Skocz do zawartości
dredek

Rekrutacja na Opiekuna ARENA 1vs1 #2 [CS:GO]

Rekomendowane odpowiedzi

dredek    4 193

Witamy, oficjalnie został otwarty nabór na Opiekuna Serwera ARENA 1vs1 #2 [CS:GO].

Zapraszamy do pisania podań w tym temacie.

Wzór:

1. Imię:
2. Wiek:
3. Link do GT:
4. Miałeś już jakieś doświadczenie?:
5. Dlaczego Ty:
6. Jak widzisz swoją pracę?:
7. Pomoc finansowa dla serwera?:
8. Ile przegrałeś czasu na serwerze?
9. Kontakt:

Wymagania:

• Aktywność na forum [MINIMUM 30 POSTÓW] 
  • Aktywność na serwerze [MINIMUM 20 GODZIN]
  • Dobra opinia wśród graczy oraz adminów 
  • Minimum 15 lat
  • Pomoc finansowa
  • Umiejętność współpracy w grupie
  • Uczciwość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
CoffeLake    28
Na wstępie chcę powiedzieć że przyjmę wszelaką krytykę to co się wam nie podoba w tym podaniu i krytykę o mojej osobie  , Pozdrawiam

1. Imię: Kuba

2. Wiek: 16

3. Link do GT: https://www.gametracker.com/player/CoffeLake/145.239.19.183:27300/

4. Miałeś już jakieś doświadczenie?: Tak byłem właścicielem dużego serwera JailBreak zresztą pisanego od podstaw przez mojego kolegę razem tworzyliśmy ten serwer nie było problemu
właściciele sieci byli zadowoleni że gracze przychodzą na forum i sieć się rozwijała to samo było z serwerem w ekipie nie trzymaliśmy także osób które po prostu nie nadawały się , były ogarnięte osoby które znaliśmy nie było żadnych spin , serwer regularnie
był opłacany reklama także jakoś się to trzymało jako że ten serwer JB był autorski kolega również napisał skrypt AMXX na flagi aby połączyć to razem z rekrutacją na początku CT było dla wszystkich każdy mógł wchodzić ale jeśli było więcej niż 16 Więźniów to wtedy limit się nakładał i osoba z daną flagą b mogła tylko wejść do CT
nie prowadzę już tego serwera bo to było z rok temu , przyszła szkoła i przyszły obowiązki które musiałem spełniać 

6. Jak widzisz swoją pracę?: Jeśli otrzymam szansę od siebie na pewno dam kulturę oraz stanowczość ponieważ nie lubię jak ktoś odwala manianę . Codziennie mógłbym poświęci od 2-4h na serwer a dokładnie na obowiązki które zostaną na mnie nałożone , tak jak przyjmowanie podań czy też opłata na reklamę wiem od czego trzeba zacząć aby rozbudować taki serwer nie jestem nowy w tej dziedzinie że tak powiem nie jest mi to obce  , Wyglądało by to jak normalny dzień z życia admina sprawdzanie czy nikt nikogo nie wyzywa czy młodsze osoby kulturalnie się wyrażają
czy ktoś bawi się w WH albo AIM'a no ale też mógłbym sprawdzać podania na Admina , forum to dla mnie pestka zresztą też kiedyś tworzyłem to co tutaj stworzył @dredek. Stanowisko nie jest mi obce i myślę że mógłbym się nadać.

7. Pomoc finansowa dla serwera?: Coś się tam znajdzie  

8. Ile przegrałeś czasu na serwerze? : 50 MIN

9. Kontakt: PW , FB ( mogę zrobić GG )
  • Haha! 1
Notatka dodana przez dredek, .

Nadrób godziny i wtedy się odezwij to pomyślimy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi