Skocz do zawartości
WyrewolwerowanyMistrzu<3

Skarga Prokurator/ aka. Joker

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

1. Twój nick: WyrewolwerowanyMistrzu<3
2. Nick oskarżonego: Prokurator/ aka Joker
3. Data zdarzenia: 19.09.2020 
4. Opis sytuacji:Siedziałem sobię z 2 Kolegami na kanale prywatnym. Gadaliśmy sobie po czym wbil do nas Bacior i Nikola. Bo Nikola nie chciała gadać na jej kanale prywatnym bo było tam z 8/9 osób. Po czym się jej zapytałem czy moge tam wbić i ich zwyzywać to ona powiedziała że nie ma nic przeciwko. Po czym wbiłem z Cypek, Arjomsik na kanał prywatny Numer 7 i wyzywalem sobie ludzi co tam siedzieli co nie jest zabronione :) bo jest to kanał prywatny. Na kanale siedział jak już napisane w Tytułe pan Joker :) a jak wszyscy wiedzą ja z Jokerem sie nie lubi i chłopak zbyt mocno poczuł swoje Rangi i dał nam bana na 3dni. Czyli WyrewolwerowanyMistrzu<3, Arjomsik, Cypek. Dla mnie to jest nadużywanie Administratora TeamSpeaku bo w Regulaminie jest bardzo ładnie napisane że jak ktoś nieproszony wejdzie na kanał prywatny mamy prawo go zwyzywać dopoki Opiekun/Własciciel kanalu nic z tym nie zrobi. Nikola nic z tym nie zrobiła ani żaden inny Opiekun kanału. Tylko że Pan jokerek odrazu dał mi i moim 2 kolegom bana na 3dni za obraze Administracji. I dodam że Cypek nikogo nie wyzywał i dostał niesłusznego Bana.
5. Dowody: Nie mam bo byłem na TS'ie na Telefonie

@dredekmam nadzieje że znajdziesz Czas i wytłumaczysz wszystko jak trzeba wbije na TS jak dostane UB i wytłumacze wszystko jeszcze raz słownie krok po kroku jak było. 

Edytowane przez WyrewolwerowanyMistrzu<3
  • Lubię to! 1
  • Haha! 4
  • Nie lubię tego! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
JoKeR    1 842

Po 1 zaczynacie się zachowywać jakbyście byli nie wiadomo kim na tym ts3, wbijacie razem z kumplami i wyzywacie ludzi jak leci. Zaczynacie wjeżdżać na osoby których nawet nie ma na kanale ( nikusia ) i myślicie że nie ominie was kara? Zachowujecie się za przeproszeniem jak "gówniarze". Tyle ode mnie.

• Lubię to! 5
  • Nie lubię tego! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam z tej strony , Arjomsik i tak samo dostałem bana jak to już wspomniał @WyrewolwerowanyMistrzu<3 zostaliśmy zbanowani za to że weszliśmy na kanał prywatny  i pan Joker co se ustawił nick Prokurator i się spłakał bo nas nie lubi oraz nikt z Opiekunów ani Właścicieli kanału nie zareagował byśmy się nie obrażali a Prokurator tak zwany Joker nadużywał RANGI #Administratora albo #Moderatora nie wiem dokładnie ale raczej #Moderatora ma i właśnie bym chciał wiedzieć czemu Joker tak zwany Prokurator daje bany osobą na obrazę jak to jest kanał Prywatny i nikt na to nie zareagował więc nie wiem czemu dostaliśmy bana a nasz kolega Cypek nikogo nie wyzwał i dostał też bana i to jest bardzo chore że taka osoba jak Joker ma jeszcze range na serwerze nie gram jakoś długo bo grałem tam może z 2 Godziny a tak to siedzę tylko na "TeamSpeak 3" żeby se porozmawiać ze znajomymi a jakiś pet za przeproszeniem rozdaje bany za obrazę na kanale Prywatnym gdzie nikt nie zareagował więc domagam się o unbana dla naszej trójki ~Pozdrawiam

• Dziękuję! 1
  • Nie lubię tego! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, JoKeR napisał:

Po 1 zaczynacie się zachowywać jakbyście byli nie wiadomo kim na tym ts3, wbijacie razem z kumplami i wyzywacie ludzi jak leci. Zaczynacie wjeżdżać na osoby których nawet nie ma na kanel ( nikusia ) i myślicie że nie ominie was kara? Zachowujecie się za przeproszeniem jak "gówniarze". Tyle ode mnie.

Dobrze może sobie coś tam o "nikusi" powiedzieliśmy ale to nie zmienia faktu że dostaliśmy bana za nic :) bo był to kanał prywatny drogi kolego także nie mój problem ze macie ból .... i nas banujesz i osobe która nic nie zrobiła tak samo Kto wchodzi na kanały prywatne bez pozwolenia musi liczyc sie z konsekwencjami czyli np. obrażą innych graczy co mają pozwolenie na wejscie/przebywanie tam a ze masz admina nie znaczy tym że wolno tobie robić wszystko i wchodzić na Prywatne Kanały. 

Na moim Kanale też wczoraj byłeś bez pozwolenia.

• Nie lubię tego! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Bacior    743

Tutaj nie ma co tłumaczyć. 

https://prnt.sc/uk8jtr

Byłem u was na kanale przydzieliłem wam rangi, po czym któryś z was powiedział, coś tego typu "Idziemy na dół wyzywać jokera?" No i poszliście. Słyszałem jak obrażacie Jokera, ale stwierdziłem, że pójdę zapytam się nikoli czy dostaliście wgl. pozwolenie aby zejść na kanał, a ona odpowiedziała, że nie. Wyrewolwerowany dostał bana na 3 Dni od jokera. A ty kolego @【Gulfff】 Odrazu wyszedłeś z ts'a.  (Widać na Screenie)

Bana dostali wszyscy, którzy byli na ts i kolejne 2 bany nadałem ja również na długość 3 dni. 

Pozdrawiam Bacior. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Bacior napisał:

Tutaj nie ma co tłumaczyć. 

https://prnt.sc/uk8jtr

Byłem u was na kanale przydzieliłem wam rangi, po czym któryś z was powiedział, coś tego typu "Idziemy na dół wyzywać jokera?" No i poszliście. Słyszałem jak obrażacie Jokera, ale stwierdziłem, że pójdę zapytam się nikoli czy dostaliście wgl. pozwolenie aby zejść na kanał, a ona odpowiedziała, że nie. Wyrewolwerowany dostał bana na 3 Dni a ty kolego @【Gulfff】 Odrazu wyszedłeś z ts'a.  (Widać na Screenie)

Bana dostali wszyscy, którzy byli na ts i kolejne 2 bany nadałem ja również na długość 3 dni. 

Pozdrawiam Bacior. 

Wyszedłem z TS bo poszliśmy na innego rozmawiać gdzie nie dostaniemy Bana za #FREE i poszliśmy se rozmawiać co ja będę siedział bez znajomych ? no nie wiem jak lubisz siedzieć samemu to spoko ale jak siedzę z znajomymi to z nimi pójdę na innego ts'a

• Nie lubię tego! 1
Notatka dodana przez Bacior, .

Nie dostaliście bana za free, tylko za zachowanie Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Baciorjak niby nie mieliśmy pozwolenia to czemu nic z tym nie zrobiła ?? Sama powiedziała że jest jej to obojętne jak jeszcze siedzieliśmy na kanale i zeszliśmy na dól po czym ona też zeszła i mogła nas wtedy przecież kiknąć/movnąć i powiedzieć że jednak tego nie chce.

• Dziękuję! 1
  • Nie lubię tego! 1

Co nie zmienia faktu, że obrażanie GM'a sieci. Nie wypada się tak zachowywać niezależnie od tego czy macie konflikt czy nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, WyrewolwerowanyMistrzu<3 napisał:

@Baciorjak niby nie mieliśmy pozwolenia to czemu nic z tym nie zrobiła ?? Sama powiedziała że jest jej to obojętne jak jeszcze siedzieliśmy na kanale i zeszliśmy na dól po czym ona też zeszła i mogła nas wtedy przecież kiknąć/movnąć i powiedzieć że jednak tego nie chce.

ale że to jest kanał prywatny i nic nie ma że na kanale prywatnym nie można obrażać kogo Kolwiek 

Dodam jeszcze jedną rzecz czemu @JoKeR się rządzi na nie swoim kanale Prywatnym gdzie nie ma tam Żadnego opiekuna , channel admina? . junior admina , Oraz Cypek nic nie mówił i on dostał bana za #free a my nie jesteśmy sprzedajnymy frajerami by zostawić swojego gdy 1 dostaje bana idziemy razem

• Nie lubię tego! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Bacior    743
4 minuty temu, 【Gulfff】 napisał:

ale że to jest kanał prywatny i nic nie ma że na kanale prywatnym nie można obrażać kogo Kolwiek 

Właścicielka kanału była na swoim podkanale. Na kanale na którym rozegrała się cała sytuacja byłem ja i Joker. Ja jako administrator ts'a nie będę pozwalał na taką samowolke jaką sobie zrobiliście schodząc i wyzywając innych na ts.

Kończę tą bezsensowną konwersacje, bo dla mnie jesteście miękkie herbatniki co nie mają jaj, żeby przyznać się do winy.  

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Bacior napisał:

Właścicielka kanału była na swoim podkanale. Na kanale na którym rozegrała się cała sytuacja byłem ja i Joker. Ja jako administrator ts'a nie będę pozwalał na taką samowolke jaką sobie zrobiliście schodząc i wyzywając innych na ts.

Kończę tą bezsensowną konwersacje, bo dla mnie jesteście miękkie herbatniki co nie mają jaj, żeby przyznać się do winy.  

Ale Właścicielka kanału nam się nie sprzeciwiła jak poinformowaliśmy ją o tym co zrobiliśmy więc jest taki morał że ban za #FREE a czemu Cypo dostał bana jak nic nie zrobił #FREE

~KOCHAM BUŁKI

• Haha! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Bacior napisał:

Ale do czego my mamy sie niby przyznac ?? Nikola wiedziała co idziemy zrobić i nie powiedziała że nie możemy tylko powiedziala ze jest to jej obojętne. i po prostu nie zmienia to faktu że joker naduzywał swojej rangi :) ja sie do tego przyznaje że go zwyzywałem bo taka jest prawda także nie wiem o co ci chodzi :)

Przeczytaj to co napisałeś i odpowiedz sobie na pytanie czemu dostałeś bana.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, WyrewolwerowanyMistrzu<3 napisał:

Ale do czego my mamy sie niby przyznac ?? Nikola wiedziała co idziemy zrobić i nie powiedziała że nie możemy tylko powiedziala ze jest to jej obojętne. i po prostu nie zmienia to faktu że joker naduzywał swojej rangi :) ja sie do tego przyznaje że go zwyzywałem bo taka jest prawda także nie wiem o co ci chodzi :)

+1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
JoKeR    1 842

Zamykam żeby nie robić zbędnego spamu. @BeN!u. jak będziesz miał czas to ogarnij temat.

• Lubię to! 3
  • Nie lubię tego! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
BeN!u.    713

Powiem tak to wasz kolega już dostał perma za swoje nie odpowiednie zachowanie i wy robicie to samo . nie ważne czy to był kanał prywatny ale siedział tam joker i inni i zaczęliście im ubliżać  wiec bana dostaliście słusznie za ubliżanie użytkownika jak i administracji nie ma przebacz cieszcie się ze nie trafiliście na mnie . wiec z mojej strony to jest wszystko następnym razem sam osobiście dam wam permy za wasze zachowanie.

• Lubię to! 6
  • Super! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
BeN!u.    713

SKARGA ODRZUCONA

Jeśli nie zgadzasz się z decyzją moderatora, zgłoś ten post.

• Lubię to! 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.