Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Moja propozycją jest ( jeśli jest taka możliwość ) by Freeday na życzeniu powinien być nieśmiertelny.

Grając dzisiaj na serwerze dostałem życzenie. Wybrałem FD na dwa dni, po czym zostałem zabity. Kolega twierdził że nie wykonuje poleceń.

Również prosił bym by FD był dawany na dwa dni bez zabaw. Klikając przykładowo życzenie FD w czwartek to zalicza jeden dzień na zabawie jako piątek. Według mnie jest to nieumyślne bugowanie życzenia, które mogło by być dane np. w sobotę i poniedziałek. 

3 opcja jest taka by zablokować rozpoczęcie zabawy np. jeśli już ktoś tego FD ma, Np. Wybrałem życzenie we wtorek czyli powinienem mieć środa oraz czwartek tego FD, ale strażnik prowadzący zapomniał lub specjalnie chce dać zabawę to by nie mógł ze względu na bugowanie życzenia, nieprawdaż ?

Proszę o rozpatrzenie mojej propozycji. Dzieki.

Pozdrawiam ZakOpiaNczyK.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 7
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

FD na życzeniu nie ma sensu. Taka osoba pierwsze co zrobi pobiegnie do gr po broń i zabije CT. Więc rozważyłbym prędzej drugą lub trzecią opcje ew. zmieniamy fd z 2 dni na 1. Chyba że ktoś wymyśl

Myślę że można by zrobić tak. FreeDay zrobić nieśmiertelny ale pod warunkiem, że nie będzie mógł brać broni. No i zostawić, tak jak było do tej pory, że FD jest tylko na jeden dzień.

Zgadzam się ze zdaniem assartaniego. Fd na 1 dzień + nieśmiertelność + brak możliwości podnoszenia broni

• Właściciel
Właściciel

FD na życzeniu nie ma sensu. Taka osoba pierwsze co zrobi pobiegnie do gr po broń i zabije CT.

Więc rozważyłbym prędzej drugą lub trzecią opcje ew. zmieniamy fd z 2 dni na 1. Chyba że ktoś wymyśli lepszy plan działania.

Czekamy na wypowiedź innych.

• Lubię to! 2
Odnośnik do odpowiedzi
  • UB Team

Myślę że można by zrobić tak.
FreeDay zrobić nieśmiertelny ale pod warunkiem, że nie będzie mógł brać broni.
No i zostawić, tak jak było do tej pory, że FD jest tylko na jeden dzień.

• Lubię to! 2
Odnośnik do odpowiedzi
  • Przyjaciel

Zgadzam się ze zdaniem assartaniego. Fd na 1 dzień + nieśmiertelność + brak możliwości podnoszenia broni

• Lubię to! 2
Odnośnik do odpowiedzi
  • Premium

zgadzam sie ze zdaniem assartaniego

Odnośnik do odpowiedzi

Zmienić fd na 1 dzień, może dodać coś takiego że jeżeli fd podniesie broń, granat etc to wyświetli się na ekranie powiadomienie że więzień [nick] nie ma już freedaya. Podniósł broń.

• Lubię to! 1
Odnośnik do odpowiedzi
17 godzin temu, PolakDuzy napisał:

Chyba najlepsze rozwiązanie.

@Bacior

@dredek

Zerknij i zamknij.

Czekam na wgranie na serwer tej propozycji.

Dziękuję

• Lubię to! 1
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.