Skocz do zawartości

Jailbreak

ReQ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Prosił bym o zwrócenie tamtej paczki ponieważ ta paczka co jest teraz nikt nie gra na tamtej paczce było 10 osób dziennie a nawet więcej.

Oczywiście na Jailbreak

Edytowane przez ReQ
  • Lubię to! 1
Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma graczy ponieważ serwer jest, że tak to określe w fazie testowej na bieżąco są usuwane bugi/błędy. Jak wszystkie zostaną usunięte lub naprawione, to wtedy przybędzie sporo graczy, z nową reklamą. 

@dredek w jakim +/- czasie można się spodziewać nowej reklamy ? 

• Lubię to! 2
Odnośnik do odpowiedzi

• Przyjaciel

to tylko moje zdanie, ale fajnie by było, że jak już wstawiacie nową paczkę to moglibyście poświęcić jej więcej czasu. Wszystkie bugi praktycznie są już zgłoszone, więc na co więcej czekać?  Pewnie napiszecie, że inne serwery też potrzebują uwagi, jednak na jb przydałoby się poświęcić najwięcej czasu gdyż jest nowa paczka, w której jest dużo bugów, a inne serwery z 1 błędem mogą poczekać. Ewentualnie dać dostęp opiekunowi i niech też pomaga, albo kingu może pomóc czy ktoś 

Edytowane przez PolakDuzy
  • Lubię to! 1
  • Nie lubię tego! 1
Odnośnik do odpowiedzi

• Właściciel
Właściciel
12 minut temu, PolakDuzy napisał:

to tylko moje zdanie, ale fajnie by było, że jak już wstawiacie nową paczkę to moglibyście poświęcić jej więcej czasu. Wszystkie bugi praktycznie są już zgłoszone, więc na co więcej czekać?  Pewnie napiszecie, że inne serwery też potrzebują uwagi, jednak na jb przydałoby się poświęcić najwięcej czasu gdyż jest nowa paczka, w której jest dużo bugów, a inne serwery z 1 błędem mogą poczekać. Ewentualnie dać dostęp opiekunowi i niech też pomaga, albo kingu może pomóc czy ktoś 

Wymień bugi, które został jeszcze do ogarnięcia. Z tego co było pisane to praktycznie wszystko jest już zrobione. Zostało ogarnąć crashe i za +- 7 dni wystartujemy z nową reklamą.

• Lubię to! 2
Odnośnik do odpowiedzi

Czego nie rozumiecie ? Serwer w fazie testów, dajcie trochę czasu, @PolakDuzy jeżeli jesteś taki mądry napisz jakieś pluginy etc. i daj dredkowi. Jesteś trochę za bardzo administracyjny. To nie jest hop siup. Paczka ma potencjał ale nie od razu Rzym zbudowano. Myślisz, że bez testów dało by radę ogarnąć paczuszkę która nie ma błędów. Guzik. Trzeba czekać, wpadłem teraz na pomysł by może po zrobieniu reklamy zrobić temat osobny gdzie gracze którzy kupili VIPA/SVIPa itd mogli napisać wniosek o przedłużenie popierając jakimiś dowodami lub tez poprzez sprawdzenie sklepu ":D. Faktycznie usługi przepadają :D  @dredek @Bacior

• Lubię to! 4
  • Nie lubię tego! 1
Odnośnik do odpowiedzi

• Właściciel
Właściciel

Jak są jakieś rzeczy do zrobienia to możecie pisać w tym temacie. Będzie sprawniej :)

Odnośnik do odpowiedzi

• Przyjaciel
7 godzin temu, Binguu napisał:

Czego nie rozumiecie ? Serwer w fazie testów, dajcie trochę czasu, @PolakDuzy jeżeli jesteś taki mądry napisz jakieś pluginy etc. i daj dredkowi. Jesteś trochę za bardzo administracyjny. To nie jest hop siup. Paczka ma potencjał ale nie od razu Rzym zbudowano. Myślisz, że bez testów dało by radę ogarnąć paczuszkę która nie ma błędów. Guzik. Trzeba czekać, wpadłem teraz na pomysł by może po zrobieniu reklamy zrobić temat osobny gdzie gracze którzy kupili VIPA/SVIPa itd mogli napisać wniosek o przedłużenie popierając jakimiś dowodami lub tez poprzez sprawdzenie sklepu ":D. Faktycznie usługi przepadają :D  @dredek @Bacior

cwaniaku ty to już tak nie skacz bo nie doskoczysz. Liżesz tylko dupsko i tyle. Ps. wiem, że potrzeba czasu tylko, że już jakiś czas czekamy, a to nie są jakieś zmiany, które nie potrzebują pisania tych rzeczy na nowo tylko je zamienić na coś innego, a skoro już tak z tymi pluginami wyskoczyłeś to sam sobie coś napisz, a nie taki mądrala. Bo nie wiem czy wiesz ale tak jak napisałem. Nie potrzeba żadnego nowego pluginu tylko poprawić XDDDDD

• Haha! 1
  • Wrrrrr! 1
  • Nie lubię tego! 2
Odnośnik do odpowiedzi

@PolakDuzy a mi się wydaje że szacunku to Ty nie masz do nikogo. Po pierwsze jestem od Ciebie w ch&j starszy i jakiś szacunek mi się należy. Po drugie czepiasz się rzeczy o których nie masz żadnego pojęcia. Czyli poprawienie pluginu to Twoim zdaniem bułka z masłem i 5min roboty. Ogarnij się dzieciak. Komu liże dupsko ? nie jestem już w Twoim wieku żeby komuś się podlizywać ;p Koniec z Tobą gadki , bo nie chce mi się denerwować :* 

• Lubię to! 1
  • Haha! 3
Odnośnik do odpowiedzi

• Przyjaciel
1 godzinę temu, Binguu napisał:

@PolakDuzy a mi się wydaje że szacunku to Ty nie masz do nikogo. Po pierwsze jestem od Ciebie w ch&j starszy i jakiś szacunek mi się należy. Po drugie czepiasz się rzeczy o których nie masz żadnego pojęcia. Czyli poprawienie pluginu to Twoim zdaniem bułka z masłem i 5min roboty. Ogarnij się dzieciak. Komu liże dupsko ? nie jestem już w Twoim wieku żeby komuś się podlizywać ;p Koniec z Tobą gadki , bo nie chce mi się denerwować :* 

no uwielbiam cię, na forum udajesz takiego poważnego ale na serwerze to co? 0 szacunku i cwaniakujesz sobie do mnie xDD niby taki starszy ale niedojrzały

• Haha! 1
Odnośnik do odpowiedzi

• Prezes
Prezes

Tu sie nie wywala swoich żalów do siebie tylko temat liczy się zmian bądź opinii o serwerze JB.

Każdy następny post niezwiązany z tematem bedzie karany warnem za zbędny spam.

• Lubię to! 4
Odnośnik do odpowiedzi

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.