Skocz do zawartości
dredek

[ONLYDD2] Rekrutacja na opiekuna serwera

Rekomendowane odpowiedzi

dredek    4 511

Zamierzam przeczytać dokładnie każdy post, więc proszę, postarajcie się, podając argumenty wskazujące na to, że jednak zrobicie na tym serwerze coś więcej niż jeden konkurs na miesiąc.

Wzór

Imię:  
Nick:
Ile czasu dziennie możesz poświęcić serwerowi:  
Staż na serwerze:  
STEAM:  
Znajomość AMX (1-10):  
Czy miałeś na innej sieci [email protected] lub [email protected](podaj nazwy, bez linków):  
Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?:  
Dlaczego akurat Ty(opisz co planujesz zrobić dla dobra serwera):
Wsparcie finansowe serwera(tak/nie):

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zangetsu    28

Imię: Radosław,

Nick: Zangetsu,

Ile czasu dziennie możesz poświęcić serwerowi: w zależności - 2 do 6 h + dostępność na steam dla każdego do późnych godzin wieczornych.

Staż na serwerze: pierwsze wejście lipiec 2015,

STEAM: STEAM_0:1:38681495,

Znajomość AMX (1-10): 10,

Czy miałeś na innej sieci [email protected] lub [email protected](podaj nazwy, bez linków): Nie,

Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?: Administrator Only DD2 i GOMOD,

Dlaczego akurat Ty(opisz co planujesz zrobić dla dobra serwera): ciężko odpowiada się na to pytanie gdyż informacja zwrotna zawsze jest mocno subiektywna. 

Dlaczego ja? Odkąd pamiętam, zawsze lubiłem czymś zarządzać, organizować i modyfikować. Zawsze jest miejsce i czas na rozwój, który może mieć miejsce przy odpowiednim wsparciu merytorycznym. Potrafię nawiązać dobry kontakt z każdym graczem, który przyjdzie na serwer. Mam doświadczenie na tej funkcji, ponieważ pełniłem ją na CsOne, zanim zostało zamknięte. Dobrze oceniam swoją kadencję na tym stanowisku, gdyż wprowadziła pewien poziom organizacyjny i jakościowy w kwestii administracji na serwerach. To samo chciałbym wprowadzić tutaj, lecz już z częściowo nową jak i starą kadrą. Wierzę, że przy odpowiednim podejściu, będziemy potrafić zapełnić ten serwer dużo częściej.

Wsparcie finansowe serwera(tak/nie): jeśli będzie konieczność wsparcia poza składką admina i VIP to mogę go wesprzeć.

Pozdrawiam - Zangi

• Lubię to! 6
Notatka dodana przez dredek, .

Zgłoś się do mnie na rozmowę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
300m    1
Imię:  Norbert
Nick: 300m (o o)7
Ile czasu dziennie możesz poświęcić serwerowi:  3-4 h
Staż na serwerze:  Jeżeli liczy się poprzedni właściciel to 3 lata
STEAM:  STEAM_0:0:502456943
Znajomość AMX (1-10):  9
Czy miałeś na innej sieci [email protected] lub [email protected](podaj nazwy, bez linków):  -
Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?:  Nie
Dlaczego akurat Ty(opisz co planujesz zrobić dla dobra serwera): Sprawdzony w bojach doświadczony (2 lata adminowania ) . Co mogę zrobić dla serwera myślę ,że fajna atmosfere i przede wszystkim dbać o uczciwą i spokojną grę dla użytkowników .
Wsparcie finansowe serwera(tak/nie): Nie stanowi to problemu jeżeli zajdzie taka potrzeba jak najbardziej wesprę . 
  • Lubię to! 1
Notatka dodana przez dredek, .

Zgłoś się do mnie na rozmowę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi