Skocz do zawartości
Stalker

odrzucony Podanie na Admina - Stalker

Rekomendowane odpowiedzi

Stalker    0

1. Nick: Stalker
2. Znajomość Sourcemod (1-10):8
3. Sprawny i działający mikrofon:Oczywiście
4. Składka (sms/przelew/psc):To się zobaczy może inaczej będę płacił ale może to być nieregularne 
5. Parę słów o sobie :No co mam 19,lat pracuje w firmie dekarskiej,jeżdżę na motorze,jestem nałogowym palaczem,jestem bardzo sympatyczną osoba,jestem do bólu szczery ale to chyba raczej wada w wolnych chwilach pogram sobie w cs tez coś tam gram w Siate i w kosza za to nie przepadam za piłką nożną
6. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem:Zauważyłem mały problem z administracją,Troszku cheaterów też lata na serwerze no i co chciałem trochę pomóc i moje doświadczenie jest dosyć duże
7. Link do profilu STEAM:https://steamcommunity.com/profiles/76561198964221183?fbclid=IwAR27zr3X-QkXIGeMG5AfXDh7HjczuKVVARp75s0orcT6RrSBbF7S8P6SGAQ
8. Link do GT:https://www.gametracker.com/player/Stalker/91.224.117.94:27050/
9. Jesteś w stanie przegrać minimum 20 godzin w ciągu miesiąca?: Niestety nie potrafię tego określić chodź 20 h w ciągu 1 mies to nie dużo raczej dam rade
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: Od 2012 roku chyba 1 mies po premierze gry podkreślam moje mejn konto zostało skradzione w 2018 na początku 2019 wróciłem do Cs:GO
11. Czy posiadałeś już admina :Tak wiele razy na takich serwerach jak Komandosi/hejdz/spark i tak dalej i tak dalej 
12. Ile masz lat:19

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
virek    282

Pograj dłużej na serwerze bo po jednym dniu gry nie ma szans. Zapraszam do złożenia podania za tydzień. Pozdrawiam. 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
virek    282

PODANIE ODRZUCONE

Jeśli nie zgadzasz się z decyzją moderatora, zgłoś ten post.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.