Skocz do zawartości
wazzup

Skarga na Saw

Rekomendowane odpowiedzi

wazzup    460

Twój Nick: wazzup

Nick gracza/admina na którego jest Skarga: Saw

SteamID (status w consoli): Zbędne

Treść: Szanowny Pan admin Saw perfidnie oraz chamsko ucieka z serwera przed zarażeniem a to podobno nie pierwsza taka jego akcja :)  

Dowody (Demko/SS): http://720955.node51.pukawka.pl/hltv-2006300942-zm_csdevils-1593502920-1593505080.zip

31 minuta demka widac jak wychodzi z serwera przed zarazeniem jak juz dobijam lm'a

Edytowane przez wazzup
  • Lubię to! 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Rekkiuu    2

Zgadzam się z tobą . Jak dla Mnie Saw powinien już dawno stracić obsadę admina . Tak jak wczoraj co ktoś go zeszparował , a on nie wiedział co to znaczy i mówił , że ktoś go skanuje . Po czym zaczął wpisywać /regulamin ( trochę smieszne , admina ma a regulaminu nie zna ) i gdy biłem lm i odwracałem się on się spłakał i mówił Mi , że mam pograne po czym mówił , że jestem dzieciakiem , który ma 12 lat xDDD . Chłopie ja nie wiem skąd ty admina masz...

• Super! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Punkie    611
1 godzinę temu, Rekkiuu napisał:

Zgadzam się z tobą . Jak dla Mnie Saw powinien już dawno stracić obsadę admina . Tak jak wczoraj co ktoś go zeszparował , a on nie wiedział co to znaczy i mówił , że ktoś go skanuje . Po czym zaczął wpisywać /regulamin ( trochę smieszne , admina ma a regulaminu nie zna ) i gdy biłem lm i odwracałem się on się spłakał i mówił Mi , że mam pograne po czym mówił , że jestem dzieciakiem , który ma 12 lat xDDD . Chłopie ja nie wiem skąd ty admina masz...

Rekkiuu -20:22:19- 'say' "Ban za szparowanie xDD"
olus -20:22:19- 'say' "nie moge uciekac"
AvenomeN -20:22:20- 'say' "fymtv"
Scout -20:22:22- 'say' /lm 
AvenomeN -20:22:30- 'say' "ogzwudgua"
Rekkiuu -20:22:31- 'say' "Admin nie wie co to szparowanie xDD"

Rekkiuu -20:26:34- 'say' "Saw sam mi tak robisz a teraz płaczesz xDDD"
Rekkiuu -20:26:42- 'say' "Weź ogarnij się troche"

Rekkiuu -20:27:02- 'say' "KRuwa skakanie?"
Rekkiuu -20:27:03- 'say' "Weź baranie"

Rekkiuu -20:27:22- 'say' "Nie odróźniasz skakania od poskakiwania ... tak samo szparowanie od skanowania..."

To masz do tego całą sytuację, prawdopodobnie on wtedy mówił przez mikro, czego słychać tylko w swoim demku. A co do demka @wazzup podczas tej minuty jest info o tym  "Saw has left the game". Wyszedł z serwera jak już miał zniszczone wszystkie LM'y i wazzup dochodził do Niego. Lecz z drugiej strony, nie wrócił na serwer wtedy. Dostajesz upomnienie kolejne i przeczytaj regulamin dokładnie, ponieważ szparować można, ale nie można bić części ciała wystającej z zamkniętej kampy przykład zm_battle_ground (trójkątna kampa oraz kampa aka bunkier). Skargę przyjmuję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Punkie    611

SKARGA SŁUSZNA

Jeśli nie zgadzasz się z decyzją moderatora, zgłoś ten post.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.