Skocz do zawartości
Ajin

jb Tekstury.

Rekomendowane odpowiedzi

Ajin    693

Witam, mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak się tutaj rozumie tekstury? 

W tej skardze Assartani stwierdził, że to są tekstury pomimo tego że zwykły gracz na wylosowanych 2 skokach bądź grawitacji czy nawet samodzielnym kupieniu butów skoczka mógłby tam wejść jak by chciał. A tym bardziej jak się dostaje grawitacje na chowanym? W takim razie po co się dostaje grawitacje na tym chowanym skoro nie można jej użyć bo jest to traktowane jako txt? Rozumiem gdyby na tej mapie wejść wyżej w te tekstury nad pomieszczeniem "Kamień, papier, nożyce" bo można tam wejść, ale na ten Banner czy co to jest można wejść na samej grawitacji z losów lub butów skoczka. 

Tutaj natomiast Assa stwierdził że ten dach nie jest teksturami, a bez butów skoczka, grawitacji wylosowanej/z chowanego czy 2 skoków zwykły gracz tam nie wejdzie. Ale gdy uda mu się zdobyć jedno z tych przywilejów to może tam wejść i to nie są tekstury ? ( XD ) To są takie same sytuacje jak w tej skardze więc nie rozumiem kiedy mam wiedzieć gdzie są tekstury a gdzie ich nie ma? Na moje tekstury są jak już się buguje obraz mapy przez co widzisz przykładowo przez ściany np na Jail_Parkour możesz wejść jak wcześniej pisałem nad "Kamień, papier nożyce" 

@Assartani Jeżeli dla Ciebie to jest w ogóle co innego to może wejdź na każdą mapę i sam napisz temat z miejscami NA KTORE MOZNA WEJSC dzieki przywilejom dostępnym na serwerze i miejsca NA KTORE NIE MOZNA WEJSC dzieki tym samym przywilejom. 

• Lubię to! 6

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Assartani    755

Fakt, co do tego jest wiele wątpliwości. W pewnym sensie masz rację co do tego, nie byłem przekonany w kwestii tego czy wejdziesz tam czy nie.
Uznajmy temat tak..

Za tekstury od tej pory uznawane będą miejsca, na których jak wejdziesz prześwituje obraz/obrys mapy.
Wszystkie pozostałe obszary, nie będą uznawane za tekstury z wyjątkiem tych na które zwykły gracz nie wejdzie nawet z bonusami ze sklepu lub zabaw.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.