Skocz do zawartości
IVE GOT U IN MY SIGHTS

WYBORY 2020 - Nie zastanawiaj się - IDŹ!

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry Wieczór, i Dzień Dobry w zależności o której czytacie ten post. Generalnie chciałbym tutaj poruszyć temat tegorocznych wyborów na prezydenta Rzeczpospolitej Polski. Jako, że sam nie mam 18 lat i nie mogę głosować, mogę wam jedynie zasugerować co możecie zrobić, i to będę się starał zrobić. Już dzisiaj 1 tura wyborów prezydenckich, które były przekładane od niepamiętnych czasów. Bardzo duża rzesza osób, podjęła decyzje o nie udaniu się na wybory. Przejdźmy od razu do rzeczy. Chciałbym abyście pamiętali, że to, że nie pójdziecie na wybory, wcale nie zrobicie nikomu na złość. Pamiętajcie, że WY tylko na tym tracicie. Jeżeli nie oddacie głosu na swojego faworyta w wyborach, to ten faworyt będzie tracił co raz więcej. Niby tylko to jeden głos, aczkolwiek musicie pamiętać, że względem późniejszych wyników, to jest sporo. Uważam, że w 1 turze powinniście zagłosować na swojego faworyta, a w drugiej jeżeli nie będzie go, to zagłosować na najlepszą możliwą opcje. (oczywiście to wasz wybór) Dziękuję. To tyle ode mnie. Jeżeli już chcecie pisać pod postem komentarze, to nie na temat swoich wybranków. Może dla kogoś to żart, ale moim zdaniem o poglądach politycznych się nie dyskutuje. Dzięki, i idźcie na te wybory!

• Lubię to! 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
`umcia    690

Mądrze napisane :perfect: 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
FREEZE    2 031

Jak głosować to na bosaka :)

Brak opisu.

• Haha! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Llukaszenko    31
28 minut temu, FREEZE napisał:

Jak głosować to na bosaka :)

Brak opisu.

Ładnie napisane, szkoda że nie jest to tak oczywiste dla wielu innych ludzi. To niezłe boso na wybory :D Szkoda że przesunęli wybory bo byłoby ciekawiej w II turze. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
FREEZE    2 031

TEMAT ZAMKNIĘTY PRZEZ MODERATORA

Jeśli nie zgadzasz się z decyzją moderatora, zgłoś ten post.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.