Skocz do zawartości
Ma{n}iek

przyjęty podanko na admina go mod

Rekomendowane odpowiedzi

Ma{n}iek    11

1. Nick: Ma{n}iek

2. Wiek: 25 lat 

3. Link do banid:https://banid.pl/sprawdz?sid=0:0:36608184 

4. Link do GT: nie posiadam 

5. Twoja znajomość zadań admina: na wczesniejszej edyci i u starego wlasciciela mialem dosc dlugo admina zanjomosc amx dobra 

6. Doświadczenie: steam 2k10 a gram od 2007 roku gdzies :)

7. Coś o sobie: hejka jestem Mariusz pomocny czlowiek z zasadami pomocny i lubiany czlowiek z kazdym staram sie jak najlepsze relacje miec  :) z duzym poczuciem humoru  

8. Dlaczego Ty:  dlaczego ja chcial bym  zapanowac nad kultura osobista ludzi bo az uszy bola czasem jak czlowiek slyszy jak leca bluzgi chial bym pilnowac porzadku na serwerze i likwidowac chwasty - odpaly  lub ludzi co nie wykonuja swych obowiazkow w grze lu tych co wykorzystuja txt  chcial bym sie wykazac i byc wzorem przegrane mam 100h na serwerze i bedzie jescze wiecej  loczneie na tej nowej i starej siecci z 600h bedzie :D pozdrawiam 

9. Mikrofon: micro jest :) i bedzie 

10. Składka za Admina: jesli trzeba to pewnie 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Who is it ?    9

Jestem na Tak Splenia Wymagania  !

+ Online 

+ Doświadczenie z wcześniejszej sieci :) 

+Mikrofon

-Czasami plcze jak go bije :) ale to chyba normalne :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ARGEN2    26

Oj maniek maniek

+ Doświadczenie

+Godziny

Nie oczywiście taki żarcik z "+" nie będe pisał tak jak wszyscy bo wyszedł bym na hipokrytę. Patrząc na to co prezentujesz sobą na serwerze jeśli chodzi o zachowanie to powiem że jest poprawnie. Jesli chodzi o skilla to wiadomo że słabe ale nie o to tu chodzi ;).  A tak na poważnie patrząc na twój całokształt powiem to co rzadko kiedy mówię bo jest osobą z góry nastawioną negatywnie a mianowicie po prostu NADAJESZ SIĘ po prostu masz to czego oczekuję od adminów tej iskry tego czegoś haha. Oczywiście wszytko powinno zacząć się od stażu więc przynieś no kawę prezesowi co  XDD . JESTEM NA TAK GDYBY JAKIŚ ŁEB BY NIE ZROZUMIAŁ TREŚCI (która jest niezbyt poprawnie jeśli chodzi o język polski ale jest z humorem)

Ps: to chyba twoje co? https://www.gametracker.com/player/Ma{n}iek/193.33.176.108:27015/

• Super! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Deduss    1 411

Na tak:

+ Doświadczenie

+ Wiek

+ Składka

+/- GT leciutko do poprawy :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dredek    4 511

PODANIE PRZYJĘTE

Jeśli nie zgadzasz się z decyzją moderatora, zgłoś ten post.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.