Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój nick: sonicxd
2. Godzina i data zdarzenia: 19:53 15.02.2021r.
3. Link do profilu steam oskarżonego: https://steamcommunity.com/profiles/76561198199348030
4. Opis sytuacji: Czekam w spekcie, mutuje n1, bo za jego zachowanie i natarczywe wyżywanie się na mnie nieważne co nie napisze na na szacunek nie zasluguje nawet nie chce patrzec na jego profilowe ktos pyta sie czemu dostalem bana, ja więc odpisuje, że za to, że obraziłem administratora, nie wiedziałem, że nim był bo miał nick zmieniony i mówię ze profilowe miał jak jakis bot jebany xD - ostatnie słówka to cytat i co dostaje bana za co? Nie mam pojęcia, przecież go nie obraziłem, szczerze jakby ktoś był obiektywny wydałoby się mu to dziwne, że bany wstawia tylko mi, nawet rundy nie zagrałem i cyk banik hehe. Jestem zmęczony tą sytuacją, gdyż to co się dzieje, z nim to jest porażka, dochodzi do jakichś kurjozalnych sytuacji, gdy nawet porównałem jego profilowe do jakiegoś bocika jebanego dostaje bana, jak w pierwszym poście w tego bana mam nawet wylanego, ale n1 nie powinien sprawować jakiejkolwiek władzy na tym serwerze zachowując się w ten sposób, bo to co on pisze i robi jest śmieszne. Nie wiem sytuacja gdzie rzemoko jego ziomek siedzi w spekcie i mowi mu co ja mowie no nie wiem czy mam takiemu czemus ufac :). Nie mogę normalnie grać, żaden admin mi nie dał bana tylko n1, a go praktycznie nigdy nie ma, dostałem od niego już niezliczoną ilość mutów jak i banów totalnie bez powodu, muty tlumaczyl naduzywaniem mikro tylko hola hola skoro nikomu praktycznie nie przeszkadzam daje info i zapewniam nieco komedii w tej nudnej jak pizda grze, czy muty są sluszne? Skoro nie moze mnie sluchac niech mnie sobie zmutuje, a nie zabiera mozliwosc rozmawiania z ludzmi, skoro on i tak juz nie gada od kiedy dowiedzial sie ze mikro od 15 lat :).
5. Dowody: Pomijam
6. *Świadkowie: grc bocik marcel czy jak mu tam 

Ktoś kto jest nieobiektywny i ewidentnie nadużywa swoich "mocy" w celu jakiegoś wyżycia się tylko na mnie i nie banuje nikogo innego za takie przewinienia nie powinien pelnić funkcji administratora.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 2
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.