Skocz do zawartości
Somka

Ban za zarażanie?

Rekomendowane odpowiedzi

Somka    0

Witam
Dzisiaj grając na zombie plague dostałem bana za "skaczesz matką w kampie". Nie mam pojęcia co ma na myśli administrator, próbowałem zarazić typka, który był na drzewie, ja skakałem aby go dosięgnąć, raz go uderzyłem i po tym on zaczął też skakać. Potem zbugowałem się w drzewie, nie mogłem się ruszyć i po około 5 sekundach dostałem bana. Chciałbym dostać wyjaśnienie za co ten ban,  bo jak dla mnie to dostałem bana za próbę zarażenia człowieka. Zbanował mnie XxBiałyWilkxX

Kgmmd1n.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
33 minuty temu, Somka napisał:

Witam
Dzisiaj grając na zombie plague dostałem bana za "skaczesz matką w kampie". Nie mam pojęcia co ma na myśli administrator, próbowałem zarazić typka, który był na drzewie, ja skakałem aby go dosięgnąć, raz go uderzyłem i po tym on zaczął też skakać. Potem zbugowałem się w drzewie, nie mogłem się ruszyć i po około 5 sekundach dostałem bana. Chciałbym dostać wyjaśnienie za co ten ban,  bo jak dla mnie to dostałem bana za próbę zarażenia człowieka. Zbanował mnie XxBiałyWilkxX

Kgmmd1n.png

Tak to jest jak się wchodzi na serwer a nie czyta się regulamin hmm. Byłeś/aś matką zombie, jeszcze perfidnie skakałaś mi i punkiemu. Więc dostałaś za skakanie, a jeszcze jedno jeśli ktoś nie czyta regulaminu to nie zwalnia go z przestrzegania. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Punkie    612

3.15 Skakanie matką w kampie: Ban do 3 godzin 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Somka    0

Widzę że jest taki punkt, ale nie wiedziałem co znaczy
Gra zaczęła się od kilku zombie, a więc było wiele matek, potem umarłem i zauważyłem kogoś na drzewie. Czyli miałem go olać, pomimo to, że mogłem go zarazić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Punkie    612

Ale czy mówimy o sytuacji na drzewie czy w ślimaku drewnianym gdzie skakałeś jako matka zm.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Somka    0

Jakim ślimaku?
Dostałem bana zaraz po tym jak próbowałem zarazić kogoś na drzewie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Somka napisał:

Jakim ślimaku?
Dostałem bana zaraz po tym jak próbowałem zarazić kogoś na drzewie

Wybacz somka ale grałem wtedy, skakałeś w ślimaku będąc matką.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ajin    1 017

To skarga, odwołanie czy co? @Punkie nie znam się na zm. Daj znać co robimy to wrzucę tam gdzie będzie trzeba :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi