Skocz do zawartości

brak ub only mirage #2 franeksnajper2011

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój nick: franeksnajper2011
2. Powód bana: Aimbot
3. Serwer: only mirage 2
4. Link do bana:  Cs-Creativ.pl - SourceBans (cs-creativ.pl)
5. SteamID/IP: STEAM_0:0:216804755
6. Wycinek z konsoli: Disconnect: You have been banned by this server, check http://www.CS-Creativ.pl/ for more info.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 11
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

https://e94.gotv.pro/srv62946/auto0-20210407-194149-494516748-de_mirage-___Only_Mirage_2____128TR_____CS-CREATIV.PL___AGENTS__SKINS__KNIFE__GLOVES______1s1k.pl.dem.zip 4:01 Celownik nie był w ogó

4:01(b+) 4:07(b+/-) 9:36(b-) 10:57(b+) 13:45(b+) @ stilo

4:01 - a co się dzieje kilka ticków później? Gdzie ląduje celownik? Tak - na głowie! Zważ, że demo nie będzie wyglądało tak jak mój gameplay. 4:07 - zwyczajny, szczęśliwy flick. Jeszcze się nie spot

• east side colobrzeg
Odnośnik do odpowiedzi

https://e94.gotv.pro/srv62946/auto0-20210407-194149-494516748-de_mirage-___Only_Mirage_2____128TR_____CS-CREATIV.PL___AGENTS__SKINS__KNIFE__GLOVES______1s1k.pl.dem.zip

4:01 Celownik nie był w ogóle na głowie, a jednak trafiasz heada,

4:07 Strasznie nienaturalny obrót o 180 stopni, i od razu głowa. Według mnie sytuacja w 100% potwierdzająca obecność wspomagaczy :)

9:36 Perfidnie przeskanowałeś przeciwnika przez drewno, nie wiedząc gdzie jest,

10:57 nie wiedziałeś o przeciwniku w dżungli, wcelowałeś się idealnie w jego głowę przez ścianę po czym go zabiłeś,

13:45 nagle cofasz się do kuchni wiedząc o dwóch przeciwnikach, w dodatku dajesz pestkę w głowę przez smoka,

Dostałeś bana za aimbota, a na demku według mnie wychodzi jeszcze wallhack, strasznie pewnie wszędzie wychodziłeś a w dodatku sprawdzałeś miejscówki akurat gdzie byli przeciwnicy. Przeczekiwałeś ich, licząc, że po prostu się wychylą.

@dredek@ stilo

• Lubię to! 1
Odnośnik do odpowiedzi

4:01 - a co się dzieje kilka ticków później? Gdzie ląduje celownik? Tak - na głowie! Zważ, że demo nie będzie wyglądało tak jak mój gameplay.
4:07 - zwyczajny, szczęśliwy flick. Jeszcze się nie spotkałem z cheatem, który za Ciebie wykonuje flickshoty. Dodatkowo popatrz na celownik - overflickuję, a dopiero później robię korektę, ale przeciwnik już nie żyje.
9:36 - "w TV room najprawdopodobniej będzie", po czym ginie człowiek w apartamentach. Losowy strzał.
10:57 - nie było nikogo na schodach i w connectorze, więc to logiczne, że będzie w dżungli. Nie celuję w niego, celownik jest +- na prawo i w gorę od jego głowy.
13:45 - zabijam dwie osoby, pół teamu jest na site, po co mam wchodzić dalej z nimi skoro mogę iść na dżunglę, bo będą wracać z b? Szczególnie, że jak możesz zauważyć mój teammate nadchodzi z drabiny, więc nie muszę się martwić o mida. I popatrz jak ta "pestka" wyglądała. Przeciwnik przebiega, strzelam raz, nie trafiam, po czym strzelam w to samo miejsce jeszcze raz i on zabijam, bo przeciwnik wbiegł mi pod celownik. 

• Przykro mi! 1
Odnośnik do odpowiedzi

4:07 Zacząłeś strzelać zanim w ogóle odwróciłeś się w stronę przeciwnika ;) Dziwne, że nie spotkałeś się z takim cheatem, choć jest ich sporo. 

9:36 Mój błąd, info było, aczkolwiek to nie był jeden losowy strzał, tylko kilka strzałów. Dwa z nich trafiły przeciwnika.

10:57 Ale co to w ogóle za wytłumaczenie, że to logiczne, że go nie ma tu i tam to będzie w dżungli XD Nie było żadnego info o dżungli, a ty nawet jej nie sprawdziłeś, tylko oddałeś od razu idealny strzał w gościa przez ścianę. 

13:45 Jest w tym trochę prawdy, aczkolwiek kilkanaście sekund wcześniej wskakując do dżungli jakoś tak przypadkowo zerkałeś w stronę kuchni, w której byli przeciwnicy. 

Wszystko tak jakoś na farcie według ciebie... Tu ci wbiegł pod celownik, tu oczywiste. Wchodząc na serwer, połowa serwera(a wręcz cały) poinformowała mnie, że jesteś podejrzany, a wręcz byli pewni, że jesteś odwalony. A to nie często się zdarza :/ 

@ stilo

• Lubię to! 1
Odnośnik do odpowiedzi

4:07 Bo zaczął strzelać za mną? :o I co, według Ciebie istnieje cheat, który specjalnie przeleci x cm za przeciwnika, po czym wróci na niego, pomimo tego, że jest martwy? xD A to strzelanie przed obrotem to co, automatycznie_strzelaj_jak_ktoś_do_ciebie_strzela = 1?
10:57 A gdzie mógłby jeszcze być? Z której strony to był strzał przez ścianę? /edit rzeczywiście przez ścianę, ale inną, mój błąd
13:45 Czyli miałem po prostu przebiec, wiedząc, że jest możliwe, że na ct będzie przeciwnik, skoro okno było czyste?

Nie moja wina.

/edit

https://www.youtube.com/watch?v=pvpZTbaSF00

Dokładniejszy opis 10:57

0:06 - zaczynam się przez ścianę wcelowywać w drzwi na dżungli, błąd, bo mógł być jeszcze pod łukiem

Kursorem myszki starałem się zaznaczyć +- środek, jak można widzieć nie jest on na przeciwniku

0:13 - jako, że się zbliżam do wychylenia się na drzwi, kucam aby zwiększyć celność, celownik ląduje na prawej stronie ciała

0:15 - pomimo, że celownik jest na przeciwniku przechodzę przez szparę, przez którą mogłem widzieć i dopiero po chwili reaguję i strzelam po minimalnej korekcji na głowę(gdy już jestem za ścianą)

Edytowane przez franeksnajper
  • Haha! 1
Odnośnik do odpowiedzi
  • east side colobrzeg

@ stilo podejmie ostateczną decyzję, a do tego czasu zamykam temat bo syf sie tutaj robi.

• Lubię to! 1
Odnośnik do odpowiedzi
  • Yesik zamknął ten temat
1 godzinę temu, franeksnajper napisał:

który specjalnie przeleci x cm za przeciwnika, po czym wróci na niego, pomimo tego, że jest martwy? xD

silentaim i smooth lol

demo jest spalone, za duzo akcji gdzir akurat ktos wychyla gdzie Ty peekujesz, piec

• Dziękuję! 1
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.