Skocz do zawartości
SzachMaT

zm Skarga CR!SU

Rekomendowane odpowiedzi

SzachMaT    4

Twój Nick: PrefiX

Nick gracza/admina na którego jest Skarga: CR!$

SteamID (status w consoli): STEAM_0:1:188221134 

Treść: Gram sobie na serwerze i chce wejść do kampy ale desuuu mnie nie chciał wpuścić do kampy i przyszedł Matrix i powiedział że będę mieć paki walone do kampy i powiedział do mnie "ty frajerze" ja odpowiedziałem "Z ciebie frajer" a CR!$ napisał to kolejny banik leci ale  nie dał nawet mi ostrzeżenia tylko dał bana 

Dowody (Demko/SS):  świadkowie 

• Haha! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dredek    5 850
Właściciel

Data i godzina zdarzenia? Możesz jakieś demko gdzie widnieje, że gracz Cie blokował etc?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Vakson    11

To ode mnie zależy czy dostaniesz ostrzeżenie czy bana w zależności czy przekroczysz pewną granice obraziłeś on napisał na [email protected] że poczuł się obrażony więc ban słuszny. :p

• Lubię to! 1
  • Nie lubię tego! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
SzachMaT    4

Dobra od ciebie zależy ale od też wyzywał i może też się poczułem obrażony i on jakoś nie dostał bana a ja dostałem 

• Haha! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
♛ NEQU ♛    60

Więc tak, niestety HLTV nie nagrywało dźwięku, więc nie sprawdzimy czy Matrix rzeczywiście coś do Ciebie powiedział. Jeżeli faktycznie sytuacja taka sytuacja miała miejsce przykro mi że poczułeś się urażony, na przyszłość admin dostanie polecenie, aby karać równo obie strony konfliktu.

ps. Mała informacja dla Ciebie SzachMaT, jeżeli dany gracz nie ma ochoty z Tobą kampić, ma prawo zablokować Ci wejście do miejscówki którą zajął jako pierwszy a Ty powinieneś się z tym pogodzić.

• Dziękuję! 1
  • Nie lubię tego! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
♛ NEQU ♛    60

PROBLEM ZOSTAŁ ROZWIĄZANY

Jeśli nie zgadzasz się z decyzją moderatora, zgłoś ten post.

• Nie lubię tego! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.