Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Bacior    287

Tak jak pisałem wyżej, dodać takowe odznaczenia, ale nie za reputacje czy posty. Tylko awansować raz tygodniowo wybraną liczbę osób, które najbardziej zasłużyły na odznaczenie. Normalnym jest to, że wszyscy robią coś dla forum, ale są osoby, które tez robią więcej i właśnie dla takich osób było by odznaczenie, w każdym tygodniu 1 zrobi więcej, a drugi mniej. 

@Piotr czy bez wtyczki byłoby takie coś możliwe? 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Piotr    1 075

I na jakiej podstawie mam stwierdzić kto bardziej zasłużył? Zaraz zacznie sie gadanie, że osoby z dupy dostaja odznaczwnia.

Od tego jest użytkownik miesiaca.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Bacior napisał:

Tak jak pisałem wyżej, dodać takowe odznaczenia, ale nie za reputacje czy posty. Tylko awansować raz tygodniowo wybraną liczbę osób, które najbardziej zasłużyły na odznaczenie. Normalnym jest to, że wszyscy robią coś dla forum, ale są osoby, które tez robią więcej i właśnie dla takich osób było by odznaczenie, w każdym tygodniu 1 zrobi więcej, a drugi mniej. 

Wątpię aby ktoś wziął by taką odpowiedzialność aby przyznawać awans osobie z własnej decyzji lepiej aby jakiś system czy program to robił niż jakaś osoba bo później będą pretensje do tej osoby że dala awans takiej osobie a nie tam tej ...

• Nie lubię tego! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Bacior    287
5 minut temu, Piotr napisał:

I na jakiej podstawie mam stwierdzić kto bardziej zasłużył? Zaraz zacznie sie gadanie, że osoby z dupy dostaja odznaczwnia.

Od tego jest użytkownik miesiaca.

Osoby udzielające się na forum, osoby, które dużo pomagają innym, świeca przykładem. Takie osoby według mnie zasługują na odznaczenie. 

Chodzi mi poprostu o to, ze jak zostaną dodane takowe odznaczenia forum bardziej będzie tętnić życiem, ludzie beda się bardziej starać, będą bardziej aktywni w różnych działach. 

/Edit 

@Kochany Alkoholik :* 

Ale to nie jedna osoba decyduje, tylko cały skład czerwonych. 

Byłem na jednym forum i tam działało to mniej więcej tak samo 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Bacior    287
8 minut temu, Kochany Alkoholik :* napisał:

Uważasz że czerwoni nie mają nic innego do roboty tylko zastanawiać/wybierać kto dostanie awans a kto nie ? 
Lepiej będzie jak to jakiś system będzie wybierał kto otrzymuje awans a kto nie :)

To może odrazu tunerem losowac, nadać każdemu numer i taki jaki numer wypadnie, to odznaczenie. 

A czy administracja ma co robic? Hmm raz w tygodniu znaleźli by może godzinkę żeby to przegadac nie wiem. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Assartani    1 089
1 godzinę temu, Bacior napisał:

@Piotr czy bez wtyczki byłoby takie coś możliwe? 

Nie, to się nie sprawdzi..

Zaraz pojawi się płacz, że odznaczenia są nie sprawiedliwe..

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ajin    878

Pomysł z naznaczaniem osób poprzez decyzje administracji to najgłupsze co słyszałem xD Wszystko tylko nie to, błagam xD

• Lubię to! 1
  • Haha! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dredek    4 248

Jeśli chcecie jakiś rozbudowany system odznaczeń to @Piotr wysłał już takową wtyczke: https://invisioncommunity.com/files/file/7940-iawards/

Kosztuje ona po przeliczeniu 100,75 zł i oferuje fajne możliwości typu zdobywanie różnych odznak na forum za wykonanie x czynności, dodatkowo można dodawać też odznaczenia za zostanie miss/misterem forum i inne bajery. Na forum macie zbiórki w panelu bocznym, jeśli ktoś jest zainteresowany może wpłacać aż w końcu się uzbiera i ją zakupimy :)

Jeśli byśmy już uzbierali na tą wtyczkę to potem @Piotr musiałbym wsio przerobić tak żeby były graficzki tak jak pisaliście w tematach typu te z kantera. 

Temat jest otwarty więc jeśli macie jeszcze jakieś sugestie, pomysły to piszcie śmiało.

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi