Skocz do zawartości
Cs-Creativ.pl Elitarna sieć serwerów

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, przychodzę z taką propozycją a mianowicie turniej drużynowy :D  Jako że ferie zapowiadają się nudne to może byśmy mogli je urozmaicić. Turniej polegałby na kilku fazach, jako pierwsze lecą zapisy i tu można zrobić dwa warianty, gracze sami budują swoje drużyny / robimy zapisy jako zgłoszenia i losujemy drużyny. Następnie Wybieramy 3/4 mapy na których rozgrywany będzie turniej. Następnie zależnie od tego ile drużyn się zgłosi zagralibyśmy każdy z każdym w wypadku gdyby zgłosiłyby się <5 drużyn, jednak jak zgłosi się więcej, ja bym to zrobiła w dwóch grupach. Potem drużyny które zajęły 1 miejsca w grupie walczą w takim "Finale" o nagrody które już są inną kwestią do dogadania z opiekunami.    Ilość osób w drużynie też do dogania może to być 3 na 3/ 4 na 4 / 5 na 5

Podaje przykładowy turniej 

A) Drużyny: 1. Teletubisie  2. Tabalugi  3. Smerfy 4. Kinderki 5. Misie  6. Jajka  7. Kreatywni  8. Army 

B) losujemy grupy :  GRUPA A : Tabalugi, Army, Misie, Teletubisie   GRUPA B: Smerfy, Kinderki, Jajka, Kreatywni

C) każdy z każdym gra w grupie 

D) wyłaniamy pierwsze miejsca : GRUPA A: Teletubisie   GRUPA B: Kinderki

E) grają finał załóżmy wygrywa drużyna Kinderki: gracze otrzymują wcześniej ustalone nagrody 

Wszyscy Happy i ferie udane :D 

W przypadku turnieju bez grup wyglądało by to na takiej samej zasadzie tylko bez fazy grupowej a gra każdy z każdym i pierwsze miejsce zdobywa nagrody :D

• Lubię to! 4
  • Super! 3
  • Haha! 1
Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 16
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

Siemka, przychodzę z taką propozycją a mianowicie turniej drużynowy   Jako że ferie zapowiadają się nudne to może byśmy mogli je urozmaicić. Turniej polegałby na kilku fazach, jako pierwsze lecą zapis

Skoro jest to serwer Go Mod to w grę wchodza tylko drużyny 5 osobowe które gracze sami sobie wybierają bez jakiegokolwiek losowania bo wiadomo nie każdy siebie lubi i nie każdy  chce z sobą grać no i

Spoko opcja pytanie czy zgłosi się na tyle chętnych. Druga kwestia to sprawy związane z zorganizowaniem czyli terminy,losowanie,osobny serwer pod to jakiś sędzia, który by obserwował czy wszyscy graja

Spoko opcja pytanie czy zgłosi się na tyle chętnych. Druga kwestia to sprawy związane z zorganizowaniem czyli terminy,losowanie,osobny serwer pod to jakiś sędzia, który by obserwował czy wszyscy graja fair. Czy podjęłabyś się zorganizowania takiego konkursu? :)

• Lubię to! 2
Odnośnik do odpowiedzi

No ja daję póki co tylko propozycję. Dlatego napisałam że wszystko byłoby do dogadania z opiekunami. 

Termin , losowania, sędzia to wszystko własnie kwestia dogadania , ale najpierw trzeba poznać opinie graczy 

• Lubię to! 2
Odnośnik do odpowiedzi

Skoro jest to serwer Go Mod to w grę wchodza tylko drużyny 5 osobowe które gracze sami sobie wybierają bez jakiegokolwiek losowania bo wiadomo nie każdy siebie lubi i nie każdy  chce z sobą grać no i w tym momencie robią się schody bo nie ukrywajmy ze na serwerze nie znajdziemy tyle dobrych osób żeby drużyny były by w jaki kolwiek sposób zbalansowane bo to że ja wezmę sobie do drużyny najlepszych 4 z serwera bo się znamy  no to już połowa drużyn się wycofa bo Ło jaka oni mają drużynę  to nie mamy szans i po co czas tracić druga kwestia jest to czy znajdzie się tyle drużyn które będą miały czas na to żeby zagrać mecz w danym dniu o danej godzinie  bo wiadomo nie każdy posiada feria bo praca bo coś tam naprawdę może zdarzyć się wiele czynników które mogą wpłynąć na rozegraniem danego spotkania. O nagrodach to wiadomo ustalilibyśmy to ja razem z @Alergoni wlasciclem serwera a nie między graczami bo to że wy byś cie chcieli miliony to każdy wie ale my nie możemy tyle dać także wszytko by było w granicach rozsądku bo wy za to nie płaci cię no chyba że jakaś składkę drużynowa zrobicie XDD ale wiadomo to jest grą i nie każdy chce w nią ładować jakiekolwiek pieniądze. Co do kwestii organizacyjnych to wiadomo stoi to po naszej stronie żeby przebiegło to bez żadnych problemów co też  było by arcy trudnym zadaniem bo każdy mecz musiał być być przez nas obserwowany później ustalenie całej drabinki no  ogólnie dużo roboty  z waszej strony przynajmniej ja wymagał bym nagrywania swoich meczów każdy ze swojej perpsetywy bo wiadomo jak to gracze jak widzą coś takiego jak nagroda to się w głowie przerwaca .i lubią się odpalić. Podsumowując jeśli uda nam się ogarnąć serwer z mapami z naszego serwera no bo cały turniej nadal by musiał mieć otoczkę csa go to może udało by się coś takiego ogarnąć no i wiadomo nagrody czy dało by się zaspokoić wszystkich. 

• Lubię to! 3
Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli uda nam się ogarnąć taki serweryk mixowy, gdzie mogły by takowe turnieje się odbyć to oczywiście takowe turnieje się odbędą. Jeśli chodzi o drużyny. Wolałbym żebyśmy to my wybrali drużyny, ponieważ jako opiekunowie serwerów znamy graczy, i wiemy jak dobrze kto gra. Tak jak @ARGEN2 wspomniał przykładowo wybierze swoją drużynę piątka najlepszych graczy na serwerze. Kto temu zdoła? Nikt. A więc podsumowując jeśli uda nam się zorganizować jakiś fajny serwer to turnieje się odbędą i będziemy myśleć na bieżąco :)  Jeśli chodzi o nagrody, to już będzie do ustalenia z Właścicielem serwera, lecz też nie będziemy jakoś zbytnie szaleć z tymi nagrodami.

• Lubię to! 2
Odnośnik do odpowiedzi

Jestem oczywiście za po jednym warunkiem żeby było na cs 16 nie na cs go bo u mnie nie idzie.Tylko jak znając życie to jeżeli nawet ludzie się zgłaszają to i tak potem nie przychodzą brak odpowiedzialności jest pokazały to wcześniejsze organizowanie konkursu karaoke .

Edytowane przez leos
Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, leos napisał:

Jestem oczywiście za po jednym warunkiem żeby było na cs 16 nie na cs go bo u mnie nie idzie.Tylko jak znając życie to jeżeli nawet ludzie się zgłaszają to i tak potem nie przychodzą brak odpowiedzialności jest pokazały to wcześniejsze organizowanie konkursu karaoke .

Mogli byśmy na próbę zrobić takowy turniej. Jeśli ludzie się nie pojawią, to po prostu więcej nie zorganizujemy i po sprawie :P 

• Lubię to! 1
Odnośnik do odpowiedzi

Ja jestem jak najbardziej za, ale to tez nie będzie łatwe, ponieważ wielu ludzi ma pracę i jakieś obowiązki, ciężko będzie dobrać godziny meczy. A co do teamów zrobiłbym tak, że zgłaszają się po prostu gracze, którzy chcą wziąć udzial w turnieju i losowo będą robione teamy po prostu, gdzieś na jakimś nagraniu czy coś pokazać po prostu losowanie tych teamów :D

Odnośnik do odpowiedzi

niby tak, ale jednak nie

mamy prawie 2021, takie turnieje już nie przechodzą, tymbardziej 5vs5. 

@QOhQuZV.png virek nawet chyba organizował 1vs1 i zgłosiła się masa osób, a finalnie nikt się nie odezwał w sprawie dogadania daty oraz godziny. 

druga rzecz, to sa cheaty. Z tym tez moze byc problem jesli chodzi o wykrycie, bo ominiecie wargoda jest banalne, a co dopiero zrobienie setow pod turniej, ktore beda niemalze niemozliwe do wykrycia. 

ale jak wam sie uda, to why not 

tak gram na tym go modzie, nie warnujcie pls 

Odnośnik do odpowiedzi

Dla mnie pomysł na małe tak. Organizacja takiego turnieju jest ciekawa o ile ludzie będą chcieli wziąć w nim udział. Serwer mixowy prędzej czy później by się znalazł, sędziowie również. Problemem w takich momentach jest czas ale sądzę, że jeżeli liderzy drużyn między sobą ugadają dobry dla wszystkich termin to może wypalić. W najgorszej sytuacji turniej będzie rozgrywany tylko w weekendy od jakiejś 16/18 do 21 (?). Prawdopodobnie mógłbym pomóc, niejednokrotnie obserwowałem a nawet brałem udział w takim turnieju. W związku z tematem cheatów myślę, że każdy gracz musi nagrywać demka z map, wtedy kiedy podejrzewamy naszego przeciwnika musi on nam przesłać swoje nagranie w celu weryfikacji ; jak nie to dyskwalifikacja. (wiadomo jeżeli jest spocony to i tak raczej z tego nic nie wyciągniemy chyba, że mamy jakiegoś BL'a na pokładzie). Nagrody nie muszą być jakkolwiek niesamowite, warto zagrać takie coś nawet 4fun (o ile opiekunowie nie chcą dać jakiejś większej puli). Moglibyśmy także założyć temat dla ludzi, którzy szukają drużyny, bądź dla drużyn, które szukają graczy. Losowy teamy są takie +- ale jeżeli ma być top1-5 z serwera na resztę graczy to mogłoby być niefajnie. Ps. wypadałoby nawet wziąć więcej osób niż 5, ponieważ rezerwowi też są potrzebni. Kwestia z prowadzeniem tabelek i opisywaniem przebiegu turnieju mógłby się zająć jakiś grafik/redaktorxd. 

Odnośnik do odpowiedzi
  • 3 tygodnie później...

W dzień podejmiemy ostateczną decyzję, ponieważ obecnie mam nocki w pracy 

• Lubię to! 2
Odnośnik do odpowiedzi

Na obecną chwilę nie będziemy takowego turnieju organizować.

• Nie lubię tego! 1
Odnośnik do odpowiedzi
Propozycja odrzucona.
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.