Czy będziesz głosował na serwer w sposób opisany w wymaganiach? tak 

• Lubię to! 5
Odnośnik do odpowiedzi

• Deduss zmienił tytuł na Podanie na admina - KredkaBambino

Na tak 

+aktwyny 

+ogarnia gierke

+ogarnia sourcemod 

+sprawne mikro

+wiek 

+był adminem i dobrze się sprawdzał dopóki nie dostał degrada za głupi prima aprillisowy błąd :) 

Odnośnik do odpowiedzi

• Właściciel
Właściciel

Jak się odniesiesz do Twojej degradacji? Jak dobrze pamiętam nadużywałeś swoich uprawnień więc fajnie byłoby usłyszeć jakieś wytłumaczenie i dać słowo, że się to więcej nie powtórzy jeśli zostałbyś przyjęty ponownie.

• Lubię to! 3
Odnośnik do odpowiedzi

3 minuty temu, kredka Bambino napisał:

A wiec wiecej sie to nie powtózy + zrobilem to na zary w dzien  1 kwietnia 

i nie tylko ja trolowalem bo jezeli pamieta a kodi to potwierdzi to pawel nacpal caly serwer w 2 rozgrywkach 

@_KoDi @Muffinka

Prawda, jak kredka potrolował w prima aprillis to od razu degrad, natomiast jak Paweł wszystkich naćpał i dosłownie dzień w dzień wyzywa graczy na serwerze to nikt nawet się do tego nie odniósł. Tak samo z Maronkiem, który po dwóch czy nawet trzech skargach nadal ma admina a kredka za jeden błąd od razu degrad. Skoro mówi, że to się więcej nie powtórzy to według mnie można mu zaufać i nie wyciągać konsekwencji po jednej krzywej akcji. 

• Lubię to! 1
  • Dziękuję! 1
Notatka dodana przez dredek, .

Takie rzeczy się zgłasza do mnie na PW bądź pisze skargę na przyszłość.

Odnośnik do odpowiedzi

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.