Skocz do zawartości
dredek

[CSGOMOD] Rekrutacja na opiekuna

Rekomendowane odpowiedzi

dredek    4 511

Witam,

Otwieram rekrutację na opiekuna serwera CSGO MOD 1.6. Zadaniem opiekuna będzie zajęcie się działem na forum, sprawdzanie adminów, organizowanie konkursów itd. Osoba ta powinna być aktywna na serwerze jak i posiadać chęci oraz czas na sprawdzanie i zgłaszanie błędów z forum.

Znajomość FTP nie będzie brana tutaj pod uwagę, potrzebuję osoby, która gra na serwerze i będzie zaglądała na forum.

Potrzebuje (NAJLEPIEJ) dwóch opiekunów.

Wzór:

Imię:  
Nick:
Ile czasu dziennie możesz poświęcić serwerowi:  
Staż na serwerze:  
STEAM:  
Czy miałeś na innej sieci [email protected] lub [email protected](podaj nazwy, bez linków):  
Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?:  
Dlaczego akurat Ty:
Wsparcie finansowe dla serwera(tak/nie):

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Deduss    1 411

Imię: Kacper.

Nick: Deduss :)

Ile czasu dziennie możesz poświęcić serwerowi: 2,5-4.

Staż na serwerze: Staż akurat nie jest długi, ponieważ serwery niedawno dołączyły do naszej sieci. Wcześniej nie miałem żadnej styczności z tym serwerem.  

STEAM: https://steamcommunity.com/id/dedussik/

Czy miałeś na innej sieci [email protected] lub [email protected](podaj nazwy, bez linków): Nie, nie miałem. 

Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?: Tak, jestem członkiem UB Team'u. 

Dlaczego akurat Ty: Dotychczas nikt jeszcze nie skusił się na złożenie podania. Pomyślałem, że mogę spróbować swoich sił na stanowisku "Opiekun serwera". Jestem dosyć aktywną osobą na forum, a wiem, że takiej osoby poszukujecie. Na owym stanowisku jeszcze nie "siedziałem", ale admina miałem już wiele razy, więc z opiekunem nie powinienem mieć dużych problemów. Chociaż jest to moje pierwsze podanie na tego typu posadę, więc nigdy nie wiadomo. 

Wsparcie finansowe dla serwera(tak/nie): Myślę, że na obecną chwilę nie, ale może w przyszłości.

Pozdrawiam <3 

• Lubię to! 6
  • Dziękuję! 1
Notatka dodana przez dredek, .

Zgłoś się do mnie, zobaczymy co z Tobą zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Imię: Marcin
Nick: AntiSocialBaby
Ile czasu dziennie możesz poświęcić serwerowi: od 2-6h dziennie zależy od dnia
Staż na serwerze: 5/6 dni 
STEAM: https://steamcommunity.com/profiles/76561199068699676/ o 14 kupuje cs 1.6 na steam jak coś  
Czy miałeś na innej sieci [email protected] lub [email protected](podaj nazwy, bez linków): Nie, nie miałem 
Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?: Nie
Dlaczego akurat Ty: Dlaczego ja ? Aktualnie nie ma na serwerze żadnego Opiekuna, a ja gracz serwera chciał bym zostać Opiekunem serwera
a jako gracz chciał bym spróbować swoich sił jako Opiekun wiem, że może jestem jeszcze młody i nigdy nie byłem opiekunem na żadnej sieci serwerów
ale za to byłem kilkanaście razy już adminem nie jednego serwera cs'a i chciał bym w końcu spróbować coś nowego 
Wsparcie finansowe dla serwera(tak/nie): Tak 
  • Haha! 4
Notatka dodana przez dredek, .

Masz za mały staż, spróbuj na stanowisku admina.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi