Skocz do zawartości

odrzucona Skarga na Tuzza Rewolucja (zostalem zbannowany za nic)

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick oskarżonego: Tuzza Rewolucja               

2. Data zdarzenia: 07.04.2021
3. Szczegółowy opis sytuacji: Zostalem zmutowany przez Tuzza i moglem dalej pisac na !vipsay (bo kupilem vipa na 30 dni) nie przeklinalem na !vipsay tylko pisalem i za to zostalem zbanowany na zawsze  i napisal do mnie ale jestess przyjebany na Steam Priv 
4. Dowody/Świadkowie: Hitman (Tez podal skarge)  image.png.826186c872627716a19f26a7572fd7c2.png

• Lubię to! 1
  • Haha! 3
Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 9
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

1. Nick oskarżonego: Tuzza Rewolucja                2. Data zdarzenia: 07.04.2021 3. Szczegółowy opis sytuacji: Zostalem zmutowany przez Tuzza i moglem dalej pisac na !vipsay (bo kupilem vipa n

Wcale nie wyzywales najpierw na czacie pisałeś co typu kurwa miałeś ostrzeżenie potem dostałeś gaga na 30 min i pisałeś na visa i dalej wyzywales napisałeś jak takich pojebanuch adminów biorę coś tego

1. Xdddddd , to niezle że na chacie płaczesz i wyzywasz np. admina i mnie od pedałów bo gadamy ze sobą a potem piszesz skarge że dostajesz muta xdd . Jak dostałęś muta to potem na !vipsay płakałeś i w

Dodane grafiki

Wcale nie wyzywales najpierw na czacie pisałeś co typu kurwa miałeś ostrzeżenie potem dostałeś gaga na 30 min i pisałeś na visa i dalej wyzywales napisałeś jak takich pojebanuch adminów biorę coś tego typy

I dostałeś bana na tydzień a to że napisałem że jesteś przyjebany było ok 1godziny przed banem 

Polecam obejrzeć demko co ty na to

• Lubię to! 1
Odnośnik do odpowiedzi

1. Xdddddd , to niezle że na chacie płaczesz i wyzywasz np. admina i mnie od pedałów bo gadamy ze sobą a potem piszesz skarge że dostajesz muta xdd . Jak dostałęś muta to potem na !vipsay płakałeś i wypytywałeś kim jest ten admin co za nic daje muta . Polecam sprawdzić demko 

2. Nikt nie pytał o te kupno P2W Vipka xddd

3 . Raczej pisanie ze sobą na pv nie ma nic wspólnego z serwerem , równie dobrze mógłby ci zwyzywać matke i nadal to nie ma nic wspólnego z tym że ma admina . Jak chłop mnie wyzywał na pv bo mu dałem muta za wyzywanie to nic nie mogłwm zrobić to niema nic do siebie 

4. Świadkowie to między innymi Dori czy też Tuzza

• Lubię to! 1
Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Tuzza Rewolucja napisał:

Spoko Spoko ale na tydzien BANA za pisanie na vipsay i nie przeklinalem prawie nic chyba to przesada ...

Odnośnik do odpowiedzi
  • Właściciel
Właściciel

Co jak co ale długość bana przesadzona. Otrzymujesz UB, jeśli się sytuacja powtórzy to dostaniesz na dłużej.

Co do skargi odrzucam.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.