Skocz do zawartości
dredek

Rekrutacja na Opiekuna ONLY MIRAGE [CS:GO]

Rekomendowane odpowiedzi

dredek    4 579

Witamy, oficjalnie został otwarty nabór na Opiekuna Serwera ONLY MIRAGE [CS:GO].

Zapraszamy do pisania podań w tym temacie.

Wzór:

1. Imię:
2. Wiek:
3. Link do GT:
4. Miałeś już jakieś doświadczenie?:
5. Dlaczego Ty:
6. Jak widzisz swoją pracę?:
7. Pomoc finansowa dla serwera?:
8. Ile przegrałeś czasu na serwerze?
9. Kontakt:

Wymagania:

• Aktywność na forum [MINIMUM 30 POSTÓW] 
  • Aktywność na serwerze [MINIMUM 40 GODZIN]
  • Dobra opinia wśród graczy oraz adminów 
  • Minimum 15 lat
  • Pomoc finansowa
  • Umiejętność współpracy w grupie
  • Uczciwość
  • Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Aztek    1

1. Imię: Dawid.

2.Wiek: 15lat.

3.Nie posiadam.

4. W cs 1.6 byłem adminem na serwerze już nie pamiętam jakim.

5.Ponieważ siedzę w obecnym czasie na serwerze około 3h na dzień i się denerwuje gdyż siedzę na tym serwerze bodajże 4dzień było na nim przynajmniej 5cheaterów którzy psują rozgrywkę mi i innym graczom a adminów raczej nie ma za dużo jak widzę więc chciałbym zostać adminem żeby rozgrywka była bez cheaterów i pełna zajawki do cs'a.

6.Moją prace na tym serwerze widzę tak że jak bym grał na serwerze z innymi graczami to by było mega spokojnie na serwerze bez cheaterów nie potrzebnych sprzeczek i mikro +13

7.Raczej bym powątpił w tym punkcie.

8. No nie wiem w 4dni czy tam 3 bodajże myśle że już jest przynajmniej 12h przez ten czas wbiłem golda 2

9.Email: [email protected]

Notatka dodana przez Piotr, .

Odrzucone.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1. Imię: Jakub
2. Wiek:17
3. Link do GT: Nie posiadam.
4. Miałeś już jakieś doświadczenie?: Byłem adminem na JB w 1.6 
5. Dlaczego Ty: Ponieważ zauważyłem, że coraz więcej osób psuje rozgrywkę na tym serwerze innym graczom cheatując.
6. Jak widzisz swoją pracę?: W porządku myślę, że dużo pomogę na tym serwerze.
7. Pomoc finansowa dla serwera?: Trochę szkoda mi kasy na cs go :P
8. Ile przegrałeś czasu na serwerze? Nie wiem ponad 15 bodajże, iż gram codziennie po kilka godzin.
9. Kontakt: email; [email protected]

Odrzucone.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Vitex    5
Napisano (edytowane)
W dniu 16.04.2020 o 17:57, dredek napisał:

1. Imię:Wiktor
2. Wiek:15
3. Link do GT:https://www.gametracker.com/player/♔ vit3x ♔/145.239.20.145:27035/
4. Miałeś już jakieś doświadczenie?:Miałem na serwerze Advgaming jako Administrator
5. Dlaczego Ty:Gram teraz często na tym serwerze i jest pełno cheaterów pisze do innych administratorów ze musza wbic i to juz jest męczące dlatego przyda wam sie taki co gra duzo 
6. Jak widzisz swoją pracę?:widze ja znakomicie bo miałem juz doświadczenie jako administrator wiec napewno sobie poradze
7. Pomoc finansowa dla serwera?:narazie nie bede wstanie wpłacic zadnego psc przez wirusa powiem tak zrezygowałem z serwera advgaming bo chcieli wyłudzic pienadze myśle ze tak tu nie bedzie bo chce tylko pomoc przy ogarnieciu serwera
8. Ile przegrałeś czasu na serwerze? mam druge konto wiec chyba jakies 30+h
9. Kontakt:steam
Edytowane przez Vitex
  • Lubię to! 1
  • Przykro mi! 1
  • Nie lubię tego! 1
Notatka dodana przez dredek, .

Odrzucone, jeśli jesteś zainteresowany adminem to złóż podanie w odpowiednim dziale.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1. Imię:Kacper
2. Wiek:13
3. Link do GT:Wywala mnie i skopiowac linku nieng
4. Miałeś już jakieś doświadczenie?:Tak
5. Dlaczego Tak:Bo lubie pomagac gracza itp gram 8h dziennie
6. Jak widzisz swoją prace:8h dziennie, ogatniete ct Itp
7. Pomoc finansowa dla serwera?:Raczej ta
8. Ile przegrałeś czasu na serwerze?:narazie kolo 8h ale bedzie wiecej bo zaczynam grac
9. Kontakt:Discord:Kacperras12#9336

• Wow! 1
  • Przykro mi! 1

Złóż podanie w odpowiednim dziale. Ten temat na pewno nie jest dla Ciebie. lol

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
1. Imię: Rafał
2. Wiek: 15 
3. Link do GT:  
4. Miałeś już jakieś doświadczenie?: jestem moderatorem na kanale zebopl,oraz byłem administratorem na serwerze 1vs1.
5. Dlaczego Ty: ponieważ kram na tym serwerze po kilka godzin dziennie i czasami gdy nie ma żadnego admina na serwerze trafi na niego jakiś cheater psuje grę innym osobom na serwerze.
6. Jak widzisz swoją pracę?: pomaganie nowym graczom  z zapoznaniem się na serwerze pomaganie w zakupie vipa pilnowanie porządku na serwerze.
7. Pomoc finansowa dla serwera?:Regularnie wykupuje vipa
8. Ile przegrałeś czasu na serwerze? około 80h
9. Kontakt: [email protected] Discord polski kartofel#2966
Edytowane przez polski kartofel
  • Lubię to! 1
  • Haha! 2

Nie podałeś nam swojego nicku. Spróbuj swoich sił jako admin serwera i złóż podanie w odpowiednim dziale.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kasprzyk    1
Napisano (edytowane)
1. Imię: Kamil 
2. Wiek: 17
3. Link do GT: nie posiadam. 
4. Miałeś już jakieś doświadczenie?: Tak miałem, byłem opiekunem na jednym serwie który jest obecnie off  
5. Dlaczego Ty: Myślę że sobie poradzę często jestem na serwie i lubię pomagać innym
6. Jak widzisz swoją pracę?: Widzę dobrze ponieważ jestem pomocny i często jestem na serwerze, będę pomagał nowym użytkownikom serwera z zapoznaniem się.
7. Pomoc finansowa dla serwera?: Oczywiście 
8. Ile przegrałeś czasu na serwerze? około 60h 
9. Kontakt: https://steamcommunity.com/profiles/76561199046171445/home/ albo discord Kasprzyk#5819
Edytowane przez Kasprzyk
  • Lubię to! 1

Podanie odrzucone.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Koziol2137    3
1. Imię: Jakub.
2. Wiek:15.
3. Link do GT: Nie Posiadam.
4. Miałeś już jakieś doświadczenie?: Niestety nie ale znam wielu adminów i podpatrzyłem co robią jak robią u nich wiele razy.
5. Dlaczego Ty: Ponieważ mam bardzo dobrą opinię na serwerze oraz jestem bardzo aktywny i potrafię znaleźć rozwiązanie każdego problemu.
6. Jak widzisz swoją pracę?: Wchodzę na serwer codziennie i gram parę godzin w tym czasie gram sobię luźno z innymi członkami naszej społeczności i jak trafi się Cheater to banuję.
7. Pomoc finansowa dla serwera?: Prawdopodobnie tak. I to nie mała
8. Ile przegrałeś czasu na serwerze?: parenaście-paredziesiąt już jest, większość serwera zna mnie bardzo dobrze.
9. Kontakt: [email protected] Ew. Discord: Koziol #2950

Pozdrawiam

• Haha! 1
  • Nie lubię tego! 1

Odpada

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi