Skocz do zawartości
Gabarit

Osłabienie Phantoma

Rekomendowane odpowiedzi

Gabarit    237

Jak w temacie. Klasa jest zdecydowanie za mocna nawet jak na klasę premium patrząc na fakt, że posiada ogranicznik rozrzutu + AK + 7 więcej dmg... Jak ktoś na tej klasie zdobędzie jeszcze jakiś perk na dodatkowy dmg albo niewidkę (nanosuit) to można tylko czekać jak wyjdzie z serwera bo granie nim nie wymaga wybitnych umiejętności do siania postrachu wśród graczy.

Moje propozycje są takie:
1. Albo wywalić mu to 7DMG (Ak jako najmocniejszy karabin i ogranicznik w zupełnie by wystarczyło) i dodać jeszcze jedną monetę za kill w ramach rekompensaty.
2. Zmienić 7DMG -> 5DMG i zablokować wszystkie perki dodające jakiekolwiek dodatkowe bonusy do obrażeń (stalowe naboje, platynowe naboje, naboje monstrum itd.)
3. Zabrać mu to 7DMG, zmniejszyć widoczność do 80 i dać moduł odrzutowy (żeby bardziej nawiązywał do nazwy)

No chyba, że któryś z opiekunów/graczy miałby lepszy pomysł jak go lepiej zbalansować to śmiało pisać w odpowiedziach bo klasa jest do zmienienia na 100% i ewentualne zostawienie go bądź buffowanie jak ktoś ostatnio wspomniał w jednym z tematów jest po prostu śmieszne patrząc na to co można zrobić tą klasą bez skilla a co gorsza jak potrafi się grać na poziomie minimum średnim :) Pozdrawiam i liczę na duży odzew aby ktoś się w końcu zajął tym potworem. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
FREEZE    1 330

Jedni piszą, że klasa za słaba i potrzebuje buffa, teraz zaś powstał temat żeby go znerfić 🤣 Jak dla mnie klasa jest okej i nie potrzebuje zmian. Mocniejsza niż zwykłe, czyli tak jak powinno być w końcu to klasa Premium, ale nie jest też przesadzona.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gabarit    237
3 minuty temu, FREEZE napisał:

Jedni piszą, że klasa za słaba i potrzebuje buffa, teraz zaś powstał temat żeby go znerfić 🤣 Jak dla mnie klasa jest okej i nie potrzebuje zmian. Mocniejsza niż zwykłe, czyli tak jak powinno być w końcu to klasa Premium, ale nie jest też przesadzona.

Piszą tak bo sami nią grają i według nich klasa nijak ma się do jej nazwy Wejdź czasem jak KwaSss i RIDEREK są razem na serwerze, mają +/- 100lvl i do tego jakiś perk na dmg gdzie ja na klasie która zapewnia mi 340 hp ginę po 3/4 strzałach nie dostając w głowę :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
FREEZE    1 330
40 minut temu, Gabarit napisał:

Piszą tak bo sami nią grają i według nich klasa nijak ma się do jej nazwy Wejdź czasem jak KwaSss i RIDEREK są razem na serwerze, mają +/- 100lvl i do tego jakiś perk na dmg gdzie ja na klasie która zapewnia mi 340 hp ginę po 3/4 strzałach nie dostając w głowę :D 

Grając technikiem jakos daje sobie radę.. To klasa premium musi być mocniejsza od pozostałych, ale dla mnie nie jest jakas przesadzona. Takie moje zdanie, ale dajmy się wypowiedzieć innym graczom. 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Desquerto    344

Moim zdaniem ta klasa jest w sam raz i nie powinno się jej ruszać. Jest to klasa Premium, która musi być mocna i dawać przewagę bo o to chodzi w klasach za które się płaci.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
hi boiiii    966

Na nie. Jest perk ,,prawdziwy tt" który właśnie daje ak oraz +7dmg. Czyli co? To też ma być zmieniona? A jako iż to jest klasa Premium to powinna być ona lekko mocniejsza niż inne zwykłe klasy. Jak dla mnie jest dobrze jak jest 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
JoKeR    1 395

Phantom od początku jest taki sam i nikt nigdy nie narzekał to logiczne że jak ktoś wbije większy lvl to będzie dobra ta klasa nawet jak wbijesz zwykła klasą duży lvl to już będziesz kosil 

• Lubię to! 1
  • Haha! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gabarit    237

@__Cyranek__ do zamknięcia bo tu nikt nigdy nie zauważy problemu w tej klasie jeśli nie gra się regularnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.