Skocz do zawartości

Crash cs'a przez 1 serwer.

Rekomendowane odpowiedzi

• Moderator Globalny
Napisano (edytowane)

Witam, niektórzy znają moją sytuację z problemem którym się porykam od kilku tygodni. Mianowicie na innych serwerach gra działa bez problemu, natomiast gdy wejdę na GO MOD Creativa natychmiastowo lub po 1 mapce crashuje całą grę z brakiem info. Może wy macie jakieś pomysły jak naprawić by ten 1 serwer nie crashował całego csa. 

Rzeczy które już zrobiłem, by naprawić problem, ale nie podziałało :

Reinstall Cs'a

Reinstall Steam

Usuwanie plików z cstrike_downloads i instalacja na nowo

Gra z czystym configiem

Czystka rejestru

Spójność plików 

Aktualizacja sterowników

Skan antywirusowy

Edytowane przez Punkie
Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

Zrobię Ci osobną pobraną paczke z gomoda z wszystkimi mapami juz w folderze, tylko strona od map sie chyba wydupczyła na plecy i czekam az wstanie  

Teraz chociaż jest progres, bo wchodzi za 1 razem i nie wywala mi od razu tylko na next mapę. Zacznę robić to co robiłem.  Ale widzę że raczej problem leży przy moim pobieraniu plików z go moda,

Wątpię by coś z systemem się zepsuło. Zrobię na nowo reinstall steama taki że usunę wszystko co związane ze steamem i zobaczymy. 

Dodane grafiki

Mi pomogło to:

Wejdź na steam, dalej biblioteka, dalej pliki cstrike cofnij na steamapps. I tam masz folder half life. Jeżeli przed tym masz cstrike_1.6 wejdź i masz folder half life.

Kolejny krok jest usunięcie całego half life. Spowoduję usunięcie wszystkich modeli/plików z serwerów Oraz bindy.

Po tym odinstaluj csa, oraz  po zainstalowaniu nie wchodź tylko odrazu zrób spójność.

Po zrobionych czynnościach wyłącz steam i włącz ponownie.

Wejdź na serwer i zainstaluj wszystkie pliki z serwera.

Mi to pomogło lecz ty masz może inny błąd więc nie może działać.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Moderator Globalny
42 minuty temu, Niewidomy napisał:

tez tak mialem jak zainstalowalem sobie automatyczne sgs/gs XDD ale jak odinstalowalem i cofnalem tego demoplayer.dll bo byl zwykly to normalnie wszystko mi dzialalo i nie wywalalo

18 minut temu, DarzaBute napisał:

Mi pomogło to:

Wejdź na steam, dalej biblioteka, dalej pliki cstrike cofnij na steamapps. I tam masz folder half life. Jeżeli przed tym masz cstrike_1.6 wejdź i masz folder half life.

Kolejny krok jest usunięcie całego half life. Spowoduję usunięcie wszystkich modeli/plików z serwerów Oraz bindy.

Po tym odinstaluj csa, oraz  po zainstalowaniu nie wchodź tylko odrazu zrób spójność.

Po zrobionych czynnościach wyłącz steam i włącz ponownie.

Wejdź na serwer i zainstaluj wszystkie pliki z serwera.

Mi to pomogło lecz ty masz może inny błąd więc nie może działać.

Nie pomogło, szukam dalej.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Moderator Globalny

@DarzaBute on mi poradził z tym rejestrem ale też nie pomogło.

Odnośnik do odpowiedzi

King doradził jeszcze że jak usunięcie Half Life  nie pomoże, to  usunięcie całego steam w tym gry.

Ryzykowne zagranie, że jak nie pomoże to stracisz czas na zainstalowanie ponownie gier. Lecz jak masz szybki transfer danych. To spróbuj to.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Moderator Globalny

Jak widzisz już reinstalację steama robiłem, transfer u mnie to nie problem.

Odnośnik do odpowiedzi

Spróbuj jak najbardziej wydajność csa zwiększyć.

Otwórz menadżera zadań i znajdź  proces csa 1.6 prawym naciśnij  i opcja ustaw priorytet na bardzo wysoki.

Wyłącz wszystkie aplikację w tle.

Pobierz booster do gry i ustaw boost na cs 1.6

Jeżeli masz kartę NVIDIA prawym przyciskiem na pulpicie i ustawienia karty NVIDIA. Znajdź ustawienie grafiki i ustaw na max wydajność.

Jeżeli nie pomoże pobierz cs 1.6 nonsteam i włącz  serwer na nim. Jeżeli nie zadziała napisz w odpowiedz.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Moderator Globalny
Napisano (edytowane)

Powiem tak, dziwne było to, że na wersji NonSteam działał mi bez problemu natomiast na wersji steam się wali. Wtedy posłuchałem się dredka i tam działało, więc w takim razie co jest problemem? Raczej nie steam bo każdy ze steamem by miał ten sam problem. 

Edytowane przez Punkie
Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli działa na non steam a na steam to wiadomo że coś ze steam. Robiłeś coś ostatnio z cs 1.6 na steam lub Zmieniałeś? Jeżeli działa na  non steam to nie wiem czy pomoże lecz folder z cs 1.6 non steam przekopiować do cs 1.6 steam. Lecz nie wiem co w kwestii:

-Czy tak można. Jeżeli wiesz że tak można to zrób tak

Odnośnik do odpowiedzi
  • Przyjaciel

@Punkie Próbowałeś usunąć całe csstrike_downloads? Jeżeli tak to spróbuj jeszcze do tego wkleić jakiś inny config z neta gotowy i daj znać

Odnośnik do odpowiedzi
  • Moderator Globalny
Godzinę temu, DarzaBute napisał:

Jeżeli działa na non steam a na steam to wiadomo że coś ze steam. Robiłeś coś ostatnio z cs 1.6 na steam lub Zmieniałeś? Jeżeli działa na  non steam to nie wiem czy pomoże lecz folder z cs 1.6 non steam przekopiować do cs 1.6 steam. Lecz nie wiem co w kwestii:

-Czy tak można. Jeżeli wiesz że tak można to zrób tak

Nic z cs nie robiłem, bo wtedy bardziej grałem w co innego.

59 minut temu, Alergon napisał:

@Punkie Próbowałeś usunąć całe csstrike_downloads? Jeżeli tak to spróbuj jeszcze do tego wkleić jakiś inny config z neta gotowy i daj znać

Usuwalem cały folder a co do configu to skoro na czystym pobranym z pobierania csa nie idzie to po co na jakimś z neta?

Odnośnik do odpowiedzi
  • Przyjaciel

cl_disablehtmlmotd 1 sprawdź tą komendę @Punkie

Edit: Ewentualnie spróbuj zmniejszyć pasek zadań.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Moderator
11 godzin temu, Punkie napisał:

Witam, niektórzy znają moją sytuację z problemem którym się porykam od kilku tygodni. Mianowicie na innych serwerach gra działa bez problemu, natomiast gdy wejdę na GO MOD Creativa natychmiastowo lub po 1 mapce crashuje całą grę z brakiem info. Może wy macie jakieś pomysły jak naprawić by ten 1 serwer nie crashował całego csa. 

Rzeczy które już zrobiłem, by naprawić problem, ale nie podziałało :

Reinstall Cs'a

Reinstall Steam

Usuwanie plików z cstrike_downloads i instalacja na nowo

Gra z czystym configiem

Czystka rejestru

Spójność plików 

Aktualizacja sterowników

Skan antywirusowy

Odpal polecenie uruchom Wpisz tam %appdata% no i wchodzisz w local virtualstore programfiles i usun cały folder valve/cstrike nie wiem co tam bedziesz miał

Odnośnik do odpowiedzi
  • Moderator Globalny
Napisano (edytowane)
9 godzin temu, Alergon napisał:

cl_disablehtmlmotd 1 sprawdź tą komendę @Punkie

Edit: Ewentualnie spróbuj zmniejszyć pasek zadań.

Po wpisaniu komendy, okey mogłem zagrać lecz po zmianie mapy kick z serwera z mnóstwem błędów z konsoli i po ponownym wejściu crash. 

Godzinę temu, VemczinowskY napisał:

Odpal polecenie uruchom Wpisz tam %appdata% no i wchodzisz w local virtualstore programfiles i usun cały folder valve/cstrike nie wiem co tam bedziesz miał

W virtualstore mam tylko folder Windows. A w localu nie ma w ogóle folderu valve. 

Edytowane przez Punkie
Odnośnik do odpowiedzi
  • Moderator
17 minut temu, Punkie napisał:

Po wpisaniu komendy, okey mogłem zagrać lecz po zmianie mapy kick z serwera z mnóstwem błędów z konsoli i po ponownym wejściu crash. 

W virtualstore mam tylko folder Windows. A w localu nie ma w ogóle folderu valve. 

W takim razie, gdy tylko się pojawi tabelka wyników pod koniec mapy użyj szybko komendy retry w konsoli, żeby połączyło Cię od nowa z serwerem i nie powinno wywalać

Odnośnik do odpowiedzi
  • Moderator Globalny

A co z tym Twoim appdata?

Odnośnik do odpowiedzi
  • Moderator
1 minutę temu, Punkie napisał:

A co z tym Twoim appdata?

No jeżeli nie masz tam valve/cstrike/halflife to już nie wiem. Chyba że masz to ukryte to spróbuj odkryć ukryte pliki za pomocą
Eksploratora plików widok później opcje i zmień opcje folderów i wyszukiwania potem masz tam ustawienia zaawansowane i pokaż ukryte pliki, foldery i dyski

Odnośnik do odpowiedzi
  • Moderator Globalny
3 minuty temu, VemczinowskY napisał:

No jeżeli nie masz tam valve/cstrike/halflife to już nie wiem. Chyba że masz to ukryte to spróbuj odkryć ukryte pliki za pomocą
Eksploratora plików widok później opcje i zmień opcje folderów i wyszukiwania potem masz tam ustawienia zaawansowane i pokaż ukryte pliki, foldery i dyski

Odkryłem lecz i tak tam nie ma programfiles tylko programdata 

No chyba że w appdata/local usunąć folder steam który jest z 2k19 ostatnia modyfikacja.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Moderator

4 minuty temu, Punkie napisał:

Odkryłem lecz i tak tam nie ma programfiles tylko programdata 

A pokazałbyś te błędy z konsoli co Ci spami?

Odnośnik do odpowiedzi
  • Moderator Globalny

Teraz nie pokażę bo teraz mnie nie kicka z serwera tylko crash. A i przeczytaj to co napisałem pod programdata. 

Odnośnik do odpowiedzi
  • Moderator
1 minutę temu, Punkie napisał:

Teraz nie pokażę bo teraz mnie nie kicka z serwera tylko crash. A i przeczytaj to co napisałem pod programdata. 

Zapisz sobie go na pulpicie i go usuń, w razie jakich problemów wgraj go tam ponownie

Odnośnik do odpowiedzi
  • Moderator Globalny

Znaczy jak usunąłem steam z 2k19 to jak włączyłem steama to się wgrało to z 2k21 i narazie działa bez problemu. 

Ale jednak zcrashowało w next mapie. 

Odnośnik do odpowiedzi
  • Moderator Globalny

Jeszcze sprawdzę, że jak usunę tego Steam z Appdata to wtedy jeszcze usunąć pliki z cstrike_downloads. 

Odnośnik do odpowiedzi
  • Punkie odblokował ten temat