Skocz do zawartości
dredek

dm Projekt DiabloMod

Rekomendowane odpowiedzi

dredek    5 199

Od dłuższego czasu zastanawiam się nad rozwinięciem diablomoda, pewnie dla wielu z was ta monotonia staje się już męcząca zresztą dla mnie też jest nudne rozwijanie jednego i tego samego od kilku lat. Po wielu przemyśleniach wpadłem na pomysł, aby stworzyć kolejny serwer diablomod, bardziej klasyczny, bez niektórych funkcji znajdujących się w obecnym. Wielu z was też wspominało o tym wielokrotnie... Z drugiej strony uznałem, że nie ma sensu tworzyć kolejnego serwera, ponieważ to kolejne wydatki + spore koszta rozwoju takiego serwera. Dlatego wychodzę na przekór oczekiwaniom i chciałbym poinformować was co będzie się działo dalej z serwerem.

Przygotowałem spory projekt, dla wielu z was będzie to odskocznia od obecnego diablomoda, a dla niektórych nie będzie to nic nowego. 

Przechodząc do sedna mojego planu na dalszy rozwój serwera pragnę poinformować was, że reset, który został zrobiony w piątek jest początkiem czegoś nowego.

Od teraz diablomod będzie posiadał dwie paczki, dwa różniące się typy rozgrywki, różniące się mechaniką klasy, itemy. Jak to będzie wyglądać? Otóż co reset będziemy zmieniać paczkę serwera między dwoma czyli tą obecną i tą nową. Druga paczka, którą dla was dopracowałem nie posiada wielu funkcji, które posiada obecna jak już wspomniałem wyżej. Czyli między innymi nie będzie tam gildii, a w zamian znajdzie się tam rozwój klas/postaci, nie będzie diamentów, kamieni, artefaktów oraz many a w zamian ujrzycie runy i złoto. Zdobywanie expa oraz przeliczniki także będą się różnić od tych obecnych tak samo jak i maksymalny poziom na serwerze. Obecnie możliwe do zakupu jest wszystko na serwerze, na drugiej paczce jedyne co będziecie mogli zakupić to klasy, vip oraz znikome ilości expa.

Generalnie to nie chciałbym sytuacji na przyszłość, gdzie ktoś będzie rozpoczynał dyskusje, że jedna paczka jest lepsza od drugiej i żeby pozostać na stałe przy jednej. Plan jest taki żeby zmieniać paczkę co reset czyli co około 3 miesiące. Wydaje mi się, że będzie to miła odskocznia dla was jak i zarówno dla mnie.

Zmiany, które będą wprowadzane na paczkach będą osobne tak jakby na dwóch osobnych serwera ale do gry będziemy wykorzystywać jeden i ten sam serwer.

Jak możecie zauważyć dział diablomoda został podzielony na dwa działy nie licząc skarg oraz rekrutacji i tak już pozostanie. 

Biorę też pod uwagę to że po zmianie paczki może nagle wzrosnąć liczba graczy na serwerze i nie wykluczam takiej możliwości, że dwa kolejne resety będą grane na nowej paczce ale to jest jeszcze do obgadania.

Obecny dział, w którym znajduje się ten temat pozostanie jedynie do informowania was o resetach i większych zmianach. Jak można zauważyć jest on podzielony na [DiabloMod][381 lvl] oraz [NewDiabloMod] i w ten sam sposób będzie zmieniana nazwa serwera w zależności od paczki, która będzie grana.

Także grajcie, zgłaszajcie bugi, piszcie propozycje, a gdy przyjdzie czas kolejnego resetu to będziecie mogli ujrzeć nowości, które dla was przygotowałem :)

Wszelkie pytania możecie zadawać w tym temacie jako, że pozostawiam go otwartego do dalszej dyskusji.

• Lubię to! 3
  • Super! 3
  • Wow! 1
  • Dziękuję! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pankolak    166

Jak dla mnie to jest ciekawe rozwiązanie mix co 3 miechy i jak mówisz skonczy sie monotonia gry .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
t0p1    227

Czy chodzi o paczkę słynnego Jacka aka Księdza Robaka na cześć którego nazwano sieć serwerów?

• Lubię to! 1
Notatka dodana przez dredek, .

Jest to paczka słynnego Taczka44. Legenda oraz legendarna paczka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kreator    2

Myślę, że to dobre rozwiązanie, ale chciałbym zwrócić uwagę na postacie w DM. Mianowicie chodzi mi tutaj, że większość klas posiada podobna funkcje ładowania na kosie lub taką samą jak inne postacie albo w ogóle bezużyteczną. Zmienił bym też skiny co do VIPa oraz innych klas tzn, wygląd kos oraz modeli broni myślę, że wzbogaciło by to rozgrywkę czymś świeżym ( Przynajmniej moje jest takie odczucie). 

Pozdrawiam Kreator :) 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dredek    5 199
49 minut temu, Kreator napisał:

Myślę, że to dobre rozwiązanie, ale chciałbym zwrócić uwagę na postacie w DM. Mianowicie chodzi mi tutaj, że większość klas posiada podobna funkcje ładowania na kosie lub taką samą jak inne postacie albo w ogóle bezużyteczną. Zmienił bym też skiny co do VIPa oraz innych klas tzn, wygląd kos oraz modeli broni myślę, że wzbogaciło by to rozgrywkę czymś świeżym ( Przynajmniej moje jest takie odczucie). 

Pozdrawiam Kreator :)

Jeśli chodzi o obecną paczkę to pisz śmiało propozycje i na pewno to rozważymy, natomiast jeśli mowa o nowej paczce to wszystkie klasy mają tam inne działanie i inne umiejętności. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi