Skocz do zawartości
K1NG.!

ts3 Zgłaszanie bugów/propozycji.

Rekomendowane odpowiedzi

K1NG.!    1 198

Witajcie,

wspólnie z opiekunem TS3, wychodzimy do Was z poprawą TeamSpeaka pod użytkowników komunikatora.
Jeśli wypatrzycie jakieś bugi napiszcie nam je, a my je poprawimy.

Również możecie pisać propozycje na temat co możemy poprawić/dodać.

Jeśli już się zdecydujecie napisać post, proszę abyście oznaczyli czy jest to propozycja czy bug do naprawy. ( np. PROPOZYCJA: / BUG: )

O naprawieniu błędów/dodaniu propozycji, będziemy Was informować notatką :)

Peace!

• Lubię to! 1
  • Haha! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Deduss    2 325

PROPOZYCJA:   

- Proponuję zabrać randze "VIP" wchodzenie na każdy kanał ts3. Moim zdaniem jest to strasznie irytujące kiedy każdy "VIP" może sobie od tak wbić na dowolny kanał bez zgody właściciela kanału. Po coś chyba zostało wymyślone takie coś jak kanały podrzędne np. Czekam na Dedussa, poczekalnia itd... Wtedy jak ktoś wejdzie to go elegancko przenosimy, a nie on sobie wbiję tak o na nasz główny kanał. :) 

• Lubię to! 5
  • Haha! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
StoProEkipa    134
21 godzin temu, Deduss napisał:

PROPOZYCJA:   

- Proponuję zabrać randze "VIP" wchodzenie na każdy kanał ts3. Moim zdaniem jest to strasznie irytujące kiedy każdy "VIP" może sobie od tak wbić na dowolny kanał bez zgody właściciela kanału. Po coś chyba zostało wymyślone takie coś jak kanały podrzędne np. Czekam na Dedussa, poczekalnia itd... Wtedy jak ktoś wejdzie to go elegancko przenosimy, a nie on sobie wbiję tak o na nasz główny kanał. :) 

Tak ranga vip przyjaciel friend bedzie miala zmniejszone moce wchodzenia na kanaly administracyjne od forum po administracje ts jedyna ranga bedzie zaslozony ktory bedzie mial moce takie jakie posiada 

• Lubię to! 1
  • Super! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
K.!    1 164

No to ja zgłaszam poprawę mojej rangi albo najlepiej wszystkich bo są pobugowane, super że jako mod mam własny kanał i w ogóle jest spoko, ale ani nie moge na niego wejsc, ani nie moge nikogo tam wrzucić XD!

• Lubię to! 1
Notatka dodana przez JoKeR, .

to dziwne mam tą samą range co ty i ja moge xd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Bacior    641
2 godziny temu, K.! napisał:

No to ja zgłaszam poprawę mojej rangi albo najlepiej wszystkich bo są pobugowane, super że jako mod mam własny kanał i w ogóle jest spoko, ale ani nie moge na niego wejsc, ani nie moge nikogo tam wrzucić XD!

Tak jak kolega napisał. Weźcie tego ts.a od nowa zróbcie bo tego się już zwyczajnie nie da naprawić xdd. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.