Skocz do zawartości

przyjęty Podanie na admina - mldy

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: mldy
2. Znajomość Sourcemod (1-10): 6/7
3. Sprawny i działający mikrofon: jest 
4. Składka (sms/przelew/psc): sms
5. Parę słów o sobie : Jestem Kamil, mam 16 lat, lubię grać w gry komputerowe i ćwiczę karate.
6. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Na pewno jednym z powodów jest nie przestrzeganie regulaminu przez wielu graczy, rushowanie itp.  Często kiedy gram nie ma akurat administratorów a wiadomo, że niektórzy nie potrafią się zachować przyzwoicie na przykład: dmuchanie do mikrofon czy krzyczenie.
7. Link do profilu STEAM: https://steamcommunity.com/id/kamxzzas/
8. Link do GT: https://www.gametracker.com/player_info/index.php?nameb64=8J2VnvCdlZ3wnZWV8J2Vqi9tbGR5&host=91.224.117.96:27205
9. Jesteś w stanie przegrać minimum 20 godzin w ciągu miesiąca? Tak
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: około 3.5kh 
11. Czy posiadałeś już admina? Nie
12. Ile masz lat? 16 
13. Czy zapoznałeś się z wymaganiami? Tak 
14. Czy będziesz głosował na serwer w sposób opisany w wymaganiach? Tak

• Lubię to! 4
  • Hihihihi! 1
Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 8
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

1. Nick: mldy 2. Znajomość Sourcemod (1-10): 6/7 3. Sprawny i działający mikrofon: jest  4. Składka (sms/przelew/psc): sms 5. Parę słów o sobie : Jestem Kamil, mam 16 lat, lubię grać w gry ko

z Gt troszke slabo ale da sie to nadrobic. mily dla graczy ogarnia  wydaje mi sie ze na okres probny mozna dac mu szanse

Na tak

z Gt troszke slabo ale da sie to nadrobic.

mily dla graczy

ogarnia 

wydaje mi sie ze na okres probny mozna dac mu szanse :)

• Lubię to! 2
Odnośnik do odpowiedzi

Nie gra, zbyt długo, widząc po gt. Chłopak jest miły i kulturalny dla graczy. Ogarnia sourcemode ale to i tak można jeszcze nadrobić. Jestem za okresem próbnym dla tego pana.

• Lubię to! 1
Odnośnik do odpowiedzi

Brak wątpliwości. Jedyne co to popraw swój czas na serwerze i będzie dobrze, bo patrząc na gt to trochę słabo. 

Na TAK.

• Lubię to! 1
Odnośnik do odpowiedzi

Na tak

• Lubię to! 1
  • Haha! 1
Notatka dodana przez Deduss, .

3.5 W podaniu istnieje możliwość głosowania na TAK oraz NIE. Każda osoba ma prawo wolnej wypowiedzi, ale musi przynajmniej podać 2 powody dlaczego podanie ma być rozpatrzone pozytywnie lub negatywnie.

Odnośnik do odpowiedzi

Przyjmuje na Okres Próbny, Zgłoś się do mnie lub do @virek aby, odebrać uprawnienia na serwerze. 

Po rangę na forum zgłoś się z odpowiednim dziale. 

Odnośnik do odpowiedzi
Podanie przyjęte.
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.