Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

• Moderator Globalny

Siemanko byczki!

Co prawda nie byłem długo u Was na serwerze, ale widzę że naprawdę jest spoko, lecz zauważyłem kilka rzeczy i proponuję drobne zmiany. 

• Z hud usunąć nazwę starej sieci a wprowadzić aktualną czyli naszą, bo pewnie gracze, którzy wchodzą na serwer omylnie mogą wchodzić na stare forum. 
  • Zorganizować jakiś drobny konkurs dla nowych graczy? 
  • Przenieść bansa (nie wiem czy już to zrobiliście, ale gracz znowu będzie się gubił gdy dostanie ewentualnego bana). 
  • Wgrać więcej normalnych klas, aby dać większy wybór potencjalnym graczom

Pozdrówki :D

• Lubię to! 2
Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 7
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

Siemanko byczki! Co prawda nie byłem długo u Was na serwerze, ale widzę że naprawdę jest spoko, lecz zauważyłem kilka rzeczy i proponuję drobne zmiany.  Z hud usunąć nazwę starej sieci a

1. Naprawiłem 2. Pomyślimy  3. Naprawiłem 4. Coś będę myślał  w tym temacie  Więcej naprawiłem z rana niż przez cały dzień  

1. Z tego co wiem @Spr!Nt^^ się już tym zajmuje. 2.To zależy od @Spr!Nt^^ ale ja jestem na tak. Mogły być jakiś konkursik z klasami premium albo vipem na pare dni. 3.Bans został już przenies

1. Z tego co wiem @Spr!Nt^^ się już tym zajmuje.

2.To zależy od @Spr!Nt^^ ale ja jestem na tak. Mogły być jakiś konkursik z klasami premium albo vipem na pare dni.

3.Bans został już przeniesiony.

4.Też jestem za tym by więcej dodać lub zmodyfikować aktualne tak samo perki.

Pozdrawiam.

• Lubię to! 1
Odnośnik do odpowiedzi

1. @Spr!Nt^^ już nad tym działa

2. Za 7 dni zrobię konkurs jak zostanę Opiekunem, wszystkiego dowiecie się po 17 lub jeszcze 17, będzie można wygrać vipa/premke 

3. Bans przeniesiony z tego co widzę

4. Nad tym też już gadałem ze @Spr!Nt^^ myślę że na dniach będzie dodane trochę więcej klas lub będą lekko zmodyfikowane ze względu na rozgrywkę z kupionymi premkami, jednak nie za mocno bo wtedy kupione nie będę miały znaczenia. Co do perków, są w porządku nie podlegają zmianie

• Haha! 1
Odnośnik do odpowiedzi
25 minut temu, Jisah napisał:

1. @Spr!Nt^^ już nad tym działa

2. Za 7 dni zrobię konkurs jak zostanę Opiekunem, wszystkiego dowiecie się po 17 lub jeszcze 17, będzie można wygrać vipa/premke 

3. Bans przeniesiony z tego co widzę

4. Nad tym też już gadałem ze @Spr!Nt^^ myślę że na dniach będzie dodane trochę więcej klas lub będą lekko zmodyfikowane ze względu na rozgrywkę z kupionymi premkami, jednak nie za mocno bo wtedy kupione nie będę miały znaczenia. Co do perków, są w porządku nie podlegają zmianie

Jestem ciekawy skąd możesz wiedzieć czy perki są w porządku gdy na serwerze byłeś raptem 200 minut z tego co pokazuje GT.Ja jestem na serwerze codziennie i widzę ile na serwerze jest granych perków. Wszystkich perków jest razem 52 z czego granych jest max 20 z tego co policzyłem takich co na 100% ludzie grają. Takie hp kill, hp plus i max nigdy nie bedą grane, ponieważ dodają jakiś marne od 200-300 hp gdy sama klasa z max hp dodanym ma 4k więc jeżeli te perki dodawały by 1k-2k hp ludzie by zaczeli nimi grać i jest wiele innych przykładów perków które z aktualnymi statystykami mają 0% grywalności.

• Nuuuuuda! 1
Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, GuCciBoy napisał:

Jestem ciekawy skąd możesz wiedzieć czy perki są w porządku gdy na serwerze byłeś raptem 200 minut z tego co pokazuje GT.Ja jestem na serwerze codziennie i widzę ile na serwerze jest granych perków. Wszystkich perków jest razem 52 z czego granych jest max 20 z tego co policzyłem takich co na 100% ludzie grają. Takie hp kill, hp plus i max nigdy nie bedą grane, ponieważ dodają jakiś marne od 200-300 hp gdy sama klasa z max hp dodanym ma 4k więc jeżeli te perki dodawały by 1k-2k hp ludzie by zaczeli nimi grać i jest wiele innych przykładów perków które z aktualnymi statystykami mają 0% grywalności.

Wiem może dla tego że widzę które perki mają jakie bonusy, jedynie co można zrobić to nie który wywalić z serwera bo są nie potrzebne ;). 

• Nuuuuuda! 1
Odnośnik do odpowiedzi
16 godzin temu, Jisah napisał:

Wiem może dla tego że widzę które perki mają jakie bonusy, jedynie co można zrobić to nie który wywalić z serwera bo są nie potrzebne ;). 

Po to są perk zbędne,żeby gracze nie mieli po chwili najlepszych :) 

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 9.11.2020 o 21:29, Zamasu napisał:

Siemanko byczki!

Co prawda nie byłem długo u Was na serwerze, ale widzę że naprawdę jest spoko, lecz zauważyłem kilka rzeczy i proponuję drobne zmiany. 

• Z hud usunąć nazwę starej sieci a wprowadzić aktualną czyli naszą, bo pewnie gracze, którzy wchodzą na serwer omylnie mogą wchodzić na stare forum. 
  • Zorganizować jakiś drobny konkurs dla nowych graczy? 
  • Przenieść bansa (nie wiem czy już to zrobiliście, ale gracz znowu będzie się gubił gdy dostanie ewentualnego bana). 
  • Wgrać więcej normalnych klas, aby dać większy wybór potencjalnym graczom

Pozdrówki :D

1. Naprawiłem
2. Pomyślimy 
3. Naprawiłem
4. Coś będę myślał  w tym temacie 

Więcej naprawiłem z rana niż przez cały dzień XDD 

• Lubię to! 1
  • Super! 1
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.