Skocz do zawartości

brak ub ONLY DD2 - AMAS

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój nick: Amas
2. Powód bana: bugowanie paki od dłuższego czasu
3. Serwer:  only dd2
4. Link do bana: ?
5. SteamID/IP: niżej
6. Link do SSów:  - 
7. Wycinek z konsoli:  

[AMXBans] ===============================================[AMXBans] Powod: 'notoryczne bugowanie paki od bardzo dlugiego czasu, nie mam zamiaru tego juz znosic i gracze, tro'[AMXBans] Dlugosc bana: 'permanentnie'[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:1:18839906'[AMXBans] Twoje IP: '31.60.3.114'[AMXBans] ===============================================[AMXBans] Screenshot taken on player Amas (31.60.3.114) 06.04.2021 - 18:16:51 by

Tak jak zostało ustalone - niżej podaje link do demka bezpośrednio z komputera. Osobiście dema nie przeglądałem, jednak jestem pewien, że paka nie została przeze mnie ani razu zbugowana, a PRAWDOPODOBNIE jedyny punkt regulaminu, który został przeze mnie złamany to nie opuszczenie respa przed 1:30. Cele wykonywałem za każdym razem - zazwyczaj z pozytywnym efektem. Co najwyżej mogło niektórym graczom przeszkadzać to, że się podsadzałem z innymi na skrzynkę, ale był to nieodłączny element taktyki na osoby raszujące i w żaden sposób nie kłóci się to z obecnym regulaminem. Jeśli są jeszcze jakiekolwiek inne zastrzeżenia - zapraszam do dyskusji.

LINK DO DEMKA: https://www118.zippyshare.com/v/SGzCSQ0x/file.html

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 2
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

Ban został naniesiony decyzją opiekuna serwera dla całej waszej trójki, co za tym idzie - ban jest nieodwoływalny.   cc: @dredek i @Zamasu

• UB Team

Ban został naniesiony decyzją opiekuna serwera dla całej waszej trójki, co za tym idzie - ban jest nieodwoływalny.

cc: @dredek i @Zamasu

• Lubię to! 2
Odnośnik do odpowiedzi
  • UB Team
Prośba o odbanowanie odrzucona.
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.