Skocz do zawartości

dd2 Dziwny ban

Amas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Na samym wstępie powiem, że zastanawiałem się czy umieścić to w dziale skarg czy odwołania, jednak po głębszym namyśle stwierdziłem, iż admin popełnił błąd, a ja bana ze spokojem mogę przeczekać, tak więc zdecydowałem się napisać tutaj.

1. Twój nick: Amas
2. Nick oskarżonego: Jakiś admin, chyba @Zamasu
4. Dowód (ss/demko): TO JA POPROSZĘ O DOWÓD.
5. IP oskarżonego: - 

3. Opis sytuacji (pozwoliłem sobie przenieść p. 3 niżej, bo nie wiem jak wyłączyć 'formatowanie'):  Grając na serwerze była grupka graczy, których nicków nie będę wymieniał, co wyzywała mnie i mojego kolege Atomiasza od 'pedałów'. Do tego kazali 'zamknąć mordę' i pojawiło się parę innych, nie miłych zdań w naszą stronę. Moim zdaniem nie mieli powodu, żeby odnosić się do nas w taki sposób. Ale ewidentnie nasza obecność była im nie na rękę. W pewnym momencie jeden z nich zawołał Admina, a ten wszedł na serwer i OD RAZU zostaliśmy zbanowani. Nawet sam osobiście się nie przyjrzał całemu rozwojowi sytuacji. Poniżej wklejam wycinek z konsoli:

[AMXBans] ===============================================[AMXBans]

Zostales zbanowany na tym serwerze!

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ http://www.Cs-Creativ.pl

[AMXBans] Powod: 'działanie na nerwach innych graczy/trolling/utrudnianie gry'

[AMXBans] Dlugosc bana: '1 dzien'[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:1:18839906'

[AMXBans] Twoje IP: '31.60.34.51'[AMXBans]

===============================================

Chciałbym prosić admina o wskazanie podpunktów w regulaminie, które zostały przez nas złamane. Oczywiście wraz z dowodami. Bo według mnie jedynym 'dowodem' była grupka wyżej wspomnianych graczy, którzy zresztą sami łamali regulamin (4.7. - Obraza rodziny gracza, nietolerancja drugiej osoby) Kochani to, że ktoś jest gejem to nie znaczy, że należy się do niego odzywać i ubliżać mu w sposób jaki to Wy robiliście. Ponad to - każdy ma swój sposób na rozgrywke. To, że mój styl gry nie pokrywa się z Waszym, to nie powód do wyzywania drugiej osoby. Tymbardziej, że wszystko co robiliśmy było zgodne z regulaminem. Co najwyżej mogę się zgodzić, że faktycznie, niektórzy mogli odnieść wrażenie, że nadużywamy mikrofonu ale każdy ma opcję /mute, z której mógł w każdej chwili skorzystać. I jeśli ban za nadużywanie mikrofonu wynosi 1 dzień - to jest to gruba przesada. Jeżeli coś jeszcze zrobiliśmy nie tak, to jak już wcześniej wspomniałem - proszę o przytoczenie odpowiednich punktów z regulaminu, abyśmy mogli w przyszłości popracować nad naszym zachowaniem. Jeśli takowych nie ma - ban nie słuszny. 

P.S. Wiem, że Zamasu to opiekun serwera, dlatego bardzo proszę aby spojrzeć na całą sprawe w sposób obiektywny, a nie - jak to bywa na większości serwerowni - gdzie 'ręka myje ręke' 

• Lubię to! 1
  • Haha! 1
Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 11
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

Akurat byłem obecny podczas tej sytuacji na serwerze, więc mogę dorzucić trzy grosze od siebie. Owa para graczy jest znana na serwerze już od dłuższego czasu, pod różnym ksywkami: para gejów, nikczemn

Witam serdecznie. Na samym wstępie powiem, że zastanawiałem się czy umieścić to w dziale skarg czy odwołania, jednak po głębszym namyśle stwierdziłem, iż admin popełnił błąd, a ja bana ze spokojem mog

Skargę odrzucam, dlaczego dostaliście bana masz napisane w powodzie, Na tym demku ładnie widać jak juz od poczatku mapy biegacie z krowami na 0 ammo obok ludzi i przeszkadzacie w rozgrywce.  Sams

• Premium

Najpierw gadacie razem z kolega i nie dajecie  grac potem przerzuca jednego do drugiego teamu i sie nie zabijacie dajecie sobie podkladac pake dostajecie muta i przeszkadzacie bez amunicji i klikacie na bron zagluszajac  i przeszkadzajac  ty ta skarga jaja z administracji robisz nawet  obraziles moja rodzine

Edytowane przez STIV^^
  • Lubię to! 1
Odnośnik do odpowiedzi

Stiv, bardzo proszę o dowody. Przedstaw mi chociaż jedną sytuację gdzie się CELOWO nie zabijaliśmy. I bardzo proszę o wskazanie odpowiednich punktów w regulaminie, które zostały złamane, a nie jakieś twoje ubzdurane wymysły. Ja mogę bez problemu przedstawić na to, gdzie wyzywałeś nas od pedałów i kazałeś zamknąć mordy. Oprócz tego - gdy Cie pouczyłem o kulturze - sam stwierdziłeś, że takowej nie posiadasz 4.10. - Brak jakiejkolwiek kultury:  Ban od 3 dni do 7 dni. ) Nie podawałem w mojej "skardze" Waszych nicków bo nie jestem tego typu człowiekiem, żeby innemu robić na złość. Ale skoro już sam oczerniasz mnie dalej nawet na forum to nie widzę przeciwskazań aby powiedzieć, że jedną z tych osób byłeś TY.

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem osobą obiektywną, która patrzy na wszystkie sprawy w sposób sprawiedliwiwy, więc żadna "ręka ręki nie myję"

Ban nie został narzucony za mikro, bo wcześniej otrzymaliście mute za jego nadużywanie. Otrzymałem zgłoszenie od kilku graczy o tych samych powodach. Żeby to jeden, dwóch graczy zgłaszał taki przypadek to po obserwacji bym odpuścił, jeżeli by nie było żadnych negatywnych akcji z Waszej strony, ale było tego więcej także myślę, że demko wszystko dokładnie zweryfikuje (NIE HLTV)

Skoro już tu jesteś i rozpisałeś swoją skargę to poproszę o demko które zapisało Ci się w cstrike. Chyba graliście cały czas bez przerwy, więc z kilku map demko będzie :D. Chcę Twojego demka.

Jeżeli nie, to skarga z automatu zostaje zamknięta. 

• Dziękuję! 1
Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Zamasu napisał:

Jestem osobą obiektywną, która patrzy na wszystkie sprawy w sposób sprawiedliwie więc żadna "ręka ręki nie myję"

W porządku. Nie stwierdziłem, że taką osobą nie jesteś. Po prostu spotkałem się na paru innych serwerowniach z taką zasadą, tutaj jestem nowy stąd moje obawy.

2 minuty temu, Zamasu napisał:

Otrzymałem zgłoszenie od kilku graczy o tych samych powodach.

No czyli jakich powodach? Właśnie o to mi chodzi, aby zostały mi wskazane punkty regulaminu, które złamaliśmy i co robiliśmy źle, aby uniknąć podobnych sytuacji w przyszłości. Bo póki co tak nie za bardzo wiemy o co chodzi. Więc jaki to jest sens banowania nas jeśli nie wiemy co poprawić/zmienić?

4 minuty temu, Zamasu napisał:

Skoro już tu jesteś i rozpisałeś swoją skargę to poproszę o demko które zapisało Ci się w cstrike. Chcę Twojego demka.

Możesz dokładniej nakierować o co chodzi? Nie za bardzo rozumiem o jakim demku mówimy, albowiem nie wpisywałem record w konsole.

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, Amas napisał:

No czyli jakich powodach? Właśnie o to mi chodzi, aby zostały mi wskazane punkty regulaminu, które złamaliśmy i co robiliśmy źle, aby uniknąć podobnych sytuacji w przyszłości. Bo póki co tak nie za bardzo wiemy o co chodzi. Więc jaki to jest sens banowania nas jeśli nie wiemy co poprawić/zmienić?

Powód bana jest w bansie, Wchodząc na serwer, masz obowiązek zapoznania się z regulaminem. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia Was z jego przestrzegania.

6 minut temu, Amas napisał:

Możesz dokładniej nakierować o co chodzi? Nie za bardzo rozumiem o jakim demku mówimy, albowiem nie wpisywałem record w konsole.

Oczywiście, demko automatycznie jest nagrywane. Po każdym wyjściu (bądź w tym przypadku banie) zapisuję się w folderze cstrike pod nazwą CsCreativPL_DD2_de_dust2.

Proszę abyś wrzucił je z przykładowo Zippyshare.

Odnośnik do odpowiedzi

Pozwólcie, że wtrącę się. Wczoraj weszłam na serwer i była Wasza dwójka, Ty i Atomiasz, nic osobiście do Was nie mam, ale jak Atomiasz przez całą mape ma włączony mikrofon i nie zamyka mu się buźka to idzie ocipieć. Cały czas coś dogaduje, co jest męczące. Teraz napiszesz "to po to masz mute", oj tak, tylko z niewiadomych przyczyn wszystkich mogłam zmutować a akurat jego nie, ciekawe. Co więcej, nie raz widziałam, że jesteście np. w przeciwnym teamie, jeden podkłada pakę a drugi udaje, że jej nie widzi - słabe. Nie wiem po co pajacujecie, a teraz zgrywacie pokrzywdzone osoby :kjj:

• Wow! 1
Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Zamasu napisał:

Powód bana jest w bansie, Wchodząc na serwer, masz obowiązek zapoznania się z regulaminem. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia Was z jego przestrzegania.

Przyjacielu, z całym szacunkiem, ale regulamin to mam w przysłowiowym 'małym paluszku'. Chciałbym dokładniej wiedzieć co robiliśmy nie odpowiednio na tyle, że poskutkowało to banem na 1 dzień. Wystarczy wskazać punkty w regulaminie, które zostały złamane, bo nie wydaje mi się, żeby którykolwiek z nich został przez nas nadużyty. Podaję również link do demka. Z tego co wytłumaczyłeś to powinno to być to: https://www15.zippyshare.com/v/Sfaf8jsK/file.html

2 godziny temu, Kwiatuszek napisał:

Teraz napiszesz "to po to masz mute"

Dokładnie. Po to masz mute. Zresztą sam admin banujący powiedział, że ban nie jest za mikro, więc niepotrzebne wtrącenie tego wątku do tematu.

2 godziny temu, Kwiatuszek napisał:

Co więcej, nie raz widziałam, że jesteście np. w przeciwnym teamie, jeden podkłada pakę a drugi udaje, że jej nie widzi - słabe. Nie wiem po co pajacujecie, a teraz zgrywacie pokrzywdzone osoby

Raczej nie wydaje mi się, żeby takie coś miało miejsce. Chyba, że faktycznie któryś z nas nie widział tego. Albo po prostu czekał aż przeciwnik podłoży bombę, żeby potem ją rozbroić i mieć dodatkowe 3 fragi :) Bardzo często stosowana taktyka przeze mnie, z wieloma różnymi przeciwnikami. Niby skąd mam wiedzieć, że to akurat Atomiasz podkłada, a nie inny gracz? Modele są takie same, a jakbym miał czytać nick każdego przeciwnika, żeby znaleźć akurat Atomiasza jak twierdzisz, to według mnie to jest nierealne z oczywistego powodu. I ze spokojem - nikt tutaj nie zgrywa pokrzywdzonej osoby. Chciałem się tylko dowiedzieć, za co konkretnie dostaliśmy bany. Nie mam pretensji o to, że zostaliśmy zbanowani. Pretensję będę miał jeśli Admin nie będzie potrafił uzasadnić dlaczego.

Odnośnik do odpowiedzi

Akurat byłem obecny podczas tej sytuacji na serwerze, więc mogę dorzucić trzy grosze od siebie. Owa para graczy jest znana na serwerze już od dłuższego czasu, pod różnym ksywkami: para gejów, nikczemne nicponie, cholerne kampery, to tylko niektóre z nich. Pozwoliłem sobie je przytoczyć, aby nakreślić jak barwne są  to osoby. Czasami pałę przeginają naprawdę zbyt mocno więc dzisiejszy ban był jak najbardziej słuszny i mam nadzieję, że ich trochę przytemperuje. Wracając do sytuacji z dzisiaj, to była wyjątkowa napięta atmosfera, powietrze można było kroić nożem. Nie tylko nasza dwójka nadużywała mikrofonu, ale także osoby stojące w opozycji nie cedziły ostrych słów, padały naprawdę dość mocne bluzgi pod ich adresem. Osobiście nie mam nic do osób homo seksualnych, o ile się z tym nie afiszują. Orientacja to indywidualna sprawa, nie wiem jak inni gracze się dowiedzieli o ich seksualności, ale wytykanie oraz naśmiewanie się z przynależności do danej gruby jest jak najbardziej nie na miejscu, zwłaszcza że oni się z tym jakoś za bardzo nie obnoszą. Subiektywnie to ich nawet zdążyłem polubić, wydają się być takimi dwoma słodkimi misiami, zawsze mili uśmiechnięci. Rozmawiają z reguły na ciekawe tematy, chociaż czasem kompletnie od czapy. Grają raczej przeciętnie, czasem lepiej czasem gorzej. Są jacy są i to właśnie tym przyciągają tak wielu zwolenników jak i przeciwników, niezwykle kolorowe i charyzmatyczne postacie które można kochać lub nienawidzić. Chciałem jak najbardziej obiektywnie nakreślić sytuację jako świadek, oczywiście parę moich opinii też się znalazło. Ban jak najbardziej słuszny jak już mówiłem, ale taka dyskusja po banie też jest ważna bo jest swego rodzaju spowiedzią. Gdzie można doskonale omówić błędy przeszłości coby ich ponownie nie powtarzać, o ile dwie strony będą taką rozmową zainteresowane. Tutaj nie toczy się gra o to czy ktoś dostanie UB or not, chodzi o resocjalizacje która pozwoli na powrót do środowiska, już zmienionych, czystych od grzechu graczy. O to tutaj się rozchodzi, więc bardzo proszę o nie olewanie której kol wiek strony, i ze staranną pieczołowitością wypowiadanie się co można zmienić, co ulepszyć, aby nam wszystkim się miło i sympatycznie grało, na jakże ciekawym, wolnym od lagów i cziterów serwerze. 

• Super! 2
  • Haha! 1
Odnośnik do odpowiedzi

Amas, ale czytaj proszę ze zrozumieniem. Napisałam, że z jakiś przyczyn nie mogłam tego zrobić i utrudniało mi to grę. Jeżeli chodzi o drugą kwestie to miałam na myśli akcje 1 vs 1. Wtedy to już chyba możesz wiedzieć, że on to rzeczywiście on? Sprawdzając tabem tabele czy najeżdżając na jego model, gdzie pokazuje Ci się nick. I tak właśnie całą tę akcję ,o której wspominałam można upozorować. Oto cała filozofia, także nie strugaj Byniu pawiana :D  Bujać to my, ale nie nas.

37 minut temu, Portofino napisał:

Nie tylko nasza dwójka nadużywała mikrofonu, ale także osoby stojące w opozycji nie cedziły ostrych słów

Nasz dwójka, czyli Ty i Amas? A potem piszesz jako trzecia osoba i świadek zdarzenia? Czy ty się dobrze czujesz? Hahahah 

Mogę się założyć, że Portofino to tak naprawdę Atomiasz i teraz świruje XDD

W każdym bądź razie ja już zamykam buźkę, bo mnie to nie dotyczy, bawcie się dobrze! 

Pozdrówki Wariaty :kotek:

Odnośnik do odpowiedzi
  • Administrator

Skargę odrzucam, dlaczego dostaliście bana masz napisane w powodzie, Na tym demku ładnie widać jak juz od poczatku mapy biegacie z krowami na 0 ammo obok ludzi i przeszkadzacie w rozgrywce. 

Samson multikonto, w którym jeszcze gubi się w zeznaniach. Następne bany będą dłuższe.

Pozdrawiam. 

• Lubię to! 2
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.