Skocz do zawartości

zm Monte to Szef

Rekomendowane odpowiedzi

Twój Nick: BraT M4KA0

Nick gracza/admina na którego jest Skarga: Monte

SteamID (status w consoli): STEAM_1:0:1341280616

Treść: Gracz Monte ucieka przed zarażeniem w ohydny wręcz sposób, po prostu wychodzi z serwera :(

Dowody (Demko/SS): http://720955.node51.pukawka.pl/hltv-2012081544-zm_clinic_emergency-1607438640-1607440560.zip (21 minuta)

• Lubię to! 1
  • Dziękuję! 2
Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 6
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

Twój Nick: BraT M4KA0 Nick gracza/admina na którego jest Skarga: Monte SteamID (status w consoli): STEAM_1:0:1341280616 Treść: Gracz Monte ucieka przed zarażeniem w ohydny wręcz sposób,

Nie było mnie przy tej sytuacji ale moge powiedzieć że Monte ma częste problemy z Internetem bo siedze z nim praktycznie zawsze na TS jak gram na ZM dlatego mógł bym powiedzieć że to przez jego intern

Skarga słuszna, i nie ściemniaj że cię zlagowało. Po 1 przy lagu model gracza zostaje na serwerze przez dobre 10-30 sekund. Po 2 wszystko mozna sprawdzić  Sam wyszedłeś.  

Dodane grafiki

• Premium

Nie było mnie przy tej sytuacji ale moge powiedzieć że Monte ma częste problemy z Internetem bo siedze z nim praktycznie zawsze na TS jak gram na ZM dlatego mógł bym powiedzieć że to przez jego internet go wywaliło. 

Wiem nie było mnie przy tym ale wiem jaki on ma internet za 2złote z biedronki. 

po 2 móglbyś się dostosować do wzoru i dać normalną nazwę skargi a nie jakieś monte to szef

Edytowane przez WyrewolwerowanyMistrzu<3
  • Haha! 2
  • Wrrrrr! 1
Odnośnik do odpowiedzi

tak i za kazdym razem kiedy my wchodzimy do niego do kampy i mamy juz zamiar go zarazic to chlopowi nagle internet wywala rozumiem XD a jak ktos inny go zaraza to juz nie ma tego problemu czaje 

• Lubię to! 1
Odnośnik do odpowiedzi
  • Właściciel ZM
4 godziny temu, falkeen napisał:

tak i za kazdym razem kiedy my wchodzimy do niego do kampy i mamy juz zamiar go zarazic to chlopowi nagle internet wywala rozumiem XD a jak ktos inny go zaraza to juz nie ma tego problemu czaje 

Nie martw się, jakby mu internet wywalilo to by dostał laga w miejscu, model postaci zostałby jeszcze przez dobre 10-30 sekund także ez nie ze mną takie numery. Niedługo obejrzę demko.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Właściciel ZM

Skarga słuszna, i nie ściemniaj że cię zlagowało. Po 1 przy lagu model gracza zostaje na serwerze przez dobre 10-30 sekund.

Po 2 wszystko mozna sprawdzić :) Sam wyszedłeś.

skargamonte.png.47ec2ec702718b122d6d895008283fcd.png

• Haha! 2
Odnośnik do odpowiedzi
  • Właściciel ZM

SKARGA SŁUSZNA

Jeśli nie zgadzasz się z decyzją moderatora, zgłoś ten post.

• Haha! 1
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.