Skocz do zawartości
Who is it ?

przyjęty Podanie na Admina Who is it ?

Rekomendowane odpowiedzi

Who is it ?    4

1. Nick: Who is it ? 
2. Wiek: 29 Lat
3. Link do banid: https://banid.pl/sprawdz?sid=0:1:55830776
4. Link do GT: https://www.gametracker.com/player/who is it %3F/193.33.176.108:27015/ Odzyskałem Stare konto 
5. Twoja znajomość zadań admina:  9/10
6. Doświadczenie: Posiadelm już admina na tym serwerze lata temu jak były początki tego servera
7. Coś o sobie: Hej jestem Mariusz mam 29 lat Posiadam 17 miesięczna córeczkę i dużo czasu spędzam z nią między czasie gram sobie w CS 
8. Dlaczego Ty: Uważam ze na poprzedniej serwerowni ręka rękę myła. Mam nadzieje ze tu jest zupełnie inaczej i każdy ponosi konsekwencje swojego zachowania ( czynu) Wykroczenia lub złamania zasad  a nie tylko dlatego ze kolega właściciela to nie zabierze mu Admina I nie da mute lub bana Chce równo uprawienia dla każdego gracza . Gdzie każdy ma prawo głosu.
9. Mikrofon: Tak 
10. Składka za Admina:  oczywiście :) nie a problemu 

Edytowane przez Who is it ?
  • Super! 1
  • Haha! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Deduss    1 387

Proste, że tak:

+ Jest aktywną osobą

+ Doświadczenie 

+ Składka 

Popraw link do GameTracker'a. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ma{n}iek    11

JESTEM NA TAK 

+ONLINE

+SOSWIATCCZENIE 

-PLACZ JAK GO BIJE MOCNO :D  ALE TO NIC :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ARGEN2    24

Zacznę od tego twojego "ręka ręka myję" bo niewiem czy wiesz ale większość adminów jest ze starej sieci i pisanie takiego czegoś w podanie skłania mnie do pisanie na twój temat w negatywnym sposób. Bo w tej sytuacji nie piszesz o poszczególnych osobach tylko o całej administracji serwera która po napisaniu przez ciebie takiego czegoś nie będzie patrzyła na ciebie w sposób dobry co tez może powodować zgrzyty pomiędzy tobą ( jakbyś dostał admina ) a innymi adminami a szczerze mówiąc jakby doszło do takiego czegoś to właściciele musieli by wybierać między tobą a resztą administracji co spowodowało by oburzenie nie tylko u nas ale i u całej społeczności serwera która nie patrzył na aktualną administracje w ten sposób jak na osoby które umieją tylko rozdawać bany ale na osoby które dodają na serwera energie, zabawę i inne tym podobne rzeczy i po mimo to że osobiście nic do ciebie nie mam to podpadłeś mi jak i całej administracji ze starej sieci. A kolejne jest to że oprócz tego co opisałem powyżej w pod punkcie " Dlaczego ty?" nie napisałeś nic co chciałbym oczekiwać od administratora. I oczywiście mógł bym napisać wszytko od tego śmiesznego waszego całego + i - ale jak sie na to patrzy to wiadomo że więcej jest plusów jak minusów bo jesteś aktywny ludzie cię znają ( niewiem czy w pozytywnym tego słowa znaczeniu) godzin masz dużo i ogólnie jeśli patrzymy na pryzmat twojej gry na serwerze to wszytko wydaje się dobrze ale jak już patrzymy na to tak jak ja to już nie jest tak kolorowo.  I tu się kończy moja długo wypowiedz która prowadzi nas do tego że NIE powinieneś dostać admina i to nie przez to że malo grasz czy coś bo jak napisałem to wszytko masz ponad przeciętne ale przez pryzmat twojego stosunku do administracji ze starej sieci która nie jest pozytywna i możesz mi uwierzyć że z takim stosunkiem nigdy nie powinieneś tego admina dostać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Who is it ?    4
12 minut temu, ARGEN2 napisał:

Zacznę od tego twojego "ręka ręka myję" bo niewiem czy wiesz ale większość adminów jest ze starej sieci i pisanie takiego czegoś w podanie skłania mnie do pisanie na twój temat w negatywnym sposób. Bo w tej sytuacji nie piszesz o poszczególnych osobach tylko o całej administracji serwera która po napisaniu przez ciebie takiego czegoś nie będzie patrzyła na ciebie w sposób dobry co tez może powodować zgrzyty pomiędzy tobą ( jakbyś dostał admina ) a innymi adminami a szczerze mówiąc jakby doszło do takiego czegoś to właściciele musieli by wybierać między tobą a resztą administracji co spowodowało by oburzenie nie tylko u nas ale i u całej społeczności serwera która nie patrzył na aktualną administracje w ten sposób jak na osoby które umieją tylko rozdawać bany ale na osoby które dodają na serwera energie, zabawę i inne tym podobne rzeczy i po mimo to że osobiście nic do ciebie nie mam to podpadłeś mi jak i całej administracji ze starej sieci. A kolejne jest to że oprócz tego co opisałem powyżej w pod punkcie " Dlaczego ty?" nie napisałeś nic co chciałbym oczekiwać od administratora. I oczywiście mógł bym napisać wszytko od tego śmiesznego waszego całego + i - ale jak sie na to patrzy to wiadomo że więcej jest plusów jak minusów bo jesteś aktywny ludzie cię znają ( niewiem czy w pozytywnym tego słowa znaczeniu) godzin masz dużo i ogólnie jeśli patrzymy na pryzmat twojej gry na serwerze to wszytko wydaje się dobrze ale jak już patrzymy na to tak jak ja to już nie jest tak kolorowo.  I tu się kończy moja długo wypowiedz która prowadzi nas do tego że NIE powinieneś dostać admina i to nie przez to że malo grasz czy coś bo jak napisałem to wszytko masz ponad przeciętne ale przez pryzmat twojego stosunku do administracji ze starej sieci która nie jest pozytywna i możesz mi uwierzyć że z takim stosunkiem nigdy nie powinieneś tego admina dostać

Po pierwsze  dobrze wiesz jak było na starej sieci Każdy z każdym miałem bardzo dobry kontakt. Lecz jak dales dowody na danego admina bo złamał zasady to i tak admin nie został mu  odebrany ani nie dostał żadnego upomnienia  i nie mowie w tym momencie o każdym lecz o adminach którzy  łamali zasady a na boku z właścicielem serwerowni wyśmiewali danego użytkownika. Forum nie było aktywne przez danych adminow i mimo tego tez nie dostawali żadnych uwag ani kar po co kolega właściciela i dlatego dalej miał admina Dlatego cieszę się ze ciec Cs-One się Skończyła Nowe Forum Nowy Właściciel z zasadami przede wszystkim. Nie Dla kolegów i znajomych ale Dla wszystkich graczy tego Serwera . Każdy powinien być traktowany równo i bez żadnych ulg bo to kolega właściciela albo opiekuna ale widzę ze nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi do końca wiec rozwinąłem to troszkę bardziej.  do Ciebie Jako Admina nie miałem nigdy żadnych zastrzeżeń nigdy nie stawałeś po stronie Kolegi tylko patrzyłeś na każdego w taki sam sposób lecz nie wszyscy byli tacy sami :) 

Pozdrawiam :) i dziękuje za wypowiedz.

• Haha! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ARGEN2    24
30 minut temu, Who is it ? napisał:

Po pierwsze  dobrze wiesz jak było na starej sieci Każdy z każdym miałem bardzo dobry kontakt. Lecz jak dales dowody na danego admina bo złamał zasady to i tak admin nie został mu  odebrany ani nie dostał żadnego upomnienia  i nie mowie w tym momencie o każdym lecz o adminach którzy  łamali zasady a na boku z właścicielem serwerowni wyśmiewali danego użytkownika. Forum nie było aktywne przez danych adminow i mimo tego tez nie dostawali żadnych uwag ani kar po co kolega właściciela i dlatego dalej miał admina Dlatego cieszę się ze ciec Cs-One się Skończyła Nowe Forum Nowy Właściciel z zasadami przede wszystkim. Nie Dla kolegów i znajomych ale Dla wszystkich graczy tego Serwera . Każdy powinien być traktowany równo i bez żadnych ulg bo to kolega właściciela albo opiekuna ale widzę ze nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi do końca wiec rozwinąłem to troszkę bardziej.  do Ciebie Jako Admina nie miałem nigdy żadnych zastrzeżeń nigdy nie stawałeś po stronie Kolegi tylko patrzyłeś na każdego w taki sam sposób lecz nie wszyscy byli tacy sami :) 

Pozdrawiam :) i dziękuje za wypowiedz.

Jeśli się cieszysz że sieć na której grałeś tyle czasu się skończyła To jesteś przeze mnie skreślony. Jeśli ty dostaniesz admina to mnie możecie wyjebać. Nie będę pisał więcej bo mam to w dupie pozdro 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Who is it ?    4
20 minut temu, ARGEN2 napisał:

Jeśli się cieszysz że sieć na której grałeś tyle czasu się skończyła To jesteś przeze mnie skreślony. Jeśli ty dostaniesz admina to mnie możecie wyjebać. Nie będę pisał więcej bo mam to w dupie pozdro 

Właśnie teraz Pokazałeś Kto komu każe wybierać :) I jak zachowywała się Administracja Na poprzedniej sieci :) Gratulacje .

Notatka dodana przez Ajin, .

Podania to nie są tematy do prowadzenia konwersacji // Słowne. W swoim podaniu możesz wypowiedzieć się tylko raz // Następna odpowiedź będzie skutkowała odrzuceniem podania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ARGEN2    24
6 minut temu, Who is it ? napisał:

Właśnie teraz Pokazałeś Kto komu każe wybierać :) I jak zachowywała się Administracja Na poprzedniej sieci :) Gratulacje .

To nie jest wybór jesli dotsaniesz admina bo bedziesz miał wiekszość na tak bo na tym polega demokracja i nie każdy może się z nią zgadzać a w tym groni8e jestem ja więc jesli dostaniesz range sam zloże rezygnacje proste jak budowa cepa wszytko zalezy od ludzi jak ciebie ocenią. A sam napisałeś że każdy ma prawo głosu ja swój głos oddałem więc zobaczymy jak będzie dalej pozderki

• Nie lubię tego! 1
Notatka dodana przez Ajin, .

Podania to nie są tematy do prowadzenia konwersacji // Słowne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na TAK

gt+

Doświadczenie +

Składka +

@Ajin mógł byś nadać im upomnienie  albo ostrzeżenie bo chyba regulaminu forum nie czytali :))

Edytowane przez AntiSocialBaby
  • Lubię to! 2
  • Haha! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dredek    4 486

PODANIE PRZYJĘTE

Jeśli nie zgadzasz się z decyzją moderatora, zgłoś ten post.

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.