Skocz do zawartości
Ajin

Szukam metina.

Rekomendowane odpowiedzi

Ajin    1 312
Admin

Siemasz, już dawno nie jestem w świecie metinowym, nie wiem co sie dzieje. Chwile na becie Asenisa pograłem, miałem wbić ale w tamtym okresie czasu nie miałem. 

A więc, stąd moje pytanie do Was bo nie śledzę rynku od dawna, szukam czegoś co startuje na dniach ( Najlepiej do tygodnia ) Nieważne czy polski serwer czy nie,  może być inny. Co do typu serwera jedyne czego bym nie chciał grać to harda bo nie mam na to czasu, chce spontaniczne sobie poklikać. Chętnie wejde na medium easy bądź medium sam. No i 2 wymóg to oby mieli sporą reklamę żeby było z kim grać. Za każdą propozycje daje uśmiech na mojej twarzy i lajka. Nie chce serwerów które już stoją. pngwing.com (1).png

• Lubię to! 2
  • Haha! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
StoProEkipa    165

tak ogolnie to nic ciekawego nie bedzie startowac na najblizszym czasie. Jesli preferujesz easy/medium to glador samia lub pangea. Glador akademia wczoraj mial fuzje z s2 + konkret event hallowen jest co do pangea i sami to nw dokladnie jak to tam jest. Nastepne jesli nie chcesz grac na 5 kont i w uj dropic to pangea odpada bo to symulator dropu, Samia duzo mniej  trzeba  dropic, a najszybciej zrobienie fulla to na gladorze ale to juz wiesz zalezy od gracza co preferuje bo to takie najbardziej grane 3 serwery easy/medium ktore stoja i beda staly

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ajin    1 312
Admin
W dniu 1.11.2020 o 18:26, StoProEkipa napisał:

tak ogolnie to nic ciekawego nie bedzie startowac na najblizszym czasie. Jesli preferujesz easy/medium to glador samia lub pangea. Glador akademia wczoraj mial fuzje z s2 + konkret event hallowen jest co do pangea i sami to nw dokladnie jak to tam jest. Nastepne jesli nie chcesz grac na 5 kont i w uj dropic to pangea odpada bo to symulator dropu, Samia duzo mniej  trzeba  dropic, a najszybciej zrobienie fulla to na gladorze ale to juz wiesz zalezy od gracza co preferuje bo to takie najbardziej grane 3 serwery easy/medium ktore stoja i beda staly

Na wszystkim co wypisałeś miałem swoją przygodę :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Bacior    917

Wpadaj na asenisa. Dobry serwerel

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ajin    1 312
Admin

Ktoś chętny do poklikania na Nevilli? Jutro startuje.

• Haha! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.