Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Przychodzę z propozycją dodania nowych misji i dodania etapów do misji. Obecnie są 4 misje które każdy dobrze zna i się już nudzą. Myślę żeby dodać z 2 lub 3 nowe misje np. Zabij 50 osób z pistoletu albo karabinu, zabij 30 osób z m4 albo ak lub awp. I jeszcze jedną propozycją jest dodanie etepów misji. Wyglądało by tak to że pierwszy etap to zabij 30 osób w HS i dostajesz 10 euro , drugi etap to zabij 50 osób w HS i dostajesz 20 euro lub coś w tym stylu.

• Lubię to! 3
Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 5
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

Przychodzę z propozycją dodania nowych misji i dodania etapów do misji. Obecnie są 4 misje które każdy dobrze zna i się już nudzą. Myślę żeby dodać z 2 lub 3 nowe misje np. Zabij 50 osób z pistoletu a

Coś postaramy się wykombinować

Był już taki temat i na razie nic nie dodano. Oczywiście jestem na tak. Tutaj co ja proponowałem:  

Możecie dać swoje propozycje misji oraz ich rozwinięcia (dalszy postęp) a my postaramy się coś z tego skleić. Bo nie ukrywam że obecne misję także i mi się znudziły :)

Odnośnik do odpowiedzi

1.Zabij 30 osób w Hs - 10 euro  2. Zabij 50 osób w Hs - 20 euro

1.Zabij 50 osób z Ak-47 -10 euro 2. Zabij 100 osób z Ak-47 - 20 euro ( tu zamiast ak może być m4 lub awp)

1.Zadaj 5000 dmg - 10 euro 2. Zadaj 10000 dmg - 25 euro

1.Zadaj 500 dmg granatem - 10 euro 2. Zadaj 1000 dmg granatem - 20 euro

1.Wygraj 50 rund - 15 euro 2. Wygraj 100 rund - 25 euro

1.Zabij 25 osób z pistoletu - 10 euro 2. Zabij 50 osób z pistoletu - 20 euro

1.Zabij 5 osób z kosy - 15 euro 2. Zabij 15 osób z kosy - 35 euro

To są moje przykładowe misje. Nagrody lub dmg czy zabicie osób może się zmienić. Może ktoś jeszcze poda przykładową misję.

Odnośnik do odpowiedzi

Był już taki temat i na razie nic nie dodano. Oczywiście jestem na tak.

Tutaj co ja proponowałem:

Cytat

Bardziej szedłbym w kierunku otrzymywania euro za granie broniami którymi zazwyczaj się nie gra. Tak jak pisałeś, 10 zabić z granata = 10 euro, to jest ok bo trochę trzeba się namęczyć aby to zrobić. Potem np. 20 fragów z dual beretek = 10 euro, 5 fragów z kosy na jednej mapie = 10 euro, 10 fragów = 30 euro (10 to już duże wyzwanie), nie wiem, 20 fragów z krowy = 10 euro, 20 fragów z shotguna = 10 euro, 15 fragów z deagle na jednej mapie = 10 euro. Myślę że ograniczenie do jednej mapy może mieć sens w przypadku niektórych broni.

Edytowane przez DeXteR_CSONE
  • Lubię to! 2
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.