Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Temat zakładam ponownie, ponieważ admin banujący najwyraźniej nie zrozumiał o co mi chodziło, dlatego też postanowię oznaczyć sobie w poście osobę, która ma coś więcej w głowie niż on i umie czytać ze zrozumieniem. (chociaż patrząc na to - mógłbym oznaczyć kogokolwiek hehe) Niech to będzie @Zamasu zważywszy na to, iż jest właścicielem serwera.

[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Powod: 'utrudnianie gry recydywa'
[AMXBans] Dlugosc bana: '1 tydzien'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:1:18839906'
[AMXBans] Twoje IP: '31.60.44.118'
[AMXBans] ===============================================

Poproszę o dowód za co zostałem zbanowany. I chce mieć konretny dowód, a nie wycinki rozmów typu 'bo tak mi napisali'

Odpowiedź @Zangetsu:

Nie będzie żadnego UB. Dostałem zgłoszenie na Twoje trollowanie i utrudnianie gry. Ostatnio wymigałeś się od bana bo stwierdziłem, że mimo dema jest reset bansa więc darowałem. Teraz masz recydywę i wylądowałeś z banem. Do zobaczenia za tydzień.

Nie piszę tego tematu, żeby dostać UB. Chuj mnie obchodzi, że dostałeś jakieś zgłoszenie od kogoś, (śmieszne, że admin banuje po samym zgłoszeniu) jak i to, że rzekomo 'wymigałem się od bana'. Chłopie mam prawo do odwołania, i też takie odwołanie w tym momencie piszę, a Ty jako osoba banująca masz OBOWIĄZEK (znajomość regulaminu sie kłania) wskazać za co zostałem zbanowany i przede wszystkim udowodnić, że ban był słuszny. Starczy minuta z dema z HLTV, która wskazuje na to, że zawiniłem i tyle. To chyba nic trudnego dla tak doświadczonego admina, prawda?

• Haha! 2
  • Nie lubię tego! 1
Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 2
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

Temat zakładam ponownie, ponieważ admin banujący najwyraźniej nie zrozumiał o co mi chodziło, dlatego też postanowię oznaczyć sobie w poście osobę, która ma coś więcej w głowie niż on i umie czytać ze

Ty się odwołujesz więc Ty wrzucasz demo. Poczytaj REGULAMIN. Zgłoś się gdy będziesz miał wszystkie materiały żeby móc przejrzeć apelację.

• UB Team

Ty się odwołujesz więc Ty wrzucasz demo. Poczytaj REGULAMIN.

Zgłoś się gdy będziesz miał wszystkie materiały żeby móc przejrzeć apelację.

• Lubię to! 1
  • Super! 1
Odnośnik do odpowiedzi
  • UB Team
Prośba o odbanowanie odrzucona.
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.