Skocz do zawartości
BETONOWY

odrzucona Moja Propozycja

Rekomendowane odpowiedzi

BETONOWY    6

Trzeba poprawić opcje /runy jak nie żyje chcę zobaczyć jakie są runy bo chcę sobie kupić  pisze /runy pokazuje mi wszystkie runy jakie są do kupienia na serwerze  ale jak klikam aby zobaczyć opis tej runy to mi tego opisu nie pokazuje jak nie żyje muszę być żywym aby zobaczyć opis tej runy co chcę sobie kupić i można też ustawić czas wytrzymałości runy bo są tylko procenty gram 5 map gram na serwerze i runa mi znika można zrobić tak jak na starym diablo modzie runy po 8 godzin jak były /artefakty a na nowym diablo modzie też po 8 godzin albo mniej a nie tylko procenty jak dla mnie ulepszenie runy dobrze jest ustawione trzeba pograć robić misje aby sobie tą runę ulepszyć  tylko musi pokazywać czas wytrzymałości tej runy a nie tylko procenty można tak zrobić?

Notatka dodana przez Yesik, .

Napisz dokładniej o co Ci chodzi bo u nas na serwerze nie można kupować run ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Yesik    208

Dzisiaj zobacze o co chodzi dokładnie z tymi runami i ewentualnie dodam to do zmiany

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
XQyeN    1 472

Co do tych wytrzymałości to jak wpiszesz !runa podczas posiadania tej runy to masz tam w punktach wytrzymałość na start jest coś w ok. 7000 pkt, więc dla kogoś kto nie gra dużo na tym diablo to może starczyć na kilka dni a dla osób cisnących mocno starczy to na kilka map. Więc dla mnie lepiej żeby zostało tak jak jest z tą wytrzymałością.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Llukaszenko    222

Propozycja odrzucona

Jeśli nie zgadzasz się z decyzją moderatora, zgłoś ten post.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.