Skocz do zawartości

przyjęta Propozycja... Usunięcia ? Dodania ?

Propozycja podmianki ?  

8 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym zaproponować usunięcie pluginu pt. AimBot Detection, plugin ten jest odpowiedzialny za banowanie graczy na określoną ilość czasu ( W naszym przypadku jest to 1 dzień ), jeśli tylko "BOT" uzna że gramy na tak zwanym AIM'ie, według mnie jest on nie potrzebny, ponieważ zawsze jak jest jakiś gracz który nie gra przepisowo tzw. Cheater, to zawsze można ściągnąć administratora i takiego delikwenta odpowiednio ukarać. Piszę też to ( Nie ukrywam ) z własnego losu, ponieważ jestem na serwerze od niedzieli tj. 14.03 i już 3x zdążyłem wyłapać na dobrą sprawę za czysto teoretycznie mojego skilla ( Przynajmniej takie mam odczucie ) i już wolałbym żeby jakiś administrator się pomylił raz na jakiś czas, niż praktycznie codziennie pisać odwołanie z powodu AIM DETECTED .  W zamian oferuję wprowadzenie pluginu pt. " Voteban " jest to plugin w którym mamy możliwość głosowania na wybranego gracza który nie przestrzega regulaminu i po osiągnięciu 45/50% głosów dany gracz zostaje zbanowany na określoną ilość czasu ustaloną i podaną z góry , aby oddać głos należy na say'u kl. "Y" wpisać komendę : /voteban, po czym wybieramy odpowiedniego gracza na którego chcemy zagłosować. 
Link do pluginu ---> https://amxx.pl/topic/139169-vote-ban/

Zapraszam do wypowiedzi ;)

Pozdrawiam  Sh0X^

• Lubię to! 3
Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 1
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

Witam, chciałbym zaproponować usunięcie pluginu pt. AimBot Detection, plugin ten jest odpowiedzialny za banowanie graczy na określoną ilość czasu ( W naszym przypadku jest to 1 dzień ), jeśli tylko "B

Propozycja przyjęta.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.